Maciek G. postrzelił kursanta - Onet.pl

DzikiHenry

Oplot Challenge
Light Heavyweight
fa4e3f09090243d8beecf8c201093ef5.jpg




Do wypadku doszło w środę wieczór w hali na warszawskiej Woli. Na sali było kilka osób. Uczestnicy ćwiczeń używali atrap różnego rodzaju broni, tylko Maciej G. miał przy sobie pistolet z ostrą amunicją. Jak to możliwe, że go tam wniósł? To wyjaśniają śledczy.



W pewnym momencie chciał pokazać, jak bronić się przed osobą uzbrojoną w nóż. Wyjął pistolet i wystrzelił w kierunku kursanta, pozorującego atak. Marek M. złapał się za klatkę piersiową i zakrwawiony runął na podłogę. Chwilę potem na miejsce przyjechała karetka pogotowia. Mężczyzna został zabrany do szpitala. • Badamy sprawę. Na razie wszystko wskazuje, że był to po prostu nieszczęśliwy wypadek • mówi asp. Mariusz Mrozek, rzecznik stołecznej policji. Maciej G. był trzeźwy. Broń posiadał legalnie.



http://eurosport.onet.pl/mma/zawodnik-mma-zatrzymany-przez-policje-postrzelil-kursanta/vew74
 
Nieźle, chyba mnie to ominęło, gdy było, bo rozumiem, że to mega nieaktualne ;) Jak to możliwe...Chyba, że tylko na Onecie się pojawiło, a na Rocksach nie ;)
 
Dlaczego ludzie przed wstawieniem TAKIEJ wiadomości nie poświęcą 2 minut aby sprawdzić newsy czy hyde park? Zakładam, że do końca dnia jeszcze z 10 razy ktoś nas oświeci...
 
No jak ktoś wstawia to fakt. Ja tam raczej nie zaglądam, bo za dużo się dzieje i nie byłbym w stanie śledzić tak do końca i i tak zawsze bym coś przeoczył, więc raczej główne wątki badam. Z głównej :) No, ale to artykuł z października 2011 to czemu ktoś to w ogóle obecnie wkleja,wstawia...?
 
Ale się wyzłośliwiacie, ja akurat dowiedziałem się z tego wątku. Na głównej newsa jeszcze nie ma (o ile będzie), a nie każdy odświeża 5 razy na minutę wątek hyde park.
 
wybaczcie, jesli na rocksach nei bylo stwierdzilem ze to news , moja wina ze nie jestem na bierzaco z onetem :)



chcialem ruszyc zeby dowiedziec sie wiecej jak wyjdzie news z rocksow :)



peace
 
No, ale to artykuł z października 2011 to czemu ktoś to w ogóle obecnie wkleja,wstawia...?




akurat na stronie eurosportu jest coś zesrane chyba. News padł dzisiaj na stronach Faktu

nie każdy odświeża 5 razy na minutę wątek hyde park.


w newsach wisi od 2 h na aktualnej stronie jako pierwszy wpis. więc wystarczy jak odświeżysz co 2 h




nakrzyczcie bardziej na Henrego, naprawde.


nikt nie krzyczy na nikogo, ale po co robić śmietnik, skoro logiczne, że taką wiadomośc już ktoś wcześniej wstawił?:) I nie bije tutaj do Henrrego, bo każdemu się zdarza, problem w tym, że dziś zdarza się to masowo :D



Jak już ten temat powstał, to proponuje go odpowiednio nazwać, aby inni wiedzieli, że my już wiemy :D
 
Ok, chill :) Swoją drogą ciekawe czemu wszędzie piszą "zawodnik mma", a nie "instruktor krav magi" albo "mistrz karate". Dalszy ciąg kampanii oszczerstw i pomówień :p
 
Maciek się wystrzelał przed kolejną walką, ciekawe jak z formą u niego.
 
Załóż najlepiej jeszcze z 50 tematów z tym newsem. Zamiast najpierw sprawdzić czy ktoś już tego nie wrzucił, to ty wrzucasz i to jeszcze nie do newsów mma czy innego tematu, tylko specjalnie zakładasz nowy...
 
@o%owany
Temat wart osobnego tematu. Inaczej w zasadzie każdy temat powinien być w skórze, hydeparku, albo newsach. Jak ktoś wchodzi na forum co kilka dni to nie czyta 20 stron newsów:)
 
Nie barnaba, ten temat nie jest nawet wart bycia na takiej stronie prawdę mówiąc. Co innego gdyby Górski to odwalił podczas walki MMA ale on to zrobił podczas swojej pracy, więc zostawmy takie rzeczy dla Faktu, Gazety wyborczej, Pudelka i reszty szmatławców. Jeśli nie chce czytać 20 postów to niech wrzuci to do innego tematu z dopiskiem na górze "sorry jeśli było". Myslę że to lepsze wyjście niż zakłądanie nowego tematu. Zwłaszcza kiedy ukazał sie już w conajmniej w dwóch tematach, w tym w jednym dwukrotnie ;)
 
wystrzałowy news ,który spowodował ze spadłem z krzesła :-)



PS:Czekam aż ktoś założy drugi temat o takim samym tytule
 
Back
Top