Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

Mario zadowolony bo młode wilczki, wielkie chlopiska 90kg ładnie go dociążyły. Zwróćcie uwagę na dolne zdjęcie, Mario już masz postawił.


IMG_20230524_221559.jpg
 
Jak to jest z tym Mariuszem? On codziennie 5-6 rano biega i jeździ na rowerze wrzucając filmiki spod swojego domu i podjazdu, a z drugiej strony w tym samym domu go często nie ma, ciężko go zastać, a jak wychodzi, to chuj wie o której? Czy Pudzian jest aż tak potężne, wielkie chłopisko, że zagina czasoprzestrzeń według własnych zasad? :lol:
 

Attachments

  • Screenshot_2023-05-28-11-58-31-455.jpg
    Screenshot_2023-05-28-11-58-31-455.jpg
    385.1 KB · Views: 121
  • Screenshot_2023-05-28-11-57-54-699.jpg
    Screenshot_2023-05-28-11-57-54-699.jpg
    271.1 KB · Views: 117
Jako, że jesteśmy tutaj w elitarnym gronie ekspertów, mam pytanie. Czy ktoś kojarzy skąd się to potężne KURRRNA NO wzięło?
Jakiś wywiad, czy losowa interakcja Maria? Zajebiście mnie to ciekawi i chętnie bym zobaczył oryginał.
 
Mario starannie pompował mleko do butelki które dał na ważeniu Szpilce , cały czas zachęcajac go do spróbowania - że to dobre itd.

Gość odwala takie akcje i nikt mu nie mówi żeby przestał bo to siara że ja pierdole :mjsmile:
Najlepsze że Kawli i Lewi nie wykorzystali kompletnie potencjału tej walki - przecież szarpiący się Szpila krzyczący że zrucha Pudziana na ważeniu i krzyczący you goiłn dałn i Pudzian który nabuzowany udaje że go ochrona trzyma zapewniłoby o wiele większe zainteresowanie
 
Mario starannie pompował mleko do butelki które dał na ważeniu Szpilce , cały czas zachęcajac go do spróbowania - że to dobre itd.

Gość odwala takie akcje i nikt mu nie mówi żeby przestał bo to siara że ja pierdole :mjsmile:
Najlepsze że Kawli i Lewi nie wykorzystali kompletnie potencjału tej walki - przecież szarpiący się Szpila krzyczący że zrucha Pudziana na ważeniu i krzyczący you goiłn dałn i Pudzian który nabuzowany udaje że go ochrona trzyma zapewniłoby o wiele większe zainteresowanie
Ze swojego cyca dojone :pudzianfap:
 
Back
Top