Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

ja jebie, po jakiemu to?
Pewnie Mario wypatrzył w tej grupce młokosów jakiegoś dorodnego ale jeszcze nie chłopa tylko chłopaczynę. Pomyślał, że tak młodego jeszcze nie miał i zaczął mu się język plątać z podniecenia. To tak jakby nieśmiały gość zebrał się w sobie i zagadał do fajnej laski i cała gadka zaczęłaby się pierdolić.
 
Mario sprawdza, bierze z zaskoczenia. Trzeba mieć oczy z tyłu głowy bo można zostać dociążonym. Nie ma żartów!


Młodzież trochę przeciążona u Pedziana...

Ciągnik chodzi, a nie może tak stać w miejscu bo to wiadomo pinionszki.
Masakra. Wziął dwóch młokosów do obróbki 5ha pola :) to jest typowy pedzianex już nawet nie januszex
 
1000000933.jpg
 
Kiedys Pudzian kojarzył mi się ze strongmenami, później mma, gotowanie kamienia itp. A jakos od pewnego czasu ( 2-3 lata) to jak o nim slyszę, to od razu w gowie mam : DOCIĄŻANIE, POTĘŻNE CHŁOPISKA, PIWNICA W BIAŁEJ RAWSKIEJ. Mam pytanie do pudzianologów: od jakiego czasu jest ten temat dociążania, piwnicy i potęznych chłopisk? Mi to sie jakos widzi od 2-3 lat i jakiegos wpisu Pudziana o tym, ale moge sie mylic.
Odkąd stwierdził że przygotowuje się z młodymi byczkami 90kg ale spore znaczenie miało podwodne dociążanie z dymkiem na basenie

Teraz Pudzian to nie strong nami, KSW tylko :

1 czereśnie
2 dociążanie w piwnicy
3 kanka mleka i prodiż murzynka
 
Około to określenie bardzo płynne w wykonaniu pedzianexu. Czyli najniższą + z premia + nadgodziny może sobie tyle uzbierać chłopak na stałe....
Najniższa to sugeruje umowę. Na 99.99% u Pedziana się nie pracuje na umowie (jakiejkolwiek). Kaska do rączki i tyle
 
I jeszcze dociążane wtorki zamiast owocowych
To już pojutrze, chłopy z haremu pewnie coraz bardziej zestresowane. Mariusz pewnie będzie chciał trochę nawiązać tematycznie więc przyniesie kilka Tykw.

7851-topdycha--t10-najdziwniejsze-i-najc.jpg

I nie będą one służyły do jedzenia tylko testowania wytrzymałości masywnych chłopów. Wygranego Mario weźmie sobie na wieczór, będzie to samo co w piwnicy lecz zamiast chłodnego, twardego materaca będą sypialniane pielesze i sen w objęciach Analnego Dominatora. Tylko że o 5:00 pobudka, Mario parę fotek przed domem że niby idzie biegać a wielkie chłopisko wypad z powrotem do piwnicy.
 
Zawsze mnie zastanawia jak się ma wątroba naszego Pedziana. Większość życia na grubym cyklu, na 100% lecą anaboliki oralne, nie tylko strzykawka. Picie przy jego cyklu to droga do martwicy wątroby, jakim cudem to jeszcze funkcjonuje.
Powiedz mi co pokazanie dwóch puszek może ci zaszkodzić? A druga sprawa widzisz co on w ręce trzyma? :rofl:
 
Lepiej pomyśl o tym że do ogólnego "poziomu" wypowiedzi dojdzie jeszcze demencja. Będzie ciekawie.
W sumie nadal będzie gadał to samo:
- poranna zaprawa aby trochę się rozruszać
- podźwigać trochę żelastwa bo samo się nie zrobi
- odpoczynek i browarek jak normalny zdrowy chłop
- nie ma że boli trzeba pracować ciężko
 
Zakładam, że pije jednak to piwo. Przy braniu anabolików oralnych, obciążana jest w dużym stopniu wątroba. Połączmy dwa + dwa
NAC i tudca. Nieodłączny zestaw naprawczy na wątroby koksowników.

Mario już raczej orali nie bierze. Tam pewnie podstawy lecą teść+hormon.
 
NAC i tudca. Nieodłączny zestaw naprawczy na wątroby koksowników.

Mario już raczej orali nie bierze. Tam pewnie podstawy lecą teść+hormon.
Ja znam narzędzia naprawcze koksowników. Nie uwierzę, że przy jego wadze i sylwetce leci tylko teść i hormon, dawno by się rozpadł tylko na tym. Chyba, że na mostku lecą tylko te dwa środki a w pozostałych okresach musi być coś grubszego.
 
Back
Top