Mamed o McGregorze "Chciałbym zaprosić go na rozmowę nie przed okiem kamery, ale w ciemnej ulicy"

dobryskun

ONE FC
Super Heavyweight
Mamed udzielil obszernego wywiadu dla polsatsport. W nim odniosl sie do postaci Conora McGregora.

- Conor McGregor ma wielką buzię, ale daje także wielkie walki. Ja mam inne podejście niż on - podchodzę do przeciwników, do innych sportowców z respektem. Nigdy nie będę z nim rozmawiał w taki sposób, jaki on ma w swoim zwyczaju. Rozumiem, że to jest biznes, w ten sposób sprzedaje się walki. Ale po walce, gdy chce już podać swojemu przeciwnikowi rękę, takie zachowanie wydaje mi się nie fair, ponieważ nie pokazuje jego prawdziwej natury - twierdzi Khalidov.

- Chciałbym zaprosić go na rozmowę nie przed okiem kamery, ale w ciemnej ulicy. Dać mu nawet nóż czy cokolwiek chce - wtedy możemy porozmawiać. W tym wszystkim chodzi o respekt do drugiego zawodnika - puentuje mistrz KSW w wadze średniej.

Calosc tutaj
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-03-08/khalidov-chcialbym-spotkac-mcgregora-w-ciemnej-ulicy/
 
co on pierdoli? jaki nóż?
dla mnie to jest pojebane, ale patrzac filmik jak wyglada zycie w Czeczenii tam ludzie maja inna mentalnosc, Khalidov chyba sie tego nie wyzbyl
a co do Conora, to Conor ma jaja, poszedl do UFC, zniszczyl wszystkich, zarobil miliony i wprowadzil nowy nurt w calym MMA, a Khalidov obija ogorow, ktorych sam uwaza za ogorow i nie mial odwagi zaryzykowac pojsciem do UFC
 
ja pierdole co za typ, kazdy wie, ze przed bronia nalezy spierdalac i tyle
Widac ze sie nie znasz
image%5B13%5D.png

:D
 
ja pierdole co za typ, kazdy wie, ze przed bronia nalezy spierdalac i tyle
w Czeczenii sie nie spierdala, tylko wyciaga sie swoja kose, ewentualnie ak47 i jazda na calego
agresja i walka to tam normalka, dlatego maja tylu wybitnych zawodnikow MMA i za kilka lat beda mieli kilka pasow UFC, a ACB i tam Grozny cos tam beda najlepsze w europie i azji
 
w Czeczenii sie nie spierdala, tylko wyciaga sie swoja kose, ewentualnie ak47 i jazda na calego
agresja i walka to tam normalka, dlatego maja tylu wybitnych zawodnikow MMA i za kilka lat beda mieli kilka pasow UFC, a ACB i tam Grozny cos tam beda najlepsze w europie i azji
Wyczytales to na mojaczeczenia.pl?
 
Wyczytales to na mojaczeczenia.pl?
Norwegia np ma zakazne MMA i dlatego w ich kraju fajterzy reprezentuja poziom kopalnii
do tego opiekuncze panstwo, rownouprawnienia i podobne syft zrobily z Wikingow typowe cipy
w Polsce gdyby komus odebrano dziecko za "brak kontaktu wzrokowego" bylby zamieszki w kraju, a tam wiekszosc osob balaby sie nawet powiedziec co mysli na ten temat
 
Ja mam inne podejście niż on - podchodzę do przeciwników, do innych sportowców z respektem.

To fakt. Tylko w kibiców kutasa wbija :D

Chciałbym zaprosić go na rozmowę nie przed okiem kamery, ale w ciemnej ulicy.

No tak. Ciekawe czy da mu ten nóż, z ktorym Aslambek po długi jeździł?
Ależ to jest kurwa patologia. LoL.
 
Last edited:
To nie jest wywiad dla Polsatu Sport, tylko tłumaczenie wywiadu WHOAtv. Co ciekawe, ten wywiad jest w sieci z podłożonym lektorem. Wychodzi więc na to, że jest to tłumaczenie na polski... polskich słów przetłumaczonych wcześniej na angielski. Radziłbym podejść z dystansem do tych słów, bo Mamed mógł mieć co innego na myśli.
 
To nie jest wywiad dla Polsatu Sport, tylko tłumaczenie wywiadu WHOAtv. Co ciekawe, ten wywiad jest w sieci z podłożonym lektorem. Wychodzi więc na to, że jest to tłumaczenie na polski... polskich słów przetłumaczonych wcześniej na angielski. Radziłbym podejść z dystansem do tych słów, bo Mamed mógł mieć co innego na myśli.
Pewnie nie chodziło o ciemną ulicę, tylko o wieczorny trening, dlatego ciemno i nie chciał mu dać tajną broń Mameda i potrenować razem. Czyli się rozchodzi o jakieś seminarium z Conorem w Arrachionie czy coś.
 
Ja bym jednak sprawdził, czy u Mameda nic się nie zmieniło, czy jednak zaszły nieodwracalne zmiany tak parafrazując tekst pewnego utworu. To nie jest normalne jeśli ktoś mówi, że zaprosi kogoś do ciemnej ulicy i da mu nóż.

Dziś dwa przykłady, które uświadamiają mnie, że jednak MMA wpływa na mózg. Na początek RDA i jego genialna wypowiedź, że jakby Conor nie klepał to byłby prawdziwym fajterem i Mamed, który chce rozmawiać z użyciem noży. Niech już lepiej ci zawodnicy klepią nawet ciosy zamiast tak głupio się wypowiadać. Mózg to jednak przydatna rzecz.
 
ciekawe skad ACB ma hajs na sponsorowanie Arrachionu i robienie gal, ktore prawie nigdy sie nie zwracaja
pewnie tez rozne akcje z "nozami"
 
Co ciekawe, ten wywiad jest w sieci z podłożonym lektorem. Wychodzi więc na to, że jest to tłumaczenie na polski... polskich słów przetłumaczonych wcześniej na angielski.
Warto również dodać, że owym lektorem (i prawdopodobnie również tłumaczem słów Mameda) jest niesławny tłumacz KSW/UFC, który znany jest z tego, że często przeinacza materiał źródłowy w trakcie procesu tłumaczenia.
 
Last edited:
Back
Top