Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

A wyobraź sobie że Damian Janikowski nie przeczyta tyle nigdy …

:suchykarol:
Ah kusi mnie aby wysłać Janikowskiemu książki podpisując pozdrowienia od mmarocks. Co proponujecie?

Cytując klasyka: "Jak się kochają, to chuj z nimi".

Uważam siebie za wolnościowca (ale nie spod znaku "konserwatywnej wolności", jak np. u polskich konfiarzy czy amerykańskiego altrightu), więc absolutnie żadna mniejszość seksualna nie przeszkadza, dopóki ktoś nie narzuca mi czegoś na siłę - i dotyczy to obu stron barykady.
Żadna mniejszość seksualna? :robertmakeup::siuu:
 
Ah kusi mnie aby wysłać Janikowskiemu książki podpisując pozdrowienia od mmarocks. Co proponujecie?
Bez tytuługfdsg.png
 
Wrzucili go do celi z jakimiś masywnymi chłopami a jak wiadomo z podnieconym Pytonem nikt nie ma szans. Mariusz nie pytał, które kojo może zająć tylko od razu rozstawił wagę na środku celi i bez gadania każdy po kolei staje się ważyć. Pewnie jeden zaczął się stawiać no i zaczął się analny młyn.
Pedzian grał pewnie w analnego berka pod prysznicem z każdym powyżej 90kg
 
No właśnie napisałem że chyba nie wie. Próbuję ale serce Pedziana należy do wielkich chłopów
Wielkie chłopy to tylko rozładowanie popędu. Pozbawione emocji i czułości, zwykłe ładowanie między poślady. Serce Pedziana należy do pewnego powiślańskiego strongmena. Szkoda że ten drugi nie odwzajemnia tego jedynego, prawdziwego uczucia, jakim Mariusz darzy kogoś innego niż pieniądze.
 
Wielkie chłopy to tylko rozładowanie popędu. Pozbawione emocji i czułości, zwykłe ładowanie między poślady. Serce Pedziana należy do pewnego powiślańskiego strongmena. Szkoda że ten drugi nie odwzajemnia tego jedynego, prawdziwego uczucia, jakim Mariusz darzy kogoś innego niż pieniądze.
każdy wie, że odrzucenie przez Dymka, wpędziło Pudziana w sublimacje czyli przesunięcie nieakceptowanego popędu seksualnego na twórczość i pracę. Po tym przykrym homoerotycznym niewypale, Pudzian rzucił się w wir wiśni, czereśni, sadów, kanek mleka, orania pola i prowadzenia wielu firm. Okazyjne dociążanie byczków pomaga mu zapomnieć o klęsce z Jarkiem Dymkiem.
 
Wielkie chłopy to tylko rozładowanie popędu. Pozbawione emocji i czułości, zwykłe ładowanie między poślady. Serce Pedziana należy do pewnego powiślańskiego strongmena. Szkoda że ten drugi nie odwzajemnia tego jedynego, prawdziwego uczucia, jakim Mariusz darzy kogoś innego niż pieniądze.
Każda rocznica odrzucenia wygląda tak :
 

Attachments

  • inbound9060745623184168359.jpg
    inbound9060745623184168359.jpg
    696.8 KB · Views: 80
Back
Top