Marcin Najman przegrał w kilkanaście sekund. Jacek Murański ZNOKAUTOWAŁ JEDNYM CIOSEM „Cesarza”

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
NajmanMuranxx.jpg


Zaledwie kilkanaście sekund trwała główna walka gali CLOUT MMA 4, która 9 marca odbyła się w Łodzi. Jacek Murański po początkowych wymianach, jednym mocnym ciosem posłał Marcina Najmana na deski, po którym sędzia rozpoczął liczenie i przerwał starcie.

>>> WYNIKI GALI CLOUT MMA 4

Od pierwszych sekund obaj ruszyli na siebie z potężnymi ciosami. Tam nie było żadnej defensywy, obaj zadawali kolejne sierpy. Dopiero po kilkunastu sekundach przyszło chwilowe uspokojenie. W pewnym momencie Jacek Murański uderzył mocnym ciosem, po którym Marcin Najman osunął się na matę. Sędzia rozpoczął liczenie i przerwał starcie. „Cesarz” zasygnalizował włożenie palca w oko, jednak na powtórkach widać było, że nie doszło tam do takiego zagrania.



Marcin Najman wszedł do klatki z serią czterech przegranych z rzędu. Na poprzednich galach CLOUT MMA kolejno przegrał w 15 sekund z Andrzejem Fonfarą, jednogłośną decyzją sędziów z Piotrem Lizakowskim oraz dwukrotnie przez dyskwalifikację z Adrianem Ciosem. Wcześniej „Cesarz” wygrywał między innymi z Dariuszem Kaźmierczukiem, Mirosławem Dąbrowskim oraz w rewanżu z Pawłem Jóźwiakiem, przegrywał natomiast z Szymonem Wrześniem, Kasjuszem Życińskim czy Piotrem Piechowiakiem.

Jacek Murański poprzednie dwa starcia wygrał. Najpierw znokautował w pierwszej rundzie Macieja Wiewiórkę, a następnie niejednogłośną decyzją sędziów wygrał z Pawłem Jóźwiakiem. „Stary Muran” wcześniej przegrał cztery walki z rzędu, kolejno z Arkadiuszem Tańculą (dwukrotnie), Robertem Pasutem i Pawłem Jóźwiakiem.

 
Last edited by a moderator:
Ja rozumiem że on się podkłada ale tutaj muran jechał mu tak prywatnie, jechał po rodzinie i że dzieciak nie jest jego. Dodatkowo opowiadał o jego pedalskich ciagutkach.

Rzuca krzesłami, meblami na konferencji a później takie coś. Sorry ale najebać bym takiego gościa chciał za darmo a tu jeszcze kwit dostał by rozpierdolic gościa ale wolał się położyć.

Nie jest facetem i powinno się z nim jechać bez końca a te pizdeczki z niego robią gwiazdora i się przymilają do niego
 
Nie wiem skąd ten hejt na Najmana. Przecież gościu doskonale wykonuje swoją pracę. Od lat zarabia na tym, że szybko przegrywa lub robi jakieś chore akcje w walce, a potem udziela tysiąca wywiadów w których się tłumaczy. Tu nie chodzi o sport, tu chodzi o rozrywkę, a co by nie gadać Najman potrafi jej dostarczyć. Na niskim plebsowym poziomie, ale jednak. Nawet ludzie dość inteligentni potrzebują czasem dla odmóżdżenia sięgnąć po coś takiego. Za nic go nie wypierdolą. Za duże zasięgi ma i za dużo kasy na nim mogą zarobić. Wcale mnie nie zdziwi jak jeszcze go KSW weźmie na ostatnią walkę Pudziana.
 
Ja rozumiem że on się podkłada ale tutaj muran jechał mu tak prywatnie, jechał po rodzinie i że dzieciak nie jest jego. Dodatkowo opowiadał o jego pedalskich ciagutkach.

Rzuca krzesłami, meblami na konferencji a później takie coś. Sorry ale najebać bym takiego gościa chciał za darmo a tu jeszcze kwit dostał by rozpierdolic gościa ale wolał się położyć.

Nie jest facetem i powinno się z nim jechać bez końca a te pizdeczki z niego robią gwiazdora i się przymilają do niego
Mało tego zaraz dostanie kolejna walkę i to prawdopodobnie z Rzeźniczakiem, gdzie ludzie znów mu będą kibicować.
 
Rzeźniczak? Poważnie? Jeszcze tego kiepa tu brakuje :robertmakeup:
Taki wczoraj padł big njus. A sprzeda to się na pewno dobrze.
 
Nie wiem skąd ten hejt na Najmana. Przecież gościu doskonale wykonuje swoją pracę. Od lat zarabia na tym, że szybko przegrywa lub robi jakieś chore akcje w walce, a potem udziela tysiąca wywiadów w których się tłumaczy. Tu nie chodzi o sport, tu chodzi o rozrywkę, a co by nie gadać Najman potrafi jej dostarczyć. Na niskim plebsowym poziomie, ale jednak. Nawet ludzie dość inteligentni potrzebują czasem dla odmóżdżenia sięgnąć po coś takiego. Za nic go nie wypierdolą. Za duże zasięgi ma i za dużo kasy na nim mogą zarobić. Wcale mnie nie zdziwi jak jeszcze go KSW weźmie na ostatnią walkę Pudziana.
Dokładnie. Głupi to jest Muran cieszący się z tego, że dostaje wpierdol ,,Tańcula xadał mi bezkarnie ponad 100 ciosów " -on się tym chwali jakby to było osiągnięcie.
Kurcze Najman stu mocniejszych ciosów nie zebrał przez całą karierę i więcej zarobił.
I kto tu jest głupszy?
 
Taki wczoraj padł big njus. A sprzeda to się na pewno dobrze.
Chore czasy :ożeszty:
 
Pewnie jakiś reporter mmarocks wpadnie i zada kilka trudnych pytań

:juanlaugh:

W sumie nikt nie może tego oczekiwać bo nie robią tematu freaków i nie zarabiają na tym gównie
A nie czekaj :pudziaonicbyniedao:
 
Nie wiem skąd ten hejt na Najmana. Przecież gościu doskonale wykonuje swoją pracę. Od lat zarabia na tym, że szybko przegrywa lub robi jakieś chore akcje w walce, a potem udziela tysiąca wywiadów w których się tłumaczy. Tu nie chodzi o sport, tu chodzi o rozrywkę, a co by nie gadać Najman potrafi jej dostarczyć. Na niskim plebsowym poziomie, ale jednak. Nawet ludzie dość inteligentni potrzebują czasem dla odmóżdżenia sięgnąć po coś takiego. Za nic go nie wypierdolą. Za duże zasięgi ma i za dużo kasy na nim mogą zarobić. Wcale mnie nie zdziwi jak jeszcze go KSW weźmie na ostatnią walkę Pudziana.
Najman robi swoją robotę bezbłędnie! Typ wchodzi do klatki na kilka sekund, zgarnia pewnie spokojnie ponad pół bańki i zaraz dostaje nastepną walkę. Każdy zawodnik mma/boksu/K1 chciałby tak zarabiać na życie ale tylko jeden Najman tak potrafi :) A najlepsze jest to, ze opór ludzi nadal myśli, że to jest wszystko na poważnie, że dymy na konferencjach to nie ustawka, itd. :) Typ jest kozakiem w h..!
 
A ten Muran to zapłacił prawa autorskie Purpuratorowi za wykorzystywanie takich lujów pchanych zza pleców?::really::
 
Back
Top