Mam 10 lat za 2 miesiace walcze w KLATCE

adibarlinek

Oplot Challenge
Featherweight
witam mianowicie moj brat ma 10 lat za 2 miesiace walczy w klatce zasady ogolnie sa okrojone poniewaz w stojce mozna uderzac na sam tulow a w parterze zmieniac tylko pozycje zasady sa identyczne jak na zawodach Mistrzostw Polski Polnocnej Amatorskiego MMA gdzie braly udzial dzieci. tak wiec prosze o jkies rady jak trenowac jak go przygotowac psychicznie poniewaz to mlody zawodnik moze miec z tym problem glownie zalezy mi na pomocy trenerow czy tez kims kto mial z takim przygotowaniem stycznosc.
 
Mów mu co ma robić i powiedz, że będzie dobrze, żeby dał z siebie 100%... takie proste rzeczy, a naprawdę dodają dzieciom pewności siebie. Wiem, bo pomagałem w organizacji zawodów w Karate Kyokushin dla dzieci. Jeśli przegra, powiedz, że nic się nie stało, to tylko debiut i kolejna walka będzie lepsza oraz, że musi dać z siebie 100% na treningach, żeby było lepiej. :)
 
Powiedz mu ze jesli wygra to bedzie mial potem coraz lepsze propozycje na coraz lepszych turniejach itd
 
Mi trener powiedział przed pierwszą walka tak
spokojnie to twoja pierwsza walka, jak przegrasz to nic się niestanie, ale wierzę w Ciebie i w to, że wygrasz. Spokojnie nie spinaj się, rób to co na treningach.
I przegrałem przez dyskwalifikacje, pozdrawiam zasady ADCC :)
 
dokladnie i tu trzeba obrac jakies punkty ktore rzeczywisscie moga pomoc malemu dziecku 10 letniemu glownie chyba psychika bo wydaje mi sie ze jest mocniejszy silowo od jego rowiesnikow no i ze ma szanse powalczyc choc moze technicznie i fizycznie jaos go przygotowac
 
Sajd tak zrobiłeś ???

@adibarlinek
Mort raczej temat wyczerpał i to były takie podstawowe zagadnienia możesz z bratem poćwiczyć jakieś tarczowanie czy obalenia ale dla 10 latka to chyba bedzie bardziej zabawa.
 
z obaleniami to maly problem jest bo ja mam 21 lat a on 10 to raczej partner ze mnie nie odpowiedni a tarczowanie to napewno a co do zabawy to on juz ten sport bierze na powaznie z reszta mozna zobaczyc tutaj

ma zapal i chec do trenowania tak wiec z tym problemu nie ma
 
@adibarlinek
nie chodziło mi aby tam trenował jakieś rzuty na tobie możesz np założyć mu plecak dociążony i powiedzieć żeby dynamicznie podnosił jakiś worek jak oglądałeś treningi np Lesnara to zaskoczysz oco chodzi(tylko lesnar zamiast plecaka miał takie szelki).
 
@piotreks92
Nie, wchodziłem do obalenia i koleś w tym czasie założył gilotynę i sędzia uznał to jako rozbicie.
 
@piotreks92
ogladalem pare jego treningow ale tego z tymi szelkami raczej nie widzialem jak mozesz daj link :)
 
Zajmij się przygotowaniem psychicznym. Sądzę że nic więcej mu nie potrzeba jak odpowiedniego wsparcia ze strony brata. Możesz dodać że będziemy mu tu kibicować wszyscy :D
 
Po co mma w tak ograniczonej formule rozumiem że na głowe bez uderzeń ale w parterze tylko zmiany pozycji??
 
Wydrukuj kilkaset fotek Sexyamy i porozwieszaj u niego w pokoju. Mozesz mu przy tym powiedziec, ze przy ciezkiej pracy przez cale zycie bedzie w stanie osiagnac prawie 10% tego co Yoshihiro.
 
Nie chce mi się szukać ale chodzi o to ,że brock ma założone szelki przypiete do liny Inny typ trzyma tą line a brock go ciągnie i dynamicznie podnosi worek bokserski.
 
Możesz przywiązać liny do drabinek, a do siebie pasem chociażby takim jak mają w GI.
 
Opona (uderzanie w nią młotem), lina, podciąganie, wiszenie z rękoma ułożonymi w kąt prosty przez jakiś czas (30-60 sec). Takie o. ;p
 
Powiedz mu żeby trenował hardcorowo i żadna konkurencja nie będzie dla niego porównać się,
kup mu Double Blast żeby był cały twardziejszy
I nie ma upierdalania się!!!
 
ma trenera ma no ale chodzi mi glownie o cwiczenia w domu na treningach to on tenuje ale co w domu robic
 
Jeśli ma siły, żeby trenować jeszcze w domu, to znaczy, że musi jeszcze ciężej na treningach pracować. W domu powinno się odpoczywać.
Pozdro
 
Back
Top