,,Levele MMARocks?

Calo

WSOF
Bantamweight
Na forum jestem od niedawna i zaciekawiła mnie sprawa jak to jest z tymi ,,kategoriami wagowymi". Czy jest to tylko zależne od liczby komentarzy, czy za jakieś dodatkowe udzielanie się, może mi ktoś to ściślej wytłumaczyć? ;D
 
Takie pytania do Hyde Parku. Fw chyba jest od 200 + 3 miesiące, lw - 500 + 6 miesięcy, ww 1000 + rok, mw 2000 + 2 lata. Dalej nie wiem, ale raczej nie będzie ci w najbliższym czasie potrzebne ;)
 
tak,jest poradnik ale najpierw trzeba go znaleźć :),jak dla mnie powinien byc swego rodzaju przewodnik po stronie/forum i byłoby wszystko jasne.
 
wybaczcie, ale na tym poradniku by Kaczka nie znalazłem odpowiednich informacji na ten temat ;)
i nie jestem zadnym nabijaczem postów, zapytałem z czystej ciekawości.
 
Teraz prawie każdy nowy użytkownik jest porównywany do kaczki, albo uważany za jego nowe alter-ego.
 
mam pytanko. jezeli liczy sie rowniez staz to czemu osoby, ktore sa zarejestrowane np. od 2010 i maja kolo 200 postow, maja kolor pomaranczowy?
 
Bo liczy się staż+ posty. Oprócz odpowiedniego stażu,trzeba też mieć wymaganą liczbę postów aby osiągnąć daną kategorię wagową.
 
Jeśli 2K postów + 2 lata to jak do marca dobiję do 2K będę "niebieski"...:-)



EDIT: 734 postów / ~150 dni = ~4,89 posta dziennie...Challange Accepted!
 
Dodam nieoficjalnie, że przy odpowiedniej zapłacie Def awansuje Cię na taki level na jaki chcesz. Ale o tym cichosza!!
 
Trochę śmieszne podejście a propos "rang". Czy nabicie jak największej ilości postów, skutkuje jakimś większym prestiżem społecznym :-)?
 
Skutkuje, jeśli nie masz za dużo postów i weźmiesz udział w konkursie to "nołlajfy" z tego forum Cię zjedzą.
 
Czy nabicie jak największej ilości postów, skutkuje jakimś większym prestiżem społecznym?





  • Prestiż tak , ale na forum

  • Masz płaconą pensję miesięczną od własciciela portalu (od 500 czasem do 1500 zł netto uzależnione to jest od stanu kasy i ilości postów ; brzy niskim stanie kasy, przerwy na forum odgórnie wymuszane)

  • Za aktywność na forum, jesteś prawie* nietykalny

    Każdy ma cie za wzór do naśladowania, mimo że niedościgniony, ale coponiektórzy starają się dorównać

    W realu, nie wadzisz, nie przeszkadzasz, nie narażasz się na wypadki drogowe, sam nie stwarzasz zagrożeń/problemów, bo Ciebie poprostu nie ma w realu.






*prawie - patrz R.O.B.
 
Czy nabicie jak największej ilości postów, skutkuje jakimś większym prestiżem społecznym?


Możesz pisać w hyde parku, że ruchasz szesnastki i nikt się z ciebie nie będzie śmiał
 
Czy nabicie jak największej ilości postów, skutkuje jakimś większym prestiżem społecznym
lol.gif
?


Malinowsky i ja po awansach o rangę wyżej mamy zniżki na bułki w niektórych sklepach
 
Możesz pisać w hyde parku, że ruchasz szesnastki i nikt się z ciebie nie będzie śmiał


Ba! Nie tylko to, ale i można podrywać szesnastki na rangi! Jak kiedyś zdradziłem, że jestem Lightweight na Cohones, to małolaty do tej pory nie chcą dać mi spokoju i same pakują się do łóżka!
 
Back
Top