Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

Kwestia czasu, zero zdziwienia. Mario sięgnie po kolejną bańkę. Ciekawe co będzie z konfami, pewnie go zwolnią z tego obowiązku.

Taki megagwiazdor jak zmarszczony purpurowy pyton będzie miał własnego przydupasa na konferencji do odszczekiwania.

Jakaś mega wielką mordę mówiącą w jego imieniu. Pyton będzie mógł się skupić na szczerzeniu kłów i okazjonalnym rzuceniu "dokładnie" po wypowiedzi jego suflera.
 
Kwestia czasu, zero zdziwienia. Mario sięgnie po kolejną bańkę. Ciekawe co będzie z konfami, pewnie go zwolnią z tego obowiązku.

"Marcin Pudzianowski"
To się autor popisał :jarolaugh:
 
Zamiast walki o mistrzostwo świata z DeFriesem woli zrobić rewanż wszechczasów z Najmanem. Mariusz zawsze był ambitny.
Raczej z Adamkiem skoro Fame. Tylko pewnie zamiast 6 rund będą 3 :korwinlaugh:
Chociaż pare freakowych walk Pudziana w K1 z tymi byłymi brytyjskimi Strong manami -byłoby ciekawie na konferencji.
Eddie Hall wytrąciłby go z równowagi :roberteyeblinking:
 
Raczej z Adamkiem skoro Fame. Tylko pewnie zamiast 6 rund będą 3 :korwinlaugh:
Chociaż pare freakowych walk Pudziana w K1 z tymi byłymi brytyjskimi Strong manami -byłoby ciekawie na konferencji.
Eddie Hall wytrąciłby go z równowagi :roberteyeblinking:
Hallowi podesłać info ze Dociazator lubi wiielkie chłopiska i jazda.
 
Mario na 100% jeszcze będzie walczył 2 lata, a później zobaczy czyli pewnie dalej będzie walczył. :beczka:


 
Rozkminilem o co chodzi z tym jednym jedynym tatuażem Mariana. Otóż ten tribal powstał po pierwszym seksie z mężczyzną, gdy Mariusz zasmakował nasienia i wiedział, która bramkę wybiera. Zawsze będzie mu przypomniał tę noc, mocnego dociazania. Po tym doswiadczeniu Mariusz już nie był tym samym Mariuszem jakim był wcześniej.
 
Od dziś, jak będziecie widzieć tatuaż Mariana, od razu przypomnicie sobie mój post, nie ma od tego odwrotu, wiem, że siadło wam na bani :pudziaonicbyniedao:
 
Od dziś, jak będziecie widzieć tatuaż Mariana, od razu przypomnicie sobie mój post, nie ma od tego odwrotu, wiem, że siadło wam na bani :pudziaonicbyniedao:
Nie, po prostu jesteś obrzydliwym, obleśnym oblechem oblechmistrzem. Nawet jak na standardy tego forum to już było przekroczenie pewnych granic. Nawet jeżeli coś z tego, co napisałeś, miało miejsce to powinno zostać w piwnicy białej rawskiej. Twoje rozkminy są bardzo niepokojące. Martwimy się o Ciebie.

Co dzieje się w piwnicy białej rawskiej, to pozostaje (powinno pozostać) w piwnicy białej rawskiej. Tak, to analogia do Vegas.
 
Rozkminilem o co chodzi z tym jednym jedynym tatuażem Mariana. Otóż ten tribal powstał po pierwszym seksie z mężczyzną, gdy Mariusz zasmakował nasienia i wiedział, która bramkę wybiera. Zawsze będzie mu przypomniał tę noc, mocnego dociazania. Po tym doswiadczeniu Mariusz już nie był tym samym Mariuszem jakim był wcześniej.
Potężnie musi Ci wyobraźnia wyrabiać nadgodziny jak patrzysz na Mariusza
 
Back
Top