Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

Jak już musimy używać słowa "wyjaśnia" to bardziej poszło wyjaśnienie w drugą stronę a stary koks znowu zasadził wpis na poziomie dwunastolatka.
Takie to "wyjaśnianie", że za chuja nie jestem w stanie pojąć, co niejaki Damian Burczyk nabazgrał. To jest jakaś katastrofa ortograficzno-gramatyczna. Wygląda to tak, jakby Tomek Narkun został nagle dyrektorem w podrzędnej szkole w Stargardzie, a języka polskiego nauczali jego bracia, a ten gość miał tam kurwa jedynkę z tego przedmiotu
 
Mnie zastanawia po chuj ludzie obserwują profile Pudziana. Przecież on każdego dnia wrzuca dwa takie same filmy, jeden rano, drugi wieczorem, te same ujęcia i to samo pierdolenie. Trzeba mieć niedojebanie mózgowe żeby go obserwować i oglądać te filmy, raz dla beki wystarczy żeby znać cały kontent.
uczą się jak gotować kamień i dociążać wielkie chłopiska po 100 kg
 
Kto był na zestawie Pudziana :mamed:
Screenshot_20230403-112333_Instagram.jpg
 
Ale zwróćcie uwagę. Mariusz wpływa tem drugiemu (Dymek? Nie pamiętam nazwiska) między nogi, później staje i tak głaska kolegę po brzuchu i przytula aż ten drugi magle go odpycha. Później ten drugi nurkuje w jacuzzi, Mariusz kładzie mu rękę na głowie a ten ucieka i po wynurzeniu tak dziwnie rzuca okiem w kamerę, jakby zdziwiony i trochę zły...

Tam Mariusz chyba coś próbował ugrać ale nie trafił na żyzny grunt :juanlaugh:

Zwróćcie uwagę
Doskonała analiza Byku :conorsalute:
Proszę spójrz na minę purpuriona, że jak wychodzi to widać, iż jest wkurwiony, bo nurkowanie miało wyglądać inaczej.
 
No dzień dobry, dzień dobry wszyftkim poczciwym chłopakom:heart:

Dzisiaj o 4 pobudka, o 5 przebieżka, potem lekkie śniadanko i zapraszam do piwnicy na godzinkę dociążania….

Po zaprawie porannej szybki pryfnic i opalaaanko na tarasie, a no i bym zapomniał… PIWKO MUSI BYĆ! Każdemu fajnemu chłopakowi się należy po ciężkim treningu.

A20E2A1C-BAC4-4BAF-9CF9-38530F685F9F.jpeg
 
Last edited:
Mariusz znalazł nową miłość, ewidentnie zafascynowany Denisem Labrygą. Młody wilczek ale wielkie chłopisko, Purpurat jest często na treningach jak nigdy wcześniej, non stop na soszjalach wspomina o młodym. Następny krok to będzie zaproszenie do piwnicy na dociążanie ale jak to u Mariusza, na spokojnie, cierpliwość, trzeba kamień gotować powoli.
 
Mariusz znalazł nową miłość, ewidentnie zafascynowany Denisem Labrygą. Młody wilczek ale wielkie chłopisko, Purpurat jest często na treningach jak nigdy wcześniej, non stop na soszjalach wspomina o młodym. Następny krok to będzie zaproszenie do piwnicy na dociążanie ale jak to u Mariusza, na spokojnie, cierpliwość, trzeba kamień gotować powoli.
a po wszystkim piwko bo piwko musi być
 
OLŚNIŁO MNIE! Kiedyś był taki filmik z młodym chłopakiem - harcerzem, który przyszedł do purpuriana biegać rano i dostał później jakiś prowiant na drogę. Z wiedzą, którą mam dzisiaj film ten nabrał nowego, niepokojącego znaczenia...
 
Back
Top