Manto Diamond czy X OPINIE

elson

Maximum FC
Light Heavyweight
Chcę kupić nowe GI i chciałbym prosić o pomoc ponieważ zastanawiam się nad dwoma modelami MANTO :nowym "DIAMOND" - bardzo ładne, bez zbędnych ozdobników oraz "X" też fajne. O ile X widziałem u kilku osób, które je chwaliły o tyle, nowe Diamond narazie jest zagadką, w dodatku lekką i odchudzoną wersją ( 450 g/m2). Boję się ,że to na codzień może być trochę zbyt delikatny sprzęt.



Ma ktoś ? jak się sprawdzają powyższe GI ? może mieliście z nimi jakieś problemy albo wręcz przeciwnie .
 
Widziałem sporo "X" w akcji i nie było nigdy problemów. Drugiego nie kojarzę z treningów.

Tak w ogóle, jak ktoś ma ten gejowski woreczek dodawany do kimon Tatami, to chętnie kupię. Dam 30zł + przesyłka lub odbiór osobisty w Warszawie.
 
Z obu będziesz zadowolony, manto robi dobre gi, możesz rzucić okiem też na PB, mają jeden model ale też dobrze leży i jest trwały.
 
korzystam zarówno z X'a jak i z Diamonda, oba kimonka bardzo fajne, wiele się nie różnią, krój praktycznie identyczny, ale mi odrobine bardziej odpowiada Diamond.







A jeśli przypadkiem szukasz kimona w rozmiarze A2 to mam na sprzedaż nowego Pit Bulla, w mocno promocyjnej cenie 200pln.



W razie czego, możesz pisać na [email protected]
 
A jak z rozmiarem ? przy 84 kg wagi to chyba A3 będzie za duża jak dla mnie
 
Nie no raczej jestem normalnej budowy, ale spotykalem się z dosyć obszernymi GI ,ale też z wersjami "slim" dlatego pyutam jak to w manto wygląda.







Dzięki za pomoc wszystkim.
 
Przy 'normalnej' budowie przy 84kg bardziej A2 niż A3.



jeśli chodzi o krój, to zarówno X jak i diamond należą raczej do tych węższych kimon.
 
Back
Top