Mamed Khalidov wystąpi w M jak Miłość

O kurwa! Nie słyszałem o tym! Nowość absolutna!
Nie zakładaj gówno wartych tematów, których treść dodatkowo była kilka razy na forum.
http://cohones.mmarocks.pl/topic/tanio-skory-nie-sprzedam
http://cohones.mmarocks.pl/topic/zakon-marii
 
Kaczka ma rację , wrzucimy to na główną może dziś a może przed 5 listopada. Żarty żartami ale pieniądz jest pieniądz i nie dziwie się Mamedowi że wział w tym udział. Raz że dostał pewnie fajny hajs za nic , dwa że jest rozpoznawalność rośnie a tym samym kasa od sponsorów. Trzy to wiem że rozmawiają z kozak zawodnikiem na jego przeciwnika na KSW 21 wiec jak to wypali w sensie ta osoba się zgodzi walczyć z Mamedem to nikt nie będzie pamietał o M jak Miłość a każdy będzie chciał kupić PPV na galę która będzie za darmo w Polsacie :D
 
teraz nie może Ci zabraknąc sawowawwiru i musisz nam powiedzieć z kim rozmawiają :D
 
Yagiel



Nie moge bo ta osoba się jeszcze nie zgodziła ale przynajmniej wiem że KSW się mocno stara żeby KSW 21 rozjebała system
 
Ja już wiem. :-)



630ca906.jpg
 
ale to będzie tag team? Możan by od razu wykorzystać potencjał marketingowy obu braci, a i Krystian mogłby się dołączyć.
 
Nie moge bo ta osoba się jeszcze nie zgodziła ale przynajmniej wiem że KSW się mocno stara żeby KSW 21 rozjebała system






Dogadali się ze Strikeforce i chcą kogoś od nich pożyczyc?
 
def, na to żeby KSW 21 rozjebało system nie ma szans :) Pudzilla nie walczy...chyba że to Pudzilla??:)
 
Ciekawe, może na planie MjM nakręcili przy okazji trailer z Mroczkiem do któregoś KSW. :)
 
Tak to brzmi,ponieważ żaden z "wolnych" zawodników raczej nie jest na tyle dobry i znany bo używać sformułowania "rozjebała system" Wątpie że chlopaki coś zdradzą,no może escobar bo mu brak survivalu ;) czy czegoś ;)
 
Czytałem o tym i Mamed gra samego siebie po czym dodrywa tą laske i ją nachodzi. A co z żoną ? :D
 
To oni jeszcze negocjują? Myślalem,że mają już go podpisanego...


No bo mają go podpisanego. Na razie na jeden odcinek, ale kto wie jak się współpraca dalej potoczy.
 
No bo mają go podpisanego. Na razie na jeden odcinek, ale kto wie jak się współpraca dalej potoczy.


Nie wiadomo jeszcze czy M jak Miłość, czy Pierwsza Miłość, zobaczymy jak to będzie, kto da więcej ;)
 
Mroczkowie chca walczyc razem, po jednej rundzie kazdy (braterska milosc). W dodatku negocjuja kontrakt dla Lucka, ktory wystapi w narozniku.



Ciekawe, kiedy waka z kartonami (attitude: Zabojca Hanki).
 
Back
Top