List otwarty Najmana do Pudziana w sprawie możliwości rewanżu

HeLLRaiseRR666

Bellator
Lightweight




Trochę zaskakująca forma korespondencji



ale jak Freak Show to na całego



Czy Pudziao da szanę El testosteronowi :-) na WIELKI rewanż :-):-)



"Mariusz, od dawna jesteśmy kolegami i z pewnością dalej nimi będziemy. Jesteś znakomitym sportowcem i wielokrotnym mistrzem świata strongman. W walkach mma również udowodniłeś, że masz wielki charakter. Debiutowaliśmy w mma wałcząc ze sobą podczas 12-stej gali KSW, wygrałeś i serdecznie Ci tego gratuluję. Pomimo, iż cała otoczka walki była głównie przemyślaną promocją, to o tyle sama walka, starciem całkowicie na serio.




Zapewne wiesz, że 5 listopada stoczę rewanż z Przemysławem Saletą w formule K1. Rewanż ten tak naprawdę będzie dokończeniem wielkiego bicia jakie sprawiłem Salecie podczas 14-stej gali KSW. Po nim chciałbym załatwić kolejna sprawę, która bardzo mi leży na sercu. Chodzi o porażkę z Tobą. Dlatego serdecznie Cie proszę, jako kolegę, ale i wielkiego sportowca, po tym jak już 5 listopada ponownie zbije Saletę, daj mi możliwość rewanżu."




Czy obaj panowie dostarczą nam znów niezapomnianych 44 sek.MEGA emocji:-):-).Czy dobro wreszcie zwycieży ???????
 
No to się El Najmanos rozkrecil
lol.gif
 
Pojechał :) To KSW bedzie musiało sięgnąć do kieszeni teraz żeby zatrzymać Pudziao u siebie
 
Najman jeśli xbierzesz poważnie sport - wyzwania itd a nie tylko dla kasy, ja oficjalnie wyzywam Cie na pojedynek w formule MMA
 
Wydaje mi się, że niedługo będzie:



"Cain, nie jesteśmy kolegami i z pewnością nigdy nimi nie będziemy. Jesteś znakomitym sportowcem i mistrzem HW UFC. W walkach mma udowodniłeś, że masz wielki charakter. Debiutowaliśmy w mma, ja nic nie osiągnąłem, Ty wygrałeś i serdecznie Ci tego gratuluję.



Zapewne nie wiesz, że 5 listopada stoczę rewanż z Przemysławem Saletą w formule K1. Rewanż ten tak naprawdę będzie dokończeniem wielkiego bicia jakie sprawiłem Salecie podczas 14-stej gali KSW. Po nim chciałbym załatwić kolejna sprawę, która bardzo mi leży na sercu. Chodzi o walkę z Tobą. Dlatego serdecznie Cię proszę, jako kolegę po fachu, ale i wielkiego sportowca, po tym jak już 5 listopada ponownie zbije Saletę, daj mi możliwość walki z tobą."




"P.S. Walka może być w Polsce? Bo pewnie nie dadzą mi wizy."



"Marcin Najman from Polska (Polska to taki kraj)"




:-) :D
 
Pudziao przejdzie do konkurencji :-)



i zobaczymy go u konkurencji na TV-nie :-)



na kolejnym MMA atack (tak sie pisze):-)
 
Narodziny nowego "Miszcza trosz toku".



Tak naprawdę, to szczerze mu kibicuję w starciu z Saletą
%5Bdblpt%5Dfaja%5Bdblpt%5D
.
 
A jeszcze nie dawno mówił że nie będzie już nigdy mówił że wygra przed walką, bo to jest walka tu się może zdarzyć wszystko, co za pajac.
 
Będzie wojna:-), stawian na Pudzian by Flying Knee... Odnoszę ogromne wrażenie, że połowa użytkowników forum, wygrałaby z Testosteronem:-)
 
Najman chce być jak Shogun chce wziąść odwet za swoje pojedynki przegrane :-)
 
A jak Najman wygra z Saletą to bedzie 1-1 i znowu bedzie cyrk? To juz jest troche nudne niech najpierw wygra a potem niech pisze listy :-)
 
Jak Najman wygra rewanże z Saletą i Pudzianem, to będzie już tylko czekał na ofertę z UFC. Zwycięstwa tego kalibru nie ujdą uwadze Dana White'a...
 
bardzo chciałbym, aby tych dwóch godnych siebie rywali spotkało się po raz trzeci...



mówią tu o panach: salecie i najmanie.



gdziekolwiek....



walka- 1 kwietnia, zasady- adcc......:-)
 
Hahahahahahahah :-):-)







Najman - Saleta na zasadach ADCC - zaplacilbym ppv, zeby to obejrzec!!



Trzeba napisac petycje do Zybiego Tyszki, moze zorganizuje taki super-fight na grappling arenia :-)
 
Szkoda, że Marcin nie wybrał się na amatorski puchar KSW, może tam by coś zawalczył. :D
 
Back
Top