Mam Pewniaka Mam Pewniaka - Sezon 4

KSW - Phil De Fries zastępstwo Sebastian Przybysz
UFC - Cody Stamann zastępstwo Brunno Ferreira
 
KSW
Augusto Sakai 2.95 (rezerwowy Jakub Wikłacz 1.30)
UFC
Thiago Moises 1.99 (rezerwowy Julian Marquez 1.79)
 
A ja mam wyjebane i na takie weekendy gdzie jest KSW z UFC, przez co odpadam z lms,
To kurwa takie izydory za 1.20 będę nakurwial że klekajcie narody.
W następnym sezonie nikt mnie nie pokona i odpuszcze nt na korzyść lms, w ten weekend pierwszy trening :lesnarhappy:
 
NAJBLIŻSZY WEEKEND = DWIE KOLEJKI = DWIE GALE = JEDEN TYP NA KSW I JEDEN TYP NA UFC
UWAGA! KSW JEST W PIĄTEK! UFC JEST W SOBOTĘ!


Mam Pewniaka s04e06
KSW 95: Wikłacz vs Przybysz 5


Ostateczny termin typowania - 07.06.2024 19:00

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo KSW w kategorii koguciej

61,2 kg: Jakub Wikłacz 1.30 - 3.20 Sebastian Przybysz

Karta główna:

Pojedynek o mistrzostwo KSW w kategorii ciężkiej

120,2 kg: Phil De Fries 1.35 - 2.95 Augusto Sakai

70,3 kg: Roman Szymański 1.82 - 1.88 Marcin Held
77,1 kg: Brian Hooi 1.88 - 1.82 Tymoteusz Łopaczyk
77,1 kg: Adrian Zieliński 2.00 - 1.72 Oskar Szczepaniak
61,2 kg: Patryk Surdyn 1.85 - 1.85 Shamad Erzanukaev
83,9 kg: Krystian Bielski 1.38 - 2.80 Borys Dzikowski
93,0 kg: Michał Dreczkowski 1.40 - 2.72 Stevan Jaric
77,1 kg: Dawid Kuczmarski 1.63 - 2.28 Morgann Gbolou

Mam Pewniaka s04e07
UFC Fight Night: Cannonier vs Imavov


Ostateczny termin typowania - 08.06.2024 23:00

Walka wieczoru:

185 lb: Jared Cannonier 1.96 - 1.78 Nassourdine Imavov

Karta główna:

205 lb: Dominick Reyes 2.80 - 1.40 Dustin Jacoby
135 lb: Raul Rosas Jr 1.40 - 2.83 Ricky Turcios
185 lb: Brunno Ferreira 1.35 - 3.04 Dustin Stoltzfus
185 lb: Julian Marquez 1.71 - 2.07 Zach Reese
170 lb: Punahele Soriano 2.53 - 1.48 Miguel Baeza

Karta wstępna:

155 lb: Thiago Moises 1.99 - 1.76 Ludovit Klein
170 lb: Charles Radtke 2.74 - 1.42 Carlos Prates
135 lb: Brad Katona 1.14 - 5.15 Jesse Butler
125 lb: Andrea Lee 1.62 - 2.21 Montana De La Rosa
135 lb: Daniel Marcos 1.80 - 1.94 John Castaneda
115 lb: Edaurda Moura 1.57 - 2.31 Denise Gomes
135 lb: Cody Stamann 3.05 - 1.35 Taylor Lapilus
115 lb: Puja Tomar 3.26 - 1.31 Rayanne Amanda

LMS - @TomOne @Reptile
NT - @TomOne @Snoozeman @Siedem @Reptile (zostało UFC) @Jakub Madej @ninja @Roshi @q. @Wolf @Clemenza08 @TheNotoriusAdam @tobiVC @osk @saczken @Risky @w4ar @Miskatonic @Zuku @gostyniak @Hellah @Drzewo
 
pablo-jpg.73720
@Cassius42 skąd wiesz kto to jest? :jimcarrey:
 
@Siedem po 9 kolejkach posiadanie tytułu BMF LMS, traci tytuł. Tym samym nie zdołał pobić rekordu ustanowionego przez @Cassius42 , którego seria również trwała 9 kolejek. Teraz panowanie rozpoczyna @TomOne , zobaczymy na jak długo i czy uda mu się pobić rekord wcześniej wspomnianych panów :burnit:


@Roshi długo nie nacieszył się natomiast pasem BMF NT, bo w swoim piątym panowaniu w historii Mam Pewniaka rządził tylko przez jedną kolejkę. Po raz czwarty mistrzem BMF NT został @Siedem :applause:
9 kolejek i to tylko uczestniczenie w 1 Sezonie tym Nr 1... :wink: :hi:
Kolega @Siedem to raczej specjalista w NT (2x mistrz!), bo tytułu LMS nie zdobył ani razu...
A poza tym @TomOne :hi::wink:

:lol:
 
Jesse Butler, róbcie hałas i zdjęcia:lesnarhappy:
To ten co dostał KO1 (23 sekundy!) od Jim Millera (aż musiałem sprawdzić) tego znanego typa, znaczy się zawodnika :lol: przed UFC już też raz przegrał przez KO1, no ale Katona to Pan Decyzja... (9x w karierze) i wszystko w UFC :wink::confused::lol:
 
9 kolejek i to tylko uczestniczenie w 1 Sezonie tym Nr 1... :wink: :hi:
Kolega @Siedem to raczej specjalista w NT (2x mistrz!), bo tytułu LMS nie zdobył ani razu...
A poza tym @TomOne :hi::wink:

:lol:

No masz rację, gdybyś grał z nami regularnie to byś otwierał od dołu tabele z mnożnikiem na minusie, lepiej jednak lecieć na legendzie że kiedyś gdzieś tam dawno temu się jedną bramkę zdobyło, twoja postać jest memem w tym temacie :dance:
 
No masz rację, gdybyś grał z nami regularnie to byś otwierał od dołu tabele z mnożnikiem na minusie, lepiej jednak lecieć na legendzie że kiedyś gdzieś tam dawno temu się jedną bramkę zdobyło, twoja postać jest memem w tym temacie :dance:
Na pewno by tak nie było, bo ja raczej typowałem ostrożnie i dodatkowo pudło zabrał mi ten brodacz z przerwaniem z d... (a to był mój najwyższy typ) :lol: :confused:
Pewnie co najwyżej w okolicy zera lub lekkim minusikiem i w środku stawki...
Nie jedną bo dopiero w 7 kolejce nie trafiłem... Czyli 6 bramek:wink:, a jeden znany futbolista z H.S. jechał na legendzie 4 przyłożeń w 1 meczu :lol::hi:

PS. rozumiem kolegę że trudno że nie wyprzedziło się legendy (czytaj mema)
Legendary Polish Cohones (aka Legendary Polish Mem) :lol:
A nie znowu tak dawno bo 1S skończył się w 10.12.2023 r... niedlugo dopiero 6 miesięcznica... :boss:
 
Na pewno by tak nie było, bo ja raczej typowałem ostrożnie i dodatkowo pudło zabrał mi ten brodacz z przerwaniem z d... (a to był mój najwyższy typ) :lol: :confused:
Pewnie co najwyżej w okolicy zera lub lekkim minusikiem i w środku stawki...
Nie jedną bo dopiero w 7 kolejce nie trafiłem... Czyli 6 bramek:wink:, a jeden znany futbolista z H.S. jechał na legendzie 4 przyłożeń w 1 meczu :lol::hi:

PS. rozumiem kolegę że trudno że nie wyprzedziło się legendy (czytaj mema)
Legendary Polish Cohones (aka Legendary Polish Mem) :lol:
A nie znowu tak dawno bo 1S skończył się w 10.12.2023 r... niedlugo dopiero 6 miesięcznica... :boss:

W dupie mam to czy cię wyprzedze czy nie, choć mam w głowie kurwa że będę musiał 10 tygodni siedzieć na tronie, mało zabrakło, nie udało się, trudno.
Bardziej mi zależy na tym żebyś zaczął grać, przecież i tak gramy o złote kalesony a im więcej uczestników tym lepiej, a jak twoja osoba się potwierdzi to tym bardziej zyskasz, nie wiem dlaczego tak się przed tym bronisz, Jacek też się kiedyś wkurwi i cię zbanuje jak będziesz wiecznie przypominał pierwszy sezon i sobie tu już nie popiszesz.
Jesteś niezweryfikowanym ogórkiem, a ja czy inni gracze grający od początku, będąc w czołówce się potwierdziliśmy, ty jesteś ogór i masz rekord nabity na bumach. Mówiłem ci nie raz, znajdź jaja i dołącz w następnym temacie, boisz się kilku uśmiechniętych emotek jak się potkniesz? Taką masz słabą psychikę?
 
W dupie mam to czy cię wyprzedze czy nie, choć mam w głowie kurwa że będę musiał 10 tygodni siedzieć na tronie, mało zabrakło, nie udało się, trudno.
Bardziej mi zależy na tym żebyś zaczął grać, przecież i tak gramy o złote kalesony a im więcej uczestników tym lepiej, a jak twoja osoba się potwierdzi to tym bardziej zyskasz, nie wiem dlaczego tak się przed tym bronisz, Jacek też się kiedyś wkurwi i cię zbanuje jak będziesz wiecznie przypominał pierwszy sezon i sobie tu już nie popiszesz.
Jesteś niezweryfikowanym ogórkiem, a ja czy inni gracze grający od początku, będąc w czołówce się potwierdziliśmy, ty jesteś ogór i masz rekord nabity na bumach. Mówiłem ci nie raz, znajdź jaja i dołącz w następnym temacie, boisz się kilku uśmiechniętych emotek jak się potkniesz? Taką masz słabą psychikę?
Nie ogórkiem, jak już to bumobijem :wink: :lol: ale i tak tu wielu userów z HOF nie gra...
A to redaktor @Jakub Madej mnie tu przywołał (nie żaden Jacek:nono:)
Co do złotych kaleson to nie doszły do mnie jeszcze... :wink::lol: na szczęście zima nie była mroźna...
To nie ma nic z psychiką, ale to że przyjemniej mi się ogląda UFC czy niektóre walki w KSW gdy nie gram...

A kolega to by mógł namówić na grę takich co jeszcze nie grali nawet 1 Sezonu... np. taki fachowiec z Cohones jak @zielony666 czy inni HOF... @szplin
@BogdanJanusz @Jeff @Siwy25_1 @PaulPGR
@Mmayhem @Rododendron @Vvallachia
@alww @yonigga @jd0490 @Masta
@Tar-Ellendil
czy
@Cyklop Schabowy @Chujcew @Quairon @J.K @5jointow @JigoroKano @Varive @MooDancer @Patrosixxx
@Dijaz
@Starvin' Marvin czy
@Baasteek :wink: i wielu innych znanych...
 
Back
Top