Mamed Khalidov, co dalej?

Szady

MMARocks
Cohones
Mamed Khalidow po walce z Wallace'm ląduje na 10 miejscu w fightmatrixie. Co myślicie o jego dalszej karierze? KSW, Bellator, Strikeforce czy UFC?
 
No tak, sam Mamed teraz przyznaje otwarcie, że tylko UFC wchodzi w grę i to jak najszybciej. Jakieś pomysły na to, na ile walk ma pojechać i jakich oponentów możnaby mu dać w drodze po pas UFC? :)
 
Tylko do UFC,ale mozemy sie nie doczekac przez konflikt interesow. szef / manager
 
Pstryczek w nos dla KSW , którzy uparcie twierdzili , że Mamed nie chce do UFC. Teraz oznajmił to 5 mln ludzi przed TV , więc nam tego już nie wmówią. Najlepiej żeby pojechał na conajmniej 3 walki . Na 1 ogień Lombard, potem Bisping ;)
 
dwa tygodnie temu sam mówił, że nie chce.



uwierzę jak zobaczę go w oktagonie, do tego momentu to tylko marketing.
 
Ja chce Mameda zobaczyć w walce z Munozem.. A najbardziej bałbym się walki z Sonnenem, nie chciałbym żeby do niej doszło... Ale Bisping też dobra opcja... A chyba jeszcze nigdy nie walczył żaden polak o pas w UFC tak? Nie wiem nie przypominam sobie... Soszyński napewno nie... Więc mam nadzieję, że dojdzie do takiej historycznej walki dla polskiego MMA :)
 
Sonnen to chyba przeciwnik który akurat leżałby Mamedowi i nie zdziwiłbym się gdyby Khalidov się po nim przejechał, co innego taki Stann, Lombard, Rockhold (Strikeforce), Belfort
 
Ja czekam na debiut Hectora w UFC, a potym debiucie zobaczymy czy Mamed powinien pchać sie do "Ligi Mistrzów" :-)
 
A co walka Hektora niby ma pokazac? Przeciez Mamed nie walczyl z Hektorem.



Najbardziej dla Mameda nie chcialbym walk z Andersonem i Belfortem. Natomiast Munoz, Sonnen, czy Stann sa juz w zasiegu Mameda. Oczywisice nie mowie ze Mamed wygra, ale ma szanse.
 
Popieram Perverta. Jak każdy kibic bym tego chciał, ale patrząc na to na chłodno wydaje to mi się zagrywką marketingowa.
 
W UFC na starcie na bank nie dostanie Munoza , Bispinga , Sonnena czy Belforta bo albo są zbyt medialni albo za blisko TS.



Jak już spodziewałbym się zawodników takich jak Okami ,Leben, Palhares, Belcher, Boetsch i Stann jeżeli przegrają swoje walki.
 
Panowie trochę więcej optymizmu :) Pierwszy krok zrobił dobry, bo wytłumaczył Kowalskiemu, że chcący się bić z najlepszymi musi jechać za ocean. Teraz tylko, żeby menadżerowie się dogadali. Chyba nie sądzicie, że K&L postawią jakieś zaporowe warunki..? :P
 
Oczywiście że chciałbym go zobaczyc w UFC,ale kiedy on tam będzie walczył to nie wiem czy prędko się dowiemy.
 
Jak podpiszą kontrakt "na dniach" to dostanie prawdopodobnie walkę na przełomie sierpnia i września tylko że od 20 lipca do 18 sierpnia jest ramadan. Lewandowski powiedział, że na KSW 20 we wrześniu Mameda nie będzie więc, cięzko powiedzieć kiedy zawalczy.
 
Boomster mysle, że Dane mał obchodził by post Mamed, UFC to firma jak każda inna podlegasz jej i masz stanąć na wysokości narzuconego przez nią zadania a jak sie nie podoba to nikt cie nie zmusza
 
I tu jest problem bo Mamed jest strasznie religijny i nie wiem czy by się zgodził na takie rozwiązanie. I tak jak mówisz lepiej z Daną nie mieć konfliktów bo się za długo w UFC nie powalczy.
 
@MMArian



"Boomster mysle, że Dane mał obchodził by post Mamed, UFC to firma jak każda inna podlegasz jej i masz stanąć na wysokości narzuconego przez nią zadania a jak sie nie podoba to nikt cie nie zmusza"



Bzdura totalna. Nie wiem czemu nie miałoby ich obchodzić religijność zawodników? Sama organizacja jest bardzo wyrozumiała w stosunku do zawodników i wszystko da się z nimi dogadać. Wkurza mnie już to pieprzenie "znawców" jakie to UFC jest rygorystyczne, ostre i złe dla zawodników.



W czasie postu Mamed po prostu nie będzie walczył i Joe Silva będzie brał to pod uwagę przy tworzeniu fightcardu. Przecież to nie żaden problem- po prostu Mamed będzie walczył kiedy indziej.







@Boomster



"I tak jak mówisz lepiej z Daną nie mieć konfliktów bo się za długo w UFC nie powalczy."




Nieprawda. Co ma konflikt z Daną do samych walk? Tito Ortiz miał ogromny konflikt z prezesem UFC i jakoś nie wyleciał za to z organizacji. Dana zawsze powtarzał, że nigdy nie przekłada osobistej niechęci czy konfliktów z zawodnikiem na płaszczyznę UFC. Może go osobiście nie lubić ale, gdy jest dobrym zawodnikiem to nikt go za to nie wyrzuci.
 
Chłodno patrząc w tym co napisali Pervert i malina jest sporo racji... Mam nadzieję, że się mylicie :P
 
Ale na on Fox 4 jest wyżej niż Machida vs Bader, więc spokojnie mógłby dostać główną na numerowanej..
 
Tyle, że Lombard na chwilę obecną jest dużo bardziej wartościowy dla UFC niż Mamed.
 
A co to za różnica, czy Mamed wystąpi (jeżeli wogóle wystąpi, mam nadzieję, że tak) w swym debiucie w UFC na gali numerowanej, czy nie? Ważne, żeby była to główna karta i żeby Mamed pokazał się z dobrej strony i wygrał. A na numerowane gale przyjdzie czas.
 
Nie wyobrażam sobie Mameda w undercardzie. W tej chwili jest najlepszym średnim poza UFC, także myślę, że dostałby main card na foxie albo fuel tv.
 
Co z tego, że Lombard nie jest na PPV numerowanej? Jest na UFC on Fox 4, (jakby nie patrzeć też numerowana) na otwartym kanale, gdzie oglądalność jest dużo wyższa niż na PPV.







@Pervert



@Malinowsky i reszta, która się z nimi zgadza



W jakim sensie miała to by niby być zagrywka matketingowa bo nie bardzo rozumiem? Przecież takie puste słowa nie miały by w ogóle sensu w kwestii marketingowej, bo niby co i komu miało by to dać?



Mamed w wywiadzie po walce dla MMA ROCKS powiedział, że już dawno myślał o UFC.
 
...Po prostu ta walka pokazała mu, że już czas się sprawdzić za Oceanem, że jest szansa coś tam osiągnąć ;)



Takie małe dokończenie. :P
 
Back
Top