Malina się napie...la w tę sobotę !

Szkoda, czekam na video z walki bo z chęcią obadam jak to wyglądało. Gratulacje za odawgę.
 
Przynajmniej spróbowałeś Malina i to się liczy. Taki to jest sport



@Fresh, ale ty też wrzuć posłucham tego bełkotu
 
Ktoś z ekipy Maliny też nagrywał i to z lepszego miejsca bo spod ringu. Ja nagrywalem z trybun więc jakość słaba plus niewybredne komentarze ludzi siedzacych koło mnie.
 
Malina wrócisz mocniejszy,Mamed zaliczył na początku kariery 2 porażki pierwszą przez TKO



w ten sposób hartuje się stal :-)
 
Szkoda, ale przynajmniej spróbowałeś i jeśli jeszcze zawalczysz to na pewno czegoś się nauczyłeś.
 
oprocentowany nie rób offtopu. o gifa zapytaj sobie w odpowiednim temacie, tutaj rozmawiamy na inny temat.
 
Zacznijmy może od samego początku.



Jak to się w ogóle stało, że Malinowski dostał tą walkę? Co i ile trenował, czy miał jakąś karierę amatorską w czymś itp.
 
hehe ja to bym chętnie zobaczył gale MMA z użytkownikami cohones :-) To by dopiero było wydarzenie na skale "światową":-) Graty za podjęcie wyzwania Malina
 
Zacznijmy może od samego początku.


Jak to się w ogóle stało, że Malinowski dostał tą walkę? Co i ile trenował, czy miał jakąś karierę amatorską w czymś itp.
Dobre pytanie bo sam jestem ciekaw, jak to się stało
 
Gratki za sam start, w sumie mało ludzi ma odwagę startować. Zostaje ciężej ćwiczyć i wszystko przyjdzie z czasem.



offtop.



gif jest z filmu "In the Blood".
 
Michał, jesteśmy z Tobą! Szkoda, że Ci nie wyszło, ale wierzę, że wrócisz silniejszy!



#malinateam
 
cos youtube i daliymotion nie radza sobie z przetwarzeniem filmu z mojego aparatu :( na YT po zaladowniu filmu przetwarzanie stoi juz od kilkunastu minut na 0%
 
Umiejętności praktycznie zerowe. Sorki Malina, taka prawda. Szacun , że w ogóle wyszedłes do walki, ale nie oszukujmy sie - suabo to wygladało
 
Back
Top