Mamed o McGregorze "Chciałbym zaprosić go na rozmowę nie przed okiem kamery, ale w ciemnej ulicy"

Zawodnik, ktory wymeczyl decyzje z emerytowanym Cooperem, a najwiekszym wyzwaniem w karierze byl boj z dlugoletnim przyjacielem Materla. Zawodnik, ktory na codzien obija wszelkiej masci bumow w cyrku w Polsce. Zawodnik, ktory bal sie isc do UFC smie sie wypowiadac o swiatowej czolowce MMA...Zenujace...
 
Mamed udzielil obszernego wywiadu dla polsatsport. W nim odniosl sie do postaci Conora McGregora.



Calosc tutaj
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-03-08/khalidov-chcialbym-spotkac-mcgregora-w-ciemnej-ulicy/
Cóż, mówiłem, że byłbym za Conorem w hipotetycznym pojedynku z Fergusonem...
W tym wypadku również :o o: ... hype train się wykoleił, a ja właśnie dostrzegłem 2 potencjalne szanse do wspierania Rudego... #coztąPolską #coztymświatem #coztymMMA #coztymMysticBębnem???
 
#HEJTSTOP
Chodzi tylko o to, żeby Conor kroił sobie sam pieczywo w ramadan, bo on nie może. I nie mówi o ciemnej ulicy tylko o ciepłej winnicy.
 
Jaki koza(k)
a7411ac9d489de72a2a2ac593e2cb8c8c3229c09cfb24b208e10d9a25000ebbf.jpg
do piórkowego dymi, do średnich w UFC nie chciał :D
 
Kto w Krakowie zapłaci z bójkę dwóch gości z maczetami jak zdawały się bitwy dwustuosobowe na miecze, siekiery, widły itp.
Normalka pewnie biją się o 2 grosze leżące na ulicy
 
Od Conora Mamed zebrałby wpierdol jedynie i to bez żadnych noży.
Z Conorem to mógłby przegrać jedynie decyzją po 15 minutach, bo miałby tyle opcji do poddania Irlandczyka, że stracił by rachubę czasu, a tu końcowa syrena. Choć znając życie w ciągu max 2 minut byłoby poddanie ;)
 
Z Conorem to mógłby przegrać jedynie decyzją po 15 minutach, bo miałby tyle opcji do poddania Irlandczyka, że stracił by rachubę czasu, a tu końcowa syrena. Choć znając życie w ciągu max 2 minut byłoby poddanie ;)
teoretycznie, Conor na papierze jest znacznie lepszym zawodnikiem niz Mamed, zrobilby masę do sredniej i Mamed pada na strzala
 
Czy do forumowych pytań jakie zostają bez odpowiedzi, czyli: "Czy Rumble zabiłby słonia?" oraz czy "Anderson Silva jest murzynem?" można dopisać: Czy Mamed pokonałby Conora?
 
Back
Top