Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

Nieoficjalnie : 30 migrantów z paktu migracyjnego ma zostać rozlokowanych w Białej Rawskiej, jaka będzie dokładna lokalizacja no tu można się domyślić.....

Co jest mądre i pożyteczne: w polu będą szybsi od kombajnu, a wieczorami trochę egzotyki się przyda.....trochę innych smaków, emisja CO2 nie będzie przekroczona, no bo paliwo nie będzie spalane na polu.....można powiedzieć że jest to grube wejście w tryb eko
 
Nieoficjalnie : 30 migrantów z paktu migracyjnego ma zostać rozlokowanych w Białej Rawskiej, jaka będzie dokładna lokalizacja no tu można się domyślić.....

Co jest mądre i pożyteczne: w polu będą szybsi od kombajnu, a wieczorami trochę egzotyki się przyda.....trochę innych smaków, emisja CO2 nie będzie przekroczona, no bo paliwo nie będzie spalane na polu.....można powiedzieć że jest to grube wejście w tryb eko
I to jest rozwój! Program Mekambe+, murzyn w każdym domu, pole przekopie, czereśnie zerwie, dywan wytrzepie, sebiksów odgoni. To jest przyszłość! O to chodzi! Spójrz jak oni się ruszają
 
:redford:
1719383789594.png
 
Betfan powinien namówić Pudziana na czytanie komentarzy z tego tematu
Betfan powinien to sam przeczytać. Od dłuższego czasu dziwi mnie, że ktoś jeszcze chce korzystać w reklamach z wizerunku Pudziana.

Mariusz jest Martyniukiem polskiego sportu, pasuje do reklam kombajnów i nawozów. Chyba, że się mylę, i nikt się nie przyznaje, a każdy lubi mmapolo. :shy:
 
Typ paraduje w socjal mediach w koszulce Kamerunu, głośno awizuje swój wyjazd do Niemiec na mecz, robi z siebie klauna na dworcu kolejowym cykając zdjęcia z januszerką i pikolstwem, a na koniec oznacza się, że jest na stadionie… dlatego - chuj Was obchodzi jego prywatne życie? :mjsmile:
 
Wbijaj do tematu by zakomunikować że bandyckie forum nadało mi tytuł heavyweight.
Jestem obecnie narażony na dociążanie więc muszę trochę się przyczaić. Zapuszczę wąsa i będę trzymał się daleko od sadów czereśni
Najgorsze, że dzisiaj mam czereśnie zrywać czy jakieś wiśnie, ale to w ogrodzie. Będę się rozglądał bo nigdy nie wiadomo gdzie się czai Pedzian
 
Back
Top