Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

1719492136327.png

1719492169354.png

1719492198788.png
 
No tak, PS wygrzebał ciekawy kontent dla potomnych. W Mango to wtedy połowa Big Brothera i innych celebrytów się udzielała. Strongmeni to przynajmniej super miksera na baterie z ośmioma końcówkami nie reklamowali o ile pamiętam :lol:
Mango było zajebiste, co oni już tam nie reklamowali: od tych wibrujących pasów bo pajączki i oczywiście ultra profesjonalne japońskie noże- AD Buster swego czasu kręcił fajne filmiki z testami tych cudów :waldeklaugh:
Chociaż jeszcze lepsze były telegry, Boże co to było za dziadostwo. Trzaskali kase na emerytach mocniej niż Rydzyk :korwinlaugh:
 
Mango było zajebiste, co oni już tam nie reklamowali: od tych wibrujących pasów bo pajączki i oczywiście ultra profesjonalne japońskie noże- AD Buster swego czasu kręcił fajne filmiki z testami tych cudów :waldeklaugh:
Chociaż jeszcze lepsze były telegry, Boże co to było za dziadostwo. Trzaskali kase na emerytach mocniej niż Rydzyk :korwinlaugh:
Raz kupiłem taki pas co miał 6 pak zrobić!! Podgrzewany prądem!! Chuja pomogło !! Brzuch się tyko przypalił a tłuszczu nie ubyło !! Oszuści jebani!!! Nie polecam!!!
 
Gorzej jeśli konik okazał się chłopiskiem 90+ :wtf2:
Zapewne ma już nowe miejsce zamieszkania :fjedzia:
Co ciekawe Pudzian na serio kupił konia. Powiedział, że czasami to zwierzę ma lepsze życie od niego: tu przychodzi ktoś aby go wyszczotkować, odpowiednia dieta, weterynarz regularnie i końskie spa czyli turlanie w piachu po myciu w szamponach aby się cały błyszczał i korekcja kopyt ,,a jak tak dobrze nie mam"
Ten koleś sam się pośrednio przyznał, że jest sknera :waldeklaugh:
 
Raz kupiłem taki pas co miał 6 pak zrobić!! Podgrzewany prądem!! Chuja pomogło !! Brzuch się tyko przypalił a tłuszczu nie ubyło !! Oszuści jebani!!! Nie polecam!!!
Pamiętam, że chyba nawet Albert Sosnowaki trafił do Mango reklam.
Strongmeni, bokserzy, gwiazdy Big Brother a i jeszcze ten dzieciak z serialu Sąsiedzi.
Te sprzęty do sprzątania i do kuchni też były zajebiste
Czasami mam wrażenie, że Kawulski z Lewandowskim całymi dniami oglądali Mango i telegry i dlatego mają taką fantazje :korwinlaugh:
 
Co ciekawe Pudzian na serio kupił konia. Powiedział, że czasami to zwierzę ma lepsze życie od niego: tu przychodzi ktoś aby go wyszczotkować, odpowiednia dieta, weterynarz regularnie i końskie spa czyli turlanie w piachu po myciu w szamponach aby się cały błyszczał i korekcja kopyt ,,a jak tak dobrze nie mam"
Ten koleś sam się pośrednio przyznał, że jest sknera :waldeklaugh:
A on to co?
Piwko z biedry na promce po 2.19zł, jakiś murzynek czy mleko od sąsiada.
O 5 trzeba wstawać na rozgrzewkę, pozniej cały dzień to pilnowanie sadu to pola, nawet kierowców trzeba z towarem odprawić. Czasu brak a trzeba go jeszcze znaleźć na codzienne dociążania glodnych byczków w piwnicy, gwarantuje wam że Pedzian juz nie wie w co/którego ręce włożyć :rutekajak:
 
A on to co?
Piwko z biedry na promce po 2.19zł, jakiś murzynek czy mleko od sąsiada.
O 5 trzeba wstawać na rozgrzewkę, pozniej cały dzień to pilnowanie sadu to pola, nawet kierowców trzeba z towarem odprawić. Czasu brak a trzeba go jeszcze znaleźć na codzienne dociążania glodnych byczków w piwnicy, gwarantuje wam że Pedzian juz nie wie w co/którego ręce włożyć :rutekajak:
Może nauczył tego konia kopania byczków :korwinlaugh:
 
Jak udzielam się w tym temacie to często się śmieje sam do siebie i moja żona pyta co takie śmieszne.
Najpierw opowiedziałem o tym że Mariusz lubi męskie towarzystwo to mega zdziwiona. Na potwierdzenie pokazałem jej film z podwodnego dociążania. Teraz akcja z meczem coś pięknego gdy jakaś osoba nie znająca tematu poznaje prawdę o naszym gwiazdorze.
Niedługo rodzinna impreza na jej wiosce to pokaże po kilku kielichach wąsatym wujkom jak Mario się bawi w basenie
 
Back
Top