Mamed Khalidov wystąpi w M jak Miłość

@Boomster



Ciekawy epizod aktorski to żart prawda? ;) ciekawy epizod to jest u boku Salmy Hayek a nie braci Mroczków i Cichopkowej ;)
 
5074a1f944171.jpg
 
@ Nera
Mówisz, że epizod aktorski jest dobrym żartem ale wyrażenie przygoda aktorska jest ok?
 
O co wam chodzi, przecież najlepiej oglądany serial w Polsce, więc popularność i procent z PPV rośnie :-)
 
Apropo oglądalności w czwartek w radiu słyszałem, że odcinek w którym kartony zabiły Hankę miał oglądalność na poziomie 80%
 
Boomster



Nie mówię, że jest złe :D tylko, że lepiej to nazwać przygodą... ja nie neguję twojego zdania :-) tylk jakoś to "ciekawy" mi nie pasuje przy tym dennym serialu hihihi wolałbym, żeby Mamed dostał rolę w czymś ambitniejszym, ale patrząc na oglądalność tego gniota to popularności mu to powinno mocno dodać, więc rozumiem jego zgodę na to.
 
A przedwczoraj oglądałem na TV6 bodajże "Cyberżołnierz" z Richem Franklinem ;-))) Wielu fighterów grywało w filmach różnej maści...



Normalnie aż chyba obejrzę ten odcinek z ciekawości co tam Mamed będzie robił :D
 
Tito to grał też w "Zombies,Zombies,Zombies" :D Ochroniarz z klubu...w którym tańczyła jeśli się nie mylę jego żonka...i pare innych "dam" też tam było, chory film :)))



Z innych filmów kojarzę Forresta, Icemana, Randy'ego co oczywiste w dobie Expendables. No, ale Rich miał chociaż rolę tytułową (choć jako półrobot nie musiał grać jak De Niro;]), a zwykle są to jakieś marginalne epizody...
 
No cóż, skoro hajs (pisany małą) się zgadza równiutko to czemu nie? Popularyzacja mma pójdzie w dobrą stronę: babcia ogląda mjm -> babci podoba się ten egzotyczny beau z fajnym akcentem -> babcia dowiaduje się, że to niejaki fajter mma -> babcia kupuje ppv ksw 22 -> babcia rejestruje sie na cohones... i tak dalej i tak dalej :)
 
Raczej babcia zobaczy, że biją się nie tylko zwierzęta, ale amanci, których stać na zakup kwiatów (finansowo i jako gest), więc zachęca wnuczkę by rozejrzała się za jakimś fighterem, bo to jednak dobre chlopaki.



Przy okazji KSW otwartego obejrzy jeśli zobaczy na nim Mameda, którego "zna" z serialu. Na PPV ją nie stać, jak to babcię na emeryturze (30 złotych to 30 mszy po 1zł na tacy, msza jest co tydzień, rok ma 52 tygodnie...).



Gorsza wersja interpretacji...Co za zbój rozbija taką świetną parę, zamiast poszukać sobie swojej kobiety, fighterzy=bestie bez skrupułów i wartości, papierniczy, list do Polsatu, żeby zakazać promocji zbirów.
 
W Wywiadzie w szpitalku powiedzial ze to polak, wiec nie trudno sie dogadac kto to moze byc.)
 
@ Nera
Dla Mameda jest to ciekawe ponieważ nie musi grać w filmach z hollywood żeby było to dla niego ciekawym wyzwaniem, podejściem do czegoś czego się wcześniej nie robiło.

Ps. Czemu piszesz jedne posty jako kobieta a inne jako mężczyzna ? Takie zabawy nie są zbyt śmieszne :-)
 
zmieniłam nick po prostu niedawno :P zawsze pisałam w rodzaju żeńskim tylko miałam nicka męskiego hihihi



ej mi też o to chodzi właśnie :D wyzwanie=przygoda..., ale nie zgodzę się, że to ciekawy epizod aktorski :-) nie w takim serialu
 
Back
Top