Mamed wciela się w Bruce'a Lee

Miedziak

BAMMA
Welterweight
suchary.jpg

Gornan

Oplot Challenge
Heavyweight
Niestety słabe. Na siłę chcą coś robić, ale nie bardzo wiedzą co. Puszczają to w tv ?

PawelSzymon

Shark Fights
Middleweight
wydaje sie ze poprstu podczas krecenia ostatniego trailera ksw, nagrali rozluznionego mameda, ktory nie sadził że Pan rzecznik prasowy wrzuci to na fanpage i bedzie w tak niezdarny sposób promował mameda, oj długa droga Panie Arturze zanim nauczysz sie na błedach...

L

_Logan_

Guest
O ile produkcja gal KSW, jeżeli chodzi o show, widowisko, fightcard i masę innych rzeczy stoi na bardzo wysokim poziomie, tak promocja zawodników poprzez wywiady i tego typu filmiki jest wręcz tragiczna. To już MMA ATTACK przy organizacji pierwszej gali zrobiło to znacznie lepiej (trailery poszczególnych zawodników, video-wywiady, migawki z treningów itp...) Ja nie mówię żeby KSW od razu było takie jak UFC, ale jednak warto podpatrzeć ich "Countdown to ..." oraz "... Road to ..."

Lyotoforever

Oplot Challenge
Middleweight
Myślę że sam pomysł z tymi filmikami promującymi jest w miare fajny, ale niestety wykonanie jest tragiczne według mnie.

Perfumiarz

PRIDE FC
Lightweight
cebeka :-) co za niewdzięcznik nie?

do moemntu faka było po prostu słabe, po nim stało się niezwykle żenujące. Dziękuję temu, kto to stworzył, od razu łatwiej mi hejtować Mameda.:)

steyr

BAMMA
Featherweight
heh jak stado baranow gdyby 3 pierwsze komentarze byly pozytywne to cala reszta tez by sie jarala filmikiem:] a widac na kilometr chocby po jakosci video ze mamed robil sobie jaja na treningu, a jakis kretyn dorzucil napisy i zrobil z tego "oficjalny material promocyjny"

dufia

Shark Fights
Lightweight
steyr

kto sie przezywa ten sie tak sam nazywa

filmik jest na profilu KSW kochaniutki

noodles

Bellator
Light Heavyweight
czego sie tak spinacie, nagrali Mameda z komórki jak sobie jaja robi, puścili w sieć a wy to traktujecie jako oficjalny trailer :-)

tsatsiki

WSOF
Featherweight
Pan Artur ogólnie jest słaby czego przykładem są wywiady jakie prowadzi i takie wynalazki video.

Przybysz ogólnie jest idiotą! kto choć przez chwilę śledził jego facebooka ten wie o czym [strike]mówię[/strike] piszę ;)

kyfu1

Brutaal
Middleweight
kto choć przez chwilę śledził jego facebooka ten wie o czym mówię piszę ;)

No :D

Ale do filmiku bym sie tak nie burzył jak niektórzy, o ile w tych materiałach od Pudziana i Thompson'a mieliśmy próbe podgrzania atmosfery, co wyszło jak to się mówi na Śląsku "fest słabo", o tyle tutaj mamy jakąś luźną wstawkę od Mameda z treningu czy tam planu trailera i tyle. Poluzujta chopy :)