,,Levele MMARocks?

Jeszcze cztery posty i będę miał 1000... Jestem taki podekscytowany!
 
Trochę śmieszne podejście a propos "rang". Czy nabicie jak największej ilości postów, skutkuje jakimś większym prestiżem społecznym
lol.gif
?


Oczywiście że TAK!! User kaczka41 jest tego najlepszym przykładem.
 
Pamietam te dywgacje, lęki i domysly co sie stanie gdy Kaczka przekroczy 10000. Niektorzy nawet powolywali sie na koniec swiata wedlug kalendarza majów.
 
Antek = Def



A jakoś mi się tak skojarzyło





A jeszcze niedawno było że kaczka/tomano = def



http://cohones.mmarocks.pl/topic/zakon-marii/page/408#post-391051



Chyba trzeba się przejechać do Świnoujścia i sprawdzić te kafejki internetowe
 
W sumie tylko nie pasuje mi ,ze Venom zrugał Cię za reklamę serwisu z filmami, że niby nie dał Ci zgody na to, a w sumie ma dostęp do IP userów , to by Defa rozpoznał szybko.







Choć i reklama nadal jest, i Def zna sztuczki rodem z wysp, więc kto wie co Ci Emigranci potrafią zmajstrować...? :-)
 
Rozwiąż rebus:







:-):-):-):-):-):-):-):-)



:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)



:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)src="/smiles/rofl.gif" title="ROFL" />:-):-):-):-):-):-)


:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)



:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)l.gif" title="ROFL" />:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)smiles/rofl.gif" title="ROFL" />:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Możesz pisać w hyde parku, że ruchasz szesnastki i nikt się z ciebie nie będzie śmiał


generalnie jak osiągniesz niebieski to stajesz się mężczyzną i zaczynasz ruchać. 16
 
@Evan <- mimo, że jesteś dłużej to witam w półśredniej...:-)
 
Evangelista, ty nie możesz być Welterweight! Przyzwyczaiłem się do czerwieni Twojego nicku. :( :-)
 
Back
Top