Mam Pewniaka Mam Pewniaka - Sezon 4

Nie ogórkiem, jak już to bumobijem :wink: :lol: ale i tak tu wielu userów z HOF nie gra...
A to redaktor @Jakub Madej mnie tu przywołał (nie żaden Jacek:nono:)
Co do złotych kaleson to nie doszły do mnie jeszcze... :wink::lol: na szczęście zima nie była mroźna...
To nie ma nic z psychiką, ale to że przyjemniej mi się ogląda UFC czy niektóre walki w KSW gdy nie gram...

A kolega to by mógł namówić na grę takich co jeszcze nie grali nawet 1 Sezonu... np. taki fachowiec z Cohones jak @zielony666 czy inni HOF... @szplin
@BogdanJanusz @Jeff @Siwy25_1 @PaulPGR
@Mmayhem @Rododendron @Vvallachia
@alww @yonigga @jd0490 @Masta
@Tar-Ellendil
czy
@Cyklop Schabowy @Chujcew @Quairon @J.K @5jointow @JigoroKano @Varive @MooDancer @Patrosixxx
@Dijaz
@Starvin' Marvin czy
@Baasteek :wink: i wielu innych znanych...
Nie oglądam KSW, musiałbym obstawiać w ciemno, albo zacząć oglądać KSW.

:corn:
 
Nie ogórkiem, jak już to bumobijem :wink: :lol: ale i tak tu wielu userów z HOF nie gra...
A to redaktor @Jakub Madej mnie tu przywołał (nie żaden Jacek:nono:)
Co do złotych kaleson to nie doszły do mnie jeszcze... :wink::lol: na szczęście zima nie była mroźna...
To nie ma nic z psychiką, ale to że przyjemniej mi się ogląda UFC czy niektóre walki w KSW gdy nie gram...

A kolega to by mógł namówić na grę takich co jeszcze nie grali nawet 1 Sezonu... np. taki fachowiec z Cohones jak @zielony666 czy inni HOF... @szplin
@BogdanJanusz @Jeff @Siwy25_1 @PaulPGR
@Mmayhem @Rododendron @Vvallachia
@alww @yonigga @jd0490 @Masta
@Tar-Ellendil
czy
@Cyklop Schabowy @Chujcew @Quairon @J.K @5jointow @JigoroKano @Varive @MooDancer @Patrosixxx
@Dijaz
@Starvin' Marvin czy
@Baasteek :wink: i wielu innych znanych...
Nie gram w gry
 
o com chodzi i jakie som zasady
Teraz trochę już za późno ale może kolega dołączyć do następnego Sezonu...

W skrócie:
- są dwie kategorie. LMS, czyli Last Man Standing to wyłonienie osoby, która wytypuje najwięcej poprawnych typów pod rząd bez przegranej. NT, czyli Najlepszy Typer to wyłonienie osoby, która po pełnych dziesięciu odcinkach sezonu będzie mogła pochwalić się najlepszym "zyskiem" z podanych typów (współczynnik liczony tutaj przy stałej jednostce stawki wynoszącej 1.00j, w przypadku przegranej w bilansie jest -1.00j, natomiast w przypadku wygranej (kurs - stawka, czyli kurs pomniejszony o 1.00)
- do LMS można dołączyć tylko przed pierwszym odcinkiem sezonu, nie można dołączać w trakcie
- do NT można najpóźniej dołączyć w drugim odcinku - wtedy sezon rozpoczyna się z ujemnym punktem za pierwszy odcinek
- brak typu w LMS w trakcie trwania sezonu to dyskwalifikacja i brak możliwości typowania dalej
- brak typu w NT w trakcie trwania sezonu to minus jeden punkt i żółta kartka, natomiast brak drugiego typu w NT to minus jeden punkt (kolejny) i czerwona kartka oraz brak możliwości typowania dalej
- sezon trwać będzie standardowo 10 odcinków
- w przypadku, gdy w ostatnim etapie LMS dana osoba wygra dzięki wypadnięciu jakiegoś zawodnika, odbędzie się dogrywka. Przykład - A typuje Pantoję, B typuje Aldo, C typuje Aldo. Aldo przegrywa, a Pantoja wypada w trakcie gali - sezon wygrywa wtedy A. Aby temu zapobiec, można oczywiście podawać typy zapasowe, natomiast jeśli takiego typu zapasowego nie będzie, to w LMS będzie dogrywka w opisanej wcześniej sytuacji
- typów nie można zmieniać. Podanie typu to jego ostateczna akceptacja. Typ można zmienić w przypadku zmiany przeciwnika lub jego wypadnięcia
- podanie typu po godzinie rozpoczęcia gali będzie oznaczało brak przyjęcia typu
- typy są podawane w dwóch kategoriach jednocześnie - LMS i NT. Nie można podawać dwóch typów w zależności od kategorii

Nie oglądam KSW, musiałbym obstawiać w ciemno, albo zacząć oglądać KSW.

:corn:
S1: UFC i KSW (wybór)
S2: UFC (7) XTB (3)
S3: UFC (8) XTB (2)
S4: UFC (8) XTB (2)
 
Teraz trochę już za późno ale może kolega dołączyć do następnego Sezonu...

W skrócie:
- są dwie kategorie. LMS, czyli Last Man Standing to wyłonienie osoby, która wytypuje najwięcej poprawnych typów pod rząd bez przegranej. NT, czyli Najlepszy Typer to wyłonienie osoby, która po pełnych dziesięciu odcinkach sezonu będzie mogła pochwalić się najlepszym "zyskiem" z podanych typów (współczynnik liczony tutaj przy stałej jednostce stawki wynoszącej 1.00j, w przypadku przegranej w bilansie jest -1.00j, natomiast w przypadku wygranej (kurs - stawka, czyli kurs pomniejszony o 1.00)
- do LMS można dołączyć tylko przed pierwszym odcinkiem sezonu, nie można dołączać w trakcie
- do NT można najpóźniej dołączyć w drugim odcinku - wtedy sezon rozpoczyna się z ujemnym punktem za pierwszy odcinek
- brak typu w LMS w trakcie trwania sezonu to dyskwalifikacja i brak możliwości typowania dalej
- brak typu w NT w trakcie trwania sezonu to minus jeden punkt i żółta kartka, natomiast brak drugiego typu w NT to minus jeden punkt (kolejny) i czerwona kartka oraz brak możliwości typowania dalej
- sezon trwać będzie standardowo 10 odcinków
- w przypadku, gdy w ostatnim etapie LMS dana osoba wygra dzięki wypadnięciu jakiegoś zawodnika, odbędzie się dogrywka. Przykład - A typuje Pantoję, B typuje Aldo, C typuje Aldo. Aldo przegrywa, a Pantoja wypada w trakcie gali - sezon wygrywa wtedy A. Aby temu zapobiec, można oczywiście podawać typy zapasowe, natomiast jeśli takiego typu zapasowego nie będzie, to w LMS będzie dogrywka w opisanej wcześniej sytuacji
- typów nie można zmieniać. Podanie typu to jego ostateczna akceptacja. Typ można zmienić w przypadku zmiany przeciwnika lub jego wypadnięcia
- podanie typu po godzinie rozpoczęcia gali będzie oznaczało brak przyjęcia typu
- typy są podawane w dwóch kategoriach jednocześnie - LMS i NT. Nie można podawać dwóch typów w zależności od kategorii


S1: UFC i KSW (wybór)
S2: UFC (7) XTB (3)
S3: UFC (8) XTB (2)
S4: UFC (8) XTB (2)
Zacznij typować albo spierdalaj spamować gdzie indziej :matt:
 
Zacznij typować albo spierdalaj spamować gdzie indziej :matt:
Ja tu tylko zachęcam nowych userów do typowania kolego :lol: że w 5S, bedą walili drzwiami i oknami byle tylko tutaj zagrać... :wink:
E70686F6-A12C-4E39-9877-A778095A8746.gif
 
Jak wcześniej były ankiety na temat zasad, tak zaraz może będzie ankieta o możliwość komentowania przez osoby, które nie grają :corn:
A co to za dyktatura... na Cohones
:benny:
, bo chyba tematy są aby w nich pisać kulturalnie, czy odpowiadać na posty kolegów... albo łapać (zachęcać) kolejnych graczy.
Spoko dzięki za promocje. Ale jak nie chcesz typować to po prostu pisz sobie gdzie indziej...
Jak miałem swój temat to został zamknięty bez ostrzeżenia...
 
A może wie kolega kto się do tego przyczynił... :wink: :lol:
Raz że nie wiem
Dwa nie jestem donosicielem :lol:
Trzy, na tym zakończmy dyskusje. Zaloz sobie temat do spamowania, myślę że administracja bedzie tym razem bardziej wyrozumiała
 
co to za dyktatura... na Cohones
:benny:
, bo chyba tematy są aby w nich pisać kulturalnie, czy odpowiadać na posty kolegów... albo łapać (zachęcać) kolejnych graczy.
Ojojoj, do Jacka tak? Miesiąc minimum na moje.

Wrócisz na następny sezon i jak nie zagrasz to cię wyrzucimy z naszej drużyny na zawsze.

Zabawa jest nasza więc to my ustalamy tu zasady.


@Jakub Madej typujesz w respectones mam nadzieję?
 
Ojojoj, do Jacka tak? Miesiąc minimum na moje.

Wrócisz na następny sezon i jak nie zagrasz to cię wyrzucimy z naszej drużyny na zawsze.

Zabawa jest nasza więc to my ustalamy tu zasady.


@Jakub Madej typujesz w respectones mam nadzieję?
Zasady są po to aby je łamać... :wink:
A tak na serio to zagram jak będę czuł ten głód rywalizacji jak mówi Mamed, a nie pod presją nawet 2x mistrza NT...
 
Ojojoj, do Jacka tak? Miesiąc minimum na moje.

Wrócisz na następny sezon i jak nie zagrasz to cię wyrzucimy z naszej drużyny na zawsze.

Zabawa jest nasza więc to my ustalamy tu zasady.


@Jakub Madej typujesz w respectones mam nadzieję?
Jeśli KSW - to tylko Filip de Frytka!

PS. Jakiego kurła Jacka? Przecież to Jakub, czyli Kuba.

Jacki to zupełnie inna para kaloszy :lesnarhappy:
 
A kolega to by mógł namówić na grę takich co jeszcze nie grali nawet 1 Sezonu... np. taki fachowiec z Cohones jak @zielony666 czy inni HOF... @szplin
@BogdanJanusz @Jeff @Siwy25_1 @PaulPGR
@Mmayhem @Rododendron @Vvallachia
@alww @yonigga @jd0490 @Masta
@Tar-Ellendil
czy
@Cyklop Schabowy @Chujcew @Quairon @J.K @5jointow @JigoroKano @Varive @MooDancer @Patrosixxx
@Dijaz
@Starvin' Marvin czy
@Baasteek :wink: i wielu innych znanych...
Dawać ich tu! Tylko po kolei, żeby nikt dwa razy wpierdolu nie dostał :no dawaj:
 
Back
Top