Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

Kiedys Pudzian kojarzył mi się ze strongmenami, później mma, gotowanie kamienia itp. A jakos od pewnego czasu ( 2-3 lata) to jak o nim slyszę, to od razu w gowie mam : DOCIĄŻANIE, POTĘŻNE CHŁOPISKA, PIWNICA W BIAŁEJ RAWSKIEJ. Mam pytanie do pudzianologów: od jakiego czasu jest ten temat dociążania, piwnicy i potęznych chłopisk? Mi to sie jakos widzi od 2-3 lat i jakiegos wpisu Pudziana o tym, ale moge sie mylic.
 
Kiedys Pudzian kojarzył mi się ze strongmenami, później mma, gotowanie kamienia itp. A jakos od pewnego czasu ( 2-3 lata) to jak o nim slyszę, to od razu w gowie mam : DOCIĄŻANIE, POTĘŻNE CHŁOPISKA, PIWNICA W BIAŁEJ RAWSKIEJ. Mam pytanie do pudzianologów: od jakiego czasu jest ten temat dociążania, piwnicy i potęznych chłopisk? Mi to sie jakos widzi od 2-3 lat i jakiegos wpisu Pudziana o tym, ale moge sie mylic.
A nie od przygotowań do walki z Muhammadem? Wtedy też trenował w szopie i "przyjeżdżali chłopaki takie po 90-parę kilo dociążać trochę".
 
No i murzynek, kanka mleka od sąsiada …

:suchykarol:
Gorzej jak to taki murzynek
1713642533659.png
 
Pamiętajcie, że jak za 10-15 lat Pudzian medialnie wyjdzie z szafy i będzie opowiadał w TVN jak dociążał chłopiska, to ten wątek będzie kopalnią wiedzy dla Pudelków i brukowców itp. :pudzianfap:
Będziemy zapraszani do TVNow i innych gowien jako eksperci, którzy badali temat zanim został nagłośniony. Głośne wywiady, skandale, świat szybkich samochodów....i kawa...kawa gratis Panowie. Czekają nas cudowne chwile !!
 
Kiedys Pudzian kojarzył mi się ze strongmenami, później mma, gotowanie kamienia itp. A jakos od pewnego czasu ( 2-3 lata) to jak o nim slyszę, to od razu w gowie mam : DOCIĄŻANIE, POTĘŻNE CHŁOPISKA, PIWNICA W BIAŁEJ RAWSKIEJ. Mam pytanie do pudzianologów: od jakiego czasu jest ten temat dociążania, piwnicy i potęznych chłopisk? Mi to sie jakos widzi od 2-3 lat i jakiegos wpisu Pudziana o tym, ale moge sie mylic.
Mariusz zawsze taki był. Kiedyś po prostu ludzie myśleli, że brak kobiety jest spowodowany brakiem czasu przez jego niepohamowaną żądzę pieniędzy. Potem wygadał się z tym dociążaniem z młodymi byczkami i ludzie zaczęli łączyć elementy, które złożyły się w logiczną całość. Masa zdjęć, nagrań i wywiadów gdzie widać, jak źle i niekomfortowo Pyton czuje się kiedy jakaś kobieta jest w jego bliskiej przestrzeni, kiedy ma wręcz wymalowane na twarzy "zabierzcie mnie albo ją stąd". I z drugiej strony cała masa materiałów, gdzie Mario jest zdecydowanie żywszy, weselszy i bardziej spontaniczny, gdy jest w towarzystwie dobrze zbudowanych mężczyzn. Bądź zdjęcie jak Pytonowi stoi Pyton jak jakieś wielkie chłopisko mierzy mu biceps. Nie wspominając nawet o całej intymnej kronice z Jarkiem Dymkiem, niezdobytym sercem Mariusza.

Najlepsze i tak są Mariuszowe porady o tym jak poderwać kobietę: "Trzeba być normalnym, pracowitym normalnym chłopem". Milioner, który zaprasza typiarę na randkę do KFC udziela sercowych porad. Widać, że on nie ma o tym pojęcia. Coming Outu się nie spodziewajcie, to jest Mariusz, nie zrobi nic co mu się finansowo nie opłaca. Część jego akolitów by się od niego odwróciła, zasięgi spadną, pojawi się niepotrzebna i jednocześnie spora kontrowersja wokół jego osoby.
 
Mario sprawdza, bierze z zaskoczenia. Trzeba mieć oczy z tyłu głowy bo można zostać dociążonym. Nie ma żartów!


Młodzież trochę przeciążona u Pedziana...

Ciągnik chodzi, a nie może tak stać w miejscu bo to wiadomo pinionszki.
 
Last edited:
Mario sprawdza, bierze z zaskoczenia. Trzeba mieć oczy z tyłu głowy bo można zostać dociążonym. Nie ma żartów!


Młodzież trochę przeciążona u Pedziana...

Ciągnik chodzi, a nie może tak stać w miejscu bo to wiadomo pinionszki.
Najbardziej pojebany jest fakt, że ktoś zrobił o tym news na wp.pl . Mario jak to Mario...kto się opierdala, ten szybciutko będzie podwieszony pod sufit w lochach i rozjechany analnie
 
Back
Top