Mam Pewniaka Mam Pewniaka - Sezon 1

Krótkie referendum, ważne tylko dzisiaj.

Czy od kolejnego sezonu chcecie mieć możliwość wytypowania zawodnika A w kategorii LMS i zawodnika B w kategorii NT?
Plusy - możliwość zróżnicowania taktyki na obydwie kategorie
Minusy - potencjalne mocno bezpieczne granie w LMS

a) tak
b) nie

Zapraszam. Taka zmiana mi przyszła do głowy, natomiast chcę wiedzieć czy coś takiego jest okej czy za dużo kombinowania.

Rezygnuję z karty referendalnej



Przy okazji - pamiętasz jak były tam rozliczane gale? To znaczy, zwycięzca X punktów, sposób wygranej X punktów, runda X punktów? Czy jakieś inne zasady tam były?

Była kalka z tapology, łącznie z mechaniką i wyborem skończeń, rund.
 
Przy okazji - pamiętasz jak były tam rozliczane gale? To znaczy, zwycięzca X punktów, sposób wygranej X punktów, runda X punktów? Czy jakieś inne zasady tam były?
Typowała się całą galę i w każdej walce zaznaczało się zwycięzcę, sposób wygrania czyli ko/poddanie i numer rundy lub zaznaczało się decyzję jednogłośną albo niejednogłośną, nie pamiętam dokładnie jakie były nagrody punktowe za poszczególne typy. Działało to tak jak napisałeś, była jeszcze opcja remisu za którą prawdopodobnie wpadało najwięcej punktów bo najrzadziej się trafiały

Coś mi świtą że najwięcej wpadało za wytypowanie zwycięzcy, a później za sposób skończenia czy rundę wpadały dodatkowe punkty jak ktoś trafił ale jak to było rozdzielane to nie mam żadnej pewności
 
Krótkie referendum, ważne tylko dzisiaj.

Czy od kolejnego sezonu chcecie mieć możliwość wytypowania zawodnika A w kategorii LMS i zawodnika B w kategorii NT?
Plusy - możliwość zróżnicowania taktyki na obydwie kategorie
Minusy - potencjalne mocno bezpieczne granie w LMS

a) tak
b) nie

Zapraszam. Taka zmiana mi przyszła do głowy, natomiast chcę wiedzieć czy coś takiego jest okej czy za dużo kombinowania.
Jeden chuj mordo.
Wale w usmana życzeniowo. Chociaż to jak wybór między cholerą a dżumą
 
Na placu boju w Last Man Standing po 4 rundach zostaliśmy tylko dwaj :bye:

Cóż za starcie, ludzie stojący politycznie po przeciwnej stronie barykady.
:beczka:


Z lewej strony Cassius42, zagorzały hejter bandy kaczora, sam lekko zhejtowany przez grubego Janusza w dziale tanio skóry nie sprzedam za wrzucanie antycznych memów,
na wyborach z pogardą odrzucił kartę do głosowania referendum, koszulkę z naszywką osiem gwiazdek nosi nie tylko od święta.

Po prawej zaś Osk, kudłaty filozof, któremu serce bije mocniej po prawej stronie. Sypiący anegdotami starożytnych filozofów jak z rękawa., tłumacząc nieświadomym ignorantom zawiłą historię powstania kultury europejskiej od antyku aż do czasów współczesnych.
:kis:


Krótkie referendum, ważne tylko dzisiaj.

Czy od kolejnego sezonu chcecie mieć możliwość wytypowania zawodnika A w kategorii LMS i zawodnika B w kategorii NT?
Plusy - możliwość zróżnicowania taktyki na obydwie kategorie
Minusy - potencjalne mocno bezpieczne granie w LMS

a) tak
b) nie

Zapraszam. Taka zmiana mi przyszła do głowy, natomiast chcę wiedzieć czy coś takiego jest okej czy za dużo kombinowania.
A
 
Cóż za starcie, ludzie stojący politycznie po przeciwnej stronie barykady.
:beczka:


Z lewej strony Cassius42, zagorzały hejter bandy kaczora, sam lekko zhejtowany przez grubego Janusza w dziale tanio skóry nie sprzedam za wrzucanie antycznych memów,
na wyborach z pogardą odrzucił kartę do głosowania referendum, koszulkę z naszywką osiem gwiazdek nosi nie tylko od święta.

Po prawej zaś Osk, kudłaty filozof, któremu serce bije mocniej po prawej stronie. Sypiący anegdotami starożytnych filozofów jak z rękawa., tłumacząc nieświadomym ignorantom zawiłą historię powstania kultury europejskiej od antyku aż do czasów współczesnych.
:kis:



A
Bo MMA ma łączyć ludzi, a nie dzielić jak polityka, a szczególnie ta Polska
:roberteyeblinking:
 
Aktualizacja kursów:

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo UFC w kategorii lekkiej

Islam Makhachev 1.40 - 3.00 Alexander Volkanovski

Karta główna:

Kamaru Usman 3.40 - 1.33 Khamzat Chimaev
Magomed Ankalaev 1.28 - 3.70 Johnny Walker
Ikram Aliskerov 1.16 - 5.25 Warlley Alves
Said Nurmagomedov 1.42 - 2.90 Muin Gafurov

Karta wstępna:

Tim Elliott 4.40 - 1.22 Muhammad Mokaev
Mohammad Yahya 2.35 - 1.60 Trevor Peek
Javid Basharat 1.18 - 5.00 Victor Henry
Sedriques Dumas 1.42 - 2.90 Abu Azaitar
Anshul Jubli 1.35 - 3.25 Mike Breeden
Nathaniel Wood 1.33 - 3.40 Muhammad Naimov
Jinh Yu Frey 5.00 - 1.18 Victoria Dudakova
Bruno Silva 3.40 - 1.33 Sharabutdin Magomedov​
 
Przegapiłem referendum a ja bym akurat był za opcją A.
Próbując trafić underdogów po wysokim kursie szanse na utrzymanie się w kategorii last man standing są bardzo niskie.
A jak kursy 1.1 są problemem to wykluczyć je z dostępnych opcji. :fjedzia: Zresztą na kursie 1.1 też można przegrać.
 
Back
Top