Mój boże

Doc

Oplot Challenge
Middleweight
Witam, przepraszam za to że zrobiłem nowy temat ale nie moge uwierzyć w to co się stało dzisiejszej nocy... Jak to jest możliwe ze moj Overeem przegrał z Bigfoot'em wciąż w to niewerze wczoraj pare razy strone odswiezialem bo myslalem ze to jakis błąd... a tutaj jednak nie, mógl tyle zyskać wygrywając z Pezao a tyle stracił... nie wspominam już tutaj o tittle shocie, jak ktoś napisał na forum hype na Overeema był ale to tej walce powinien się zakonczyc...
 
Temat masakra, raczej się nie utrzyma. Komentarze też raczej mało elokwentne ;)
 
"Jestem lepszym fighterem od niego...mam lepszą stójkę od niego...jestem od niego lepszy w parterze...mam na koncie więcej nokautów...poddałem większą ilość przeciwników...jestem lepszy w każdym elemencie walki i udowodnię to w sobotę na UFC 156"



:-)
 
Załóz sobie temat jak kaczka o Jonesie i wklejaj foty.






takie o najlepiej







JerrySpringerOvereemSilva.jpg
 
Dla mnie temat może zostać. :) Jako odwieczny fan Overeema powinienem być po jego walce konkretnie wnerwiony, a jak tak patrzę na gify noodlesa i fotki, które wrzucił kaczka w "Skórze", mam z tego konkretną bekę. Jestem chorym człowiekiem. :-)
 
Oh my God. Takimi postami to niedługo zostaniesz nominowany na...

Szybkie pytanko bo nie rozumiem jeden rzeczy, dlaczego jak ktos z kims ma kose na ważeniu czy obraża sie w wywiadach to po walce odrazu sa kolegami o okazuja sobie szacunek? jest to troche zalosne, to tak samo jakbym mowil ze najebe Mamedowi ale nigdy go nie spotkam...
 
@doktor



Ile postawiłeś?:-)







Liczyłem, że już Lesnar go poskłada, no ale kila metrów jelita mu brakowało. W walce z Silvą, musze powiedzieć, że byłem zaniepokojony, bo Big foot nie odpowiadał, tylko stał za podwójną gardą, ale w końcówce 2 rundy się przebudził i w 3 dokończył dzieła:-)
 
MOJ BOSZE, PAPIESZU POMOSZ!



co to za temat, haha. Wujek by Cie zbil, ale 2 tygodnie przerwy od cohones, ma kare!!!
 
Ja bym go zostawil do opisywania wszytskich, najbardziej niespodziewanych porażek :)



Ooo :) Po co po każdej gali zakładać nowy temat. A tak z biegiem czasu będzie fajna kronika dla potomnych jak to ojciec płakał w internetach po przegranej faworyta :)!
 
teraz pora na kolejnego mojego "ulubieńca" czyli Hectora Lombarda bo jeszcze balon do końca nie uszedł po walce z Boetschem :-)
 
hhehe a kto to pisał po walce Cigano z Velasquezem, że z taką stójką to ich Overeem rozpierdoli ? :-)
 
Back
Top