Mam Pewniaka Mam Pewniaka - Sezon 2

Co myślicie o jakichś nagrodach w przyszłym sezonie? Fundatorem będzie każdy który będzie brał udział, można zrobić tak że 1 miejsce litr, drugie zero7 a trzecie poloweczka, albo zrobić jedną nagrodę tylko za pierwsze miejsce i wyznaczyć jakiegoś skarbnika, zabawa by rumieńców dostała.

Zrobimy jakieś drobne wpisowe czy cos i z tego będą nagrody, chyba że to głupi pomysł.
Weekend u łysena?
7-gif.67531
 
33 osoby w drugim sezonie :cmgkeepgoing: Jeszcze półtorej godziny jak ktoś chce wziąć udział w LMS (w NT można dołączyć kiedy się chce).

@Reptile brakuje chyba typu na UFC jeszcze
 
Jako, że nic nie czuję z tego UFC, a raczej czuję sporo niespodzianek i jakichś niebezpiecznych walk... To daję Shavkata Rakhmonova, bo mam zamiar pograć trochę dłużej w tym sezonie LMS :D I mam nadzieję, że nie przejadę, bo już w tamtym sezonie brałem kogoś z tak niskim kursem :D
 
33 osoby w drugim sezonie :cmgkeepgoing: Jeszcze półtorej godziny jak ktoś chce wziąć udział w LMS (w NT można dołączyć kiedy się chce).

@Reptile brakuje chyba typu na UFC jeszcze

Panie, ale wymyśliłeś zawiłe dziwactwa P4P, sądziłem że będzie pierwszy sezon do P4P będzie rozliczony jak NT od drugiego :D

Rakhmonov
 
  • Like
Reactions: osk
Albo grubo albo wcale.... :lesnarhappy:

No ja za radą kolegi... albo i nie :boss:, nie wystartowałem nawet w Sezonie 2 Mam Pewniaka, zobaczę jeszcze czy powrócę w następnym Sezonie, ale na razie odpoczywam od typowania i oglądam na spokojnie waleczki... :boss:
PS. Nie bronię tytułu LMS, czyli przyszły mistrz nie będzie linearny... :lol:
(głosem Tyson Fury) :bye:
 
Last edited:
Back
Top