Mój boże

Doc

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Witam, przepraszam za to że zrobiłem nowy temat ale nie moge uwierzyć w to co się stało dzisiejszej nocy... Jak to jest możliwe ze moj Overeem przegrał z Bigfoot'em wciąż w to niewerze wczoraj pare razy strone odswiezialem bo myslalem ze to jakis błąd... a tutaj jednak nie, mógl tyle zyskać wygrywając z Pezao a tyle stracił... nie wspominam już tutaj o tittle shocie, jak ktoś napisał na forum hype na Overeema był ale to tej walce powinien się zakonczyc...

amen20

Maximum FC
Lightweight
Temat masakra, raczej się nie utrzyma. Komentarze też raczej mało elokwentne ;)

noodles

Bellator
Light Heavyweight
"Jestem lepszym fighterem od niego...mam lepszą stójkę od niego...jestem od niego lepszy w parterze...mam na koncie więcej nokautów...poddałem większą ilość przeciwników...jestem lepszy w każdym elemencie walki i udowodnię to w sobotę na UFC 156"

:-)

Painkiller

KSW
Lightweight
Załóz sobie temat jak kaczka o Jonesie i wklejaj foty.

takie o najlepiej

JerrySpringerOvereemSilva.jpg

Szady

MMARocks
Cohones
Dla mnie temat może zostać. :) Jako odwieczny fan Overeema powinienem być po jego walce konkretnie wnerwiony, a jak tak patrzę na gify noodlesa i fotki, które wrzucił kaczka w "Skórze", mam z tego konkretną bekę. Jestem chorym człowiekiem. :-)

Ciosu Bombowiec

Bellator
Lightweight
Oh my God. Takimi postami to niedługo zostaniesz nominowany na...

Szybkie pytanko bo nie rozumiem jeden rzeczy, dlaczego jak ktos z kims ma kose na ważeniu czy obraża sie w wywiadach to po walce odrazu sa kolegami o okazuja sobie szacunek? jest to troche zalosne, to tak samo jakbym mowil ze najebe Mamedowi ale nigdy go nie spotkam...

lugasek

UFC
Heavyweight
@doktor

Ile postawiłeś?:-)

Liczyłem, że już Lesnar go poskłada, no ale kila metrów jelita mu brakowało. W walce z Silvą, musze powiedzieć, że byłem zaniepokojony, bo Big foot nie odpowiadał, tylko stał za podwójną gardą, ale w końcówce 2 rundy się przebudził i w 3 dokończył dzieła:-)

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
MOJ BOSZE, PAPIESZU POMOSZ!

co to za temat, haha. Wujek by Cie zbil, ale 2 tygodnie przerwy od cohones, ma kare!!!

Arlovski

UFC
Heavyweight
Ja bym go zostawil do opisywania wszytskich, najbardziej niespodziewanych porażek :)

Ooo :) Po co po każdej gali zakładać nowy temat. A tak z biegiem czasu będzie fajna kronika dla potomnych jak to ojciec płakał w internetach po przegranej faworyta :)!

noodles

Bellator
Light Heavyweight
teraz pora na kolejnego mojego "ulubieńca" czyli Hectora Lombarda bo jeszcze balon do końca nie uszedł po walce z Boetschem :-)

noodles

Bellator
Light Heavyweight
hhehe a kto to pisał po walce Cigano z Velasquezem, że z taką stójką to ich Overeem rozpierdoli ? :-)