Marcin Held- plany na 2012

wrzucalem wczoraj ten wywiad - ale chyba materialy od tej konkurencji nie sa mile widziane na cohones.
 
Z jednej strony Marcin mówi o zwycięstwie w turnieju Bellatora i walce o pasek, a zaraz potem o przejściu do UFC, nie sadzę żeby BFC go puściło po zwycięstwie w turnieju, nie wspominając już o zdobyciu mistrzostwa...
 
Fajnie dowiedziałem się wszystkiego czego chciałem, kompletny wywiad. Dobrze mówi, że ta szczytowa forma powinna przyjść w wieku 22-23 lat. Bellator jak narazie jest idealnym początkiem.
 
na poczatek jest idealny - to prawda. Ale co jesli Marcin sie rozwinie, bedzie gotowy do walki na szczycie i wtedy Bellator zacznie go blokowac?







Wie ktos moze, kto sie teraz zajmuje managementem Helda? Pan Szamota, czy moze ktos z Manto tez macza w tym palce?
 
No i tu pojawia się problem, ale trzeba poczekać na Venowa specjalistę od kotraktów. Lepiej, że się rozwijał w USA i potem miał problemy z kotraktem niż obijał kelnerów w Polsce i trenował tylko w PL. Tak to jeździ d o Londynu w USA też coś potrenuje= idzie do przodu. To się liczy
 
no Venom zawsze pisze ze dobrym zawodnikom daja kontrakty na 500 lat :D
 
Do Londynu moze jezdzic nawet walczac w Polsce.



Na pewno dobrze, ze walczy w Stanach, ale z drugiej strony sadze, ze KSW nawet lepiej by zadbalo o jego kariere - problem jest jeden z KSW, malo walk - ale znowu Bellator tez nie daje mu walk co 2-3 miesiace..







Jesli Marcin bardzo powaznie mysli o MMA, to na jego miejscu postaralbym sie moze o jakies stypendium sportowe na jakims uniwersytecie w USA. Wiem, ze MMA nie jest sportem, ktory gwarantuje stypendium, ale gdyby sie glebiej tematem zainteresowac, to na pewno cos by sie wymyslilo. Jednoczesnie rozwinalby sie intelektualnie, podszkolil jezyk - same zalety. Z tymze, to juz jest powazna decyzja.
 
dziwnie to brzmi ale nie może mu pojść dobrze w bellatorze jak chce isc do ufc .Jakby się dało to na jego miejscu nie szedł do turnieju chociaż rozumiem że hajs.Nie daj Boże a dojdzie do walki o pas i tak go kontrakt przycisnie ze do 28 wiosen nie wygrzbie sie z bellatora i nici z ufc.



Dziwi mnie że nie chce scinać do 145 lbs. jest ta kategoria w belatorze jak i ufc i tam nie bylo by przewagi w sile.W wywiadze jakby się z tym pogodził ze bedą więksi silnijsi od niego-slabr nastawienie
 
Marcin jest zawodnikiem ktorego nie tylko swietnie sie oglada w walce ale rownie milo slucha w wywiadach..
 
slabe? beda wieksi i silniejsi ale i tak sobie poradze. to jest kozackie nastawienie
 
Marcin, pytanko do Ciebie. Indywidualne treningi bokserskie na Kleofasie robisz u Butowicza czy Damiana Kuźmy?(Pana prezesa 06 ;) )



Oj będą z tego profity w stójce, będą :)
 
Dzięki Yoshi



Czyli jeszcze 4 walki, po 2 walki na rok. Paradoksalnie nie chcę żeby zdobył pas, a nawet walczył w turnieju :)
 
Panowie, przecież to jest post sprzed 2 miesięcy odświeżony jedynie pytaniem Marcina...
 
ten wywiad zostal dodany 24 stycznia i ja go jakoś wtedy oglądałem. Czasem warto wejść na inną strone niż mmarocks
 
Back
Top