List otwarty Najmana do Pudziana w sprawie możliwości rewanżu

HeLLRaiseRR666

Bellator
Welterweight

Trochę zaskakująca forma korespondencji

ale jak Freak Show to na całego

Czy Pudziao da szanę El testosteronowi :-) na WIELKI rewanż :-):-)

"Mariusz, od dawna jesteśmy kolegami i z pewnością dalej nimi będziemy. Jesteś znakomitym sportowcem i wielokrotnym mistrzem świata strongman. W walkach mma również udowodniłeś, że masz wielki charakter. Debiutowaliśmy w mma wałcząc ze sobą podczas 12-stej gali KSW, wygrałeś i serdecznie Ci tego gratuluję. Pomimo, iż cała otoczka walki była głównie przemyślaną promocją, to o tyle sama walka, starciem całkowicie na serio.

Zapewne wiesz, że 5 listopada stoczę rewanż z Przemysławem Saletą w formule K1. Rewanż ten tak naprawdę będzie dokończeniem wielkiego bicia jakie sprawiłem Salecie podczas 14-stej gali KSW. Po nim chciałbym załatwić kolejna sprawę, która bardzo mi leży na sercu. Chodzi o porażkę z Tobą. Dlatego serdecznie Cie proszę, jako kolegę, ale i wielkiego sportowca, po tym jak już 5 listopada ponownie zbije Saletę, daj mi możliwość rewanżu."

Czy obaj panowie dostarczą nam znów niezapomnianych 44 sek.MEGA emocji:-):-).Czy dobro wreszcie zwycieży ???????

pwn

Brutaal
Bantamweight
No to się El Najmanos rozkrecil
lol.gif

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Pojechał :) To KSW bedzie musiało sięgnąć do kieszeni teraz żeby zatrzymać Pudziao u siebie

Cinek007

KSW
Welterweight
Najman jeśli xbierzesz poważnie sport - wyzwania itd a nie tylko dla kasy, ja oficjalnie wyzywam Cie na pojedynek w formule MMA

Automat

BAMMA
Bantamweight
Wydaje mi się, że niedługo będzie:

"Cain, nie jesteśmy kolegami i z pewnością nigdy nimi nie będziemy. Jesteś znakomitym sportowcem i mistrzem HW UFC. W walkach mma udowodniłeś, że masz wielki charakter. Debiutowaliśmy w mma, ja nic nie osiągnąłem, Ty wygrałeś i serdecznie Ci tego gratuluję.

Zapewne nie wiesz, że 5 listopada stoczę rewanż z Przemysławem Saletą w formule K1. Rewanż ten tak naprawdę będzie dokończeniem wielkiego bicia jakie sprawiłem Salecie podczas 14-stej gali KSW. Po nim chciałbym załatwić kolejna sprawę, która bardzo mi leży na sercu. Chodzi o walkę z Tobą. Dlatego serdecznie Cię proszę, jako kolegę po fachu, ale i wielkiego sportowca, po tym jak już 5 listopada ponownie zbije Saletę, daj mi możliwość walki z tobą."

"P.S. Walka może być w Polsce? Bo pewnie nie dadzą mi wizy."

"Marcin Najman from Polska (Polska to taki kraj)"

:-) :D

HeLLRaiseRR666

Bellator
Welterweight
Pudziao przejdzie do konkurencji :-)

i zobaczymy go u konkurencji na TV-nie :-)

na kolejnym MMA atack (tak sie pisze):-)

Cactus

Moderator
Cohones
Narodziny nowego "Miszcza trosz toku".

Tak naprawdę, to szczerze mu kibicuję w starciu z Saletą
%5Bdblpt%5Dfaja%5Bdblpt%5D
.

Seven25

KSW
Featherweight
A jeszcze nie dawno mówił że nie będzie już nigdy mówił że wygra przed walką, bo to jest walka tu się może zdarzyć wszystko, co za pajac.

Salami

Jungle Fight
Featherweight
Będzie wojna:-), stawian na Pudzian by Flying Knee... Odnoszę ogromne wrażenie, że połowa użytkowników forum, wygrałaby z Testosteronem:-)

3kamil3

Brutaal
Super Heavyweight
Najman chce być jak Shogun chce wziąść odwet za swoje pojedynki przegrane :-)

A-S-S-A-S-S-I-N

Jungle Fight
Featherweight
A jak Najman wygra z Saletą to bedzie 1-1 i znowu bedzie cyrk? To juz jest troche nudne niech najpierw wygra a potem niech pisze listy :-)

norolim

Brutaal
Lightweight
Jak Najman wygra rewanże z Saletą i Pudzianem, to będzie już tylko czekał na ofertę z UFC. Zwycięstwa tego kalibru nie ujdą uwadze Dana White'a...

Yazz

EFC Africa
Welterweight
bardzo chciałbym, aby tych dwóch godnych siebie rywali spotkało się po raz trzeci...

mówią tu o panach: salecie i najmanie.

gdziekolwiek....

walka- 1 kwietnia, zasady- adcc......:-)

raphaelius

EFC Africa
Bantamweight
Hahahahahahahah :-):-)

Najman - Saleta na zasadach ADCC - zaplacilbym ppv, zeby to obejrzec!!

Trzeba napisac petycje do Zybiego Tyszki, moze zorganizuje taki super-fight na grappling arenia :-)

pwn

Brutaal
Bantamweight
Szkoda, że Marcin nie wybrał się na amatorski puchar KSW, może tam by coś zawalczył. :D