Mamed wciela się w Bruce'a Lee

suchary.jpg
 
Niestety słabe. Na siłę chcą coś robić, ale nie bardzo wiedzą co. Puszczają to w tv ?
 
wydaje sie ze poprstu podczas krecenia ostatniego trailera ksw, nagrali rozluznionego mameda, ktory nie sadził że Pan rzecznik prasowy wrzuci to na fanpage i bedzie w tak niezdarny sposób promował mameda, oj długa droga Panie Arturze zanim nauczysz sie na błedach...
 
O ile produkcja gal KSW, jeżeli chodzi o show, widowisko, fightcard i masę innych rzeczy stoi na bardzo wysokim poziomie, tak promocja zawodników poprzez wywiady i tego typu filmiki jest wręcz tragiczna. To już MMA ATTACK przy organizacji pierwszej gali zrobiło to znacznie lepiej (trailery poszczególnych zawodników, video-wywiady, migawki z treningów itp...) Ja nie mówię żeby KSW od razu było takie jak UFC, ale jednak warto podpatrzeć ich "Countdown to ..." oraz "... Road to ..."
 
Myślę że sam pomysł z tymi filmikami promującymi jest w miare fajny, ale niestety wykonanie jest tragiczne według mnie.
 
cebeka :-) co za niewdzięcznik nie?



do moemntu faka było po prostu słabe, po nim stało się niezwykle żenujące. Dziękuję temu, kto to stworzył, od razu łatwiej mi hejtować Mameda.:)
 
heh jak stado baranow gdyby 3 pierwsze komentarze byly pozytywne to cala reszta tez by sie jarala filmikiem:] a widac na kilometr chocby po jakosci video ze mamed robil sobie jaja na treningu, a jakis kretyn dorzucil napisy i zrobil z tego "oficjalny material promocyjny"
 
steyr



kto sie przezywa ten sie tak sam nazywa



filmik jest na profilu KSW kochaniutki
 
czego sie tak spinacie, nagrali Mameda z komórki jak sobie jaja robi, puścili w sieć a wy to traktujecie jako oficjalny trailer :-)
 
Pan Artur ogólnie jest słaby czego przykładem są wywiady jakie prowadzi i takie wynalazki video.


Przybysz ogólnie jest idiotą! kto choć przez chwilę śledził jego facebooka ten wie o czym [strike]mówię[/strike] piszę ;)
 
kto choć przez chwilę śledził jego facebooka ten wie o czym mówię piszę ;)


No :D



Ale do filmiku bym sie tak nie burzył jak niektórzy, o ile w tych materiałach od Pudziana i Thompson'a mieliśmy próbe podgrzania atmosfery, co wyszło jak to się mówi na Śląsku "fest słabo", o tyle tutaj mamy jakąś luźną wstawkę od Mameda z treningu czy tam planu trailera i tyle. Poluzujta chopy :)
 
Back
Top