Mój HL Pudzian vs Papadopulos

lugasek

UFC
Middleweight
Witam. Od dawna zbierałem się do zmontowania jakiegoś HL. Dziś miałem akurat chwile wolnego czasu i przerwe w dostawie internetu, więc postanowiłem coś skręcić. Niestety jedyne wideo jakie miałem na dysku to Pudzian vs Papadopulos w słabej jakości. No ale postanowiłem spróbować swoich sił.











Jest to pierwsze zmontowane wideo w moim życiu. Ale już wiem, że będe robił to dalej. Także spodziewajcie się kolejnych filmików (czy tego chcecie, czy nie:-)).
 
Fajnie ze znasz nazwisko rywala Pudziana:-) Dupy nie urywa ale powodzenia.



Faktycznie dziś chyba jakiś dzień HL'a:-)
 
Fajnie ze znasz nazwisko rywala Pudziana
smile.gif
Dupy nie urywa ale powodzenia.



Faktycznie dziś chyba jakiś dzień HL'a
lol.gif


No ba, na rocksach siedze codziennie od kilku lat, tylko mało sie udzielam. A HL no wiadomo, że dupy nie urywa, ale będzie coraz lepiej.
 
Te czarno-białe wstawki, to myśłi zawodników.



1. Pudzian spogląda w oczy Greka i planuje jak go skończy(sprawdziło się)



2. Papadopulos myśli już o tym jak sędzia podniesie do stójki i wtedy spróbuje zaskoczyć backfistem.



3. Pudzian jeszcze przed ogłoszeniem wyniku, zadowolony z siebie, myśłi "na h** mi ATT, biore puchar i wracam do Marka".



No i starałem się zgrać muzyke z akcją, gdy jest przestuj w parterze muzyka zwalnia. Z początku muzyka jest bardziej intensywna, bo obu zawodnikom wydziela się adrenalina, potem napięcie opada, zaczynają słyszeć kibiców, a my komentarz. No i ogłoszenie wyniku muzyka znowu narasta.
 
Nie no lepszej walki do highlightowania wybrać nie mogłeś... no chyba że Najman vs Pudzian...







Witam. Od dawna zbierałem się do zmontowania jakiegoś HL. Dziś miałem akurat chwile wolnego czasu i przerwe w dostawie internetu, więc postanowiłem coś skręcić. Niestety jedyne wideo jakie miałem na dysku to Pudzian vs Papadopulos w słabej jakości. No ale postanowiłem spróbować swoich sił.








Kaczka to ty? Bo wyczuwam pomorski styl trollingu.


Do mnie piszesz? Jeśli byłbym kaczką to byłby to HL Jonesa:-)
 
Heh, ja tez na forum jestem dosc dlugo i też malo sie udzielam. uważam ze jeszcze malo wiem by sie wymadrzac, a z drugiej strony obawiam sie ze jak wiekszosc nowych srednio obeznanych w temacie zostane uznany za "kolejne konto kaczki" a apropo kaczki czesto bywa irytujacy aczkolwiek nierzadko dodaje ciekawe informacje na forum ;)
 
Back
Top