Letnie igrzyska olimpijskie Tokio - 23 lipca - 8 sierpnia

Na innych bukach za samą wygrana Polaków było 2.25
Fortuna na zwycięstwo miała wystawiony 2.31. Tylko wiadomo dochodzi podatek, z którym trzeba coś zrobić.
Dzis ladnie zagrali, tylko szybko nabijamy sobie faule i pozniej jest problem
Niektóre faule zupełnie niepotrzebne wynikające chyba ze zmęczenia. Za to skuteczność na bardzo dobrym poziomie 8/12 za 1p., 6/10 za 2p.. Rosja podobnie jak w meczu z Belgią 2/10 za 2p., ale mają młody skład jak na standardy basketu 3x3 to tak jeśli chodzi o przyszłość.
 
Łotwa - Japonia over 32.5 @1.55 /koszykówka 3x3 25.07 15:25
USA - Rosja 1 @1.57 /siatkówka 26.07 04:05
Argentyna - Słowenia 2 @1.38 /koszykówka 26.07 06:40
+bonus 1.14
@3.37 netto Fortuna

Łotwa - Japonia - mecz powinien zakończyć się przez zdobycie 21 punktów przez Łotyszy. Japonia gra szybko, niski skład, dobrze rozrzuca piłkę. Wyrównany dziś mecz z Holandią (przegrany 21:20), swoje powinni rzucić.

Stany wczoraj pewnie pokonały Francję pokazując, że będą się liczyć w walce o medale. Oglądałem, wyglądali bardzo dobrze. Rosja wygrała z Argentyną 3:1. Typuję zwycięstwo USA.

Argentyna przed IO w testach przegrała z Australią, Nigerią i USA. Dla Słowenii debiut na Igrzyskach. Mają Lukę Doncicia, który powinien zrobić różnicę i wygrać mecz.
 
1627234846489.png

moze sie panowie obudzą od ćwierćfinału :siara:
 
Koszykówka - trochę będzie trzeba poczekać na te zakłady, ale po mojemu warto.

29/07/2021 06:40 CET
Słowenia - Japonia over 169
1.74 (etoto)
5/10

01/08/2021 06:40 CET
Argentyna - Japonia over 155
1.80 (etoto)
5/10

Wszystko bazuje na tym, że wg mnie Japonia jest niedoceniana, a linie nie są jakieś wysokie. Japonia grała sparingi początkowo bez Hachimury, a drugi najlepszy gracz Watanabe dla przykładu nie grał w 4 kwarcie pierwszego sparingu z Belgią. Jaką obaj robią różnice widać właśnie po sparingach z Belgią, gdzie bez Hachimury i Watanabe w 4 kwarcie przegrali 70:73, aby już z nimi dwoma wygrać 87:59. Dodatkowo rozgrywali sparingi z największymi mułami punktowymi tego turnieju Iranem + Francją, która ogarnia w obronie. Tutaj są dwa mecze z mocno nastawionymi ofensywnie ekipami ze słabymi obronami.

Nie ma też się co sugerować słabą grą Japonii w 2019 na MŚ, bo wtedy Hachimura jeszcze nie zagrał meczu w NBA, a teraz jest po dwóch sezonach i rzuca 13,5 punktów na mecz w NBA, a Watanabe od tego czasu stał się graczem rotacyjnym Toronto Raptors, a więc mają teraz o wiele więcej talentu i siły rażenia w ataku.

Dlaczego nie zagrałem pierwszego spotkania z Hiszpanią na over? Hiszpania potrafi świetnie grać w defensywie, nie spieszy się im z graniem + mają wysokich 41-letniego Pau Gasola i 36-letniego Marca Gasola. Myślę, że tutaj są pewniejsze opcje.
 
Łotwa - Japonia over 32.5 @1.55 /koszykówka 3x3 25.07 15:25
USA - Rosja 1 @1.57 /siatkówka 26.07 04:05
Argentyna - Słowenia 2 @1.38 /koszykówka 26.07 06:40
+bonus 1.14
@3.37 netto Fortuna
21:18
1:3
100:118
 
Koszykówka - trochę będzie trzeba poczekać na te zakłady, ale po mojemu warto.

29/07/2021 06:40 CET
Słowenia - Japonia over 169
1.74 (etoto)
5/10

01/08/2021 06:40 CET
Argentyna - Japonia over 155
1.80 (etoto)
5/10

Na razie dalej trzeba czekać, ale Słowenia - Japonia ma już 176,5 i kurs tylko 1.50, a więc udało się złapać mega value.

KOSZYKÓWKA/MĘŻCZYŻNI
28/07/2021 10:20 CET
Danilo Gallinari (Włochy - Australia) powyżej 3.5 zbiórek
1.85 (STS)

Gallinari w pierwszym spotkaniu miał 2 zbiórki. Ja jednak będę patrzył na MŚ 2019. Gallinari na MŚ w 2019 miał średnią 5,6 zbiórek na mecz w 5 meczach. W 1 meczu meczu turnieju miał 3 zbiórki, a potem już 6, 8, 5 i 6. W pierwszym meczu tych IO z Niemcami grał na 4 i zastawiał często pod koszem, ale nie wpadały piłki. Jednak bliskość kosza, gra na pozycji 4 i duże minuty oraz szybkie tempo z Australią powinny dać dużą szansę, że tym razem "Gallo" zrobi te zbiórki.
 
28/07/2021 10:20 CET
Danilo Gallinari (Włochy - Australia) powyżej 3.5 zbiórek
1.85 (STS)

Niestety chociaż Gallinari jest na papierze największą gwiazdą tej drużyny to zagrał małe minuty i nie zrobił linii.

KOSZYKÓWKA
01/08/2021 06:40 CET
Facunzo Campazzo (Argentyna - Japonia) powyżej 5.5 asyst
1.70 (iForbet)/1.65 (STS)

Campazzo dotychczas 4 asysty ze Słowenią i 3 z Hiszpanią. Jednak z Hiszpanią zmagał się z faulami i przez to zagrał mniej. Tym razem najłatwiejszy przeciwnik grupowy Japonia, a przy okazji Campazzo będzie miał najmniej fizycznych przeciwników przed sobą, bo ze Słowenią krył Doncica, który jest o wiele wyższy od niego. Na MŚ 2019 Campazzo zrobił tę linię 6/6 (wówczas średnia 7,8 asyst na mecz), a skład Argentyny jest praktycznie taki sam i myślę, że jutro powinni zagrać swój najlepszy mecz turnieju, a Campazzo uruchomić swoich kolegów.
 
Koszykówka - trochę będzie trzeba poczekać na te zakłady, ale po mojemu warto.

29/07/2021 06:40 CET
Słowenia - Japonia over 169
1.80 5/10

01/08/2021 06:40 CET
Argentyna - Japonia over 155
1.80 (etoto)
5/10



01/08/2021 06:40 CET
Facunzo Campazzo (Argentyna - Japonia) powyżej 5.5 asyst
1.70 (iForbet)/1.65 (STS)
I zakłady długoterminowe dziś weszły, a przy okazji Campazzo zrobił też swoje.

03/08/2021 06:40 CET
Hiszpania (+12.5) - USA
1.85 (STS)
5/10

USA wróciło znowu do przeceniania. Pokonali fatalny Iran i fatalnych Czechów, którzy w ogóle nie trafili z formą na tych IO, a mecz do połowy i tak był wyrównany. Hiszpania za to przy lepszej formie rzutowej swojego lidera i najlepszego gracza ofensywnie Rubio (7/23 FG!) pokonałaby Słowenię. W ogóle jeszcze na 40 sekund przy trafieniu mieliby dużą szansę to wygrać, a tak na papierze przegrali -8 i wygląda to niby słabo, gdzie na sam koniec przy wybiciu Rubio dał jeszcze piłkę Słowenii i ci sobie rzucili trójkę.

Obie ekipy grały też sparing przed IO i było 83:76. Dla mnie to nie będzie łatwa przeprawa USA i wylosowali najgorzej jak mogli w 1/4.

03/08/2021 10:20 CET
Francja - Włochy under 170.5
1.80 (STS)
5/10

Francja mając tych samych najważniejszych zawodników, co na MŚ 2019, gdzie zrobili 7 underów i 1 over na tej linii, a teraz znowu mają 2 undery i 1 over na tej linii. To Francja jest faworytem spotkania (1.25) i oni powinni narzucić styl gry oraz warunki. Francja powinna grać mocno fizycznie oraz defensywnie, gdzie Gobert powinien odrzucić Włochów od atakowania kosza. Włosi też na tej linii 1-2 na tych IO, a rzucili w meczu z Niemcami, gdzie przeciwnik miał świetny dzień rzutowy.

Dla mnie ta linia jest zdecydowania za wysoka przy meczu Francji, którzy potrafili odrzucić od tej linii daleko nawet o wiele mocniejsze ofensywnie USA.
 
Last edited:
03/08/2021 10:20 CET
Thomas Huertel (Francja - Włochy) under 9.5 punktów
1.83 (Betfan)/1.82 (Fortuna)/1.75 (STS)

Zdecydowanie najlepsza pozycja z propsów na zawodników w 4 meczach ćwierćfinałowych. Huertel nabił sobie statystyki w łatwych meczach z Iranem i Czechami. Chociaż w ogóle sam czas gry pokazuje jak trudne to zadanie będzie - 17 z USA, 23 z Czechami i 15 z Iranem. Czyli po mojemu będzie miał 15 minut meczu z Włochami, aby zrobić tę linię i jakieś 5-7 rzutów z gry. Tym razem powinni grać wiele De Colo i Fournier + Ntilikina też może coś dostać, a sam pisałem o underowym wyniku tego meczu.
 
Andre De Grasse 1-2 na 200m @1.47
Główny kandydat do złota jest w kapitalnej formie w Półfinale był pierwszy kontrolując bieg i widać, że ma siły na finał. Bednarek czyli jeden z dwóch najgroźniejszych rywali właśnie w tym półfinale został wyjaśniony gdzie Andre go sobie kontrolował a 2 Lyles jest pod formą i ledwo co awansował. Generalnie tak wyglądają czasy Półfinałów.
- De Grasse 19,73
- Bednarek 19,83
- Lyles 19,99
Po tym co widziałem i czytałem to nie ma szans by był po za 2 do jakiegoś dubla idealne.
Fajnie też wygląda Złoto po @3.0
 
Andre De Grasse 1-2 na 200m @1.47
Główny kandydat do złota jest w kapitalnej formie w Półfinale był pierwszy kontrolując bieg i widać, że ma siły na finał. Bednarek czyli jeden z dwóch najgroźniejszych rywali właśnie w tym półfinale został wyjaśniony gdzie Andre go sobie kontrolował a 2 Lyles jest pod formą i ledwo co awansował. Generalnie tak wyglądają czasy Półfinałów.
- De Grasse 19,73
- Bednarek 19,83
- Lyles 19,99
Po tym co widziałem i czytałem to nie ma szans by był po za 2 do jakiegoś dubla idealne.
Fajnie też wygląda Złoto po @3.0
Tylko że Grasse to spocjalista od brązowych medali.... Xd
 
Andre De Grasse 1-2 na 200m @1.47
Główny kandydat do złota jest w kapitalnej formie w Półfinale był pierwszy kontrolując bieg i widać, że ma siły na finał. Bednarek czyli jeden z dwóch najgroźniejszych rywali właśnie w tym półfinale został wyjaśniony gdzie Andre go sobie kontrolował a 2 Lyles jest pod formą i ledwo co awansował. Generalnie tak wyglądają czasy Półfinałów.
- De Grasse 19,73
- Bednarek 19,83
- Lyles 19,99
Po tym co widziałem i czytałem to nie ma szans by był po za 2 do jakiegoś dubla idealne.
Fajnie też wygląda Złoto po @3.0
De Grasse złoto, pięknie weszło.
 
Chyba to jest koniec tych kopciuszkow na igrzyskach co....
 

Attachments

  • Screenshot_20210805_104628_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    Screenshot_20210805_104628_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    121.4 KB · Views: 60
Ile złotych medali przywiezie Polska z Tokio?

Reprezentacja siatkarzy. Polacy trafili do łatwiejszej grupy, którą powinni wygrać. W ćwierćfinale zapewne będzie czekać na nich Rosja/USA, półfinale Francja, a w finale Brazylia (to moje symulacje). Jeśli przejdą ćwierćfinał, który zatrzymywał Polskę w ostatnich czterech turniejach to dalej będzie trzeba powalczyć i każdy wynik jest możliwy.


Rzut młotem - najlepszy w tym sezonie na świecie Fajdek, który jeśli głowa wytrzyma i przejdzie kwalifikacje (nie udało się w Londynie gdzie jechał jako nr 3 i Rio nr 1) powinien powalczyć o złoto. Jest jeszcze Wojtek Nowicki, który w tym sezonie regularnie rzuca powyżej 80 metrów. Jeśli wszystko dobrze się poukłada powinny być dwa medale dla Polski.
U pań jest Włodarczyk, która rzuciła niedawno pod 78 metrów, największe szanse na złoto ma Price ze Stanów, która w tym sezonie rzuciła ponad 80 metrów.

Rzut oszczepem pań - Andrejczyk nr 1 na światowych listach.

I chyba to tyle: podsumowując siatkarze, Fajdek/Nowicki, Andrejczyk. Czwarta szansa na złoto to miejsce, które zostawiam dla jakiejś mniejszej lub większej niespodzianki (może Iga Świątek, może Włodarczyk, a może Marta Walczykiewicz w K-1 na 200m).

Kurs w Fortunie na poniżej 4.5 medali wynosi @1.18, więc nie opłacalne ryzyko.
Trzeba zejść piętro niżej:
poniżej 3.5 @1.75
Powyżej 3.5 @1.95

Idąc dalej zakładam, że z wymienionej dwójki siatkarze/Andrejczyk ktoś nie zdobędzie złota. Ostatecznie mamy jeszcze margines w postaci miejsca na niespodziankę, której może nie będzie. Więc obstawiałbym, że będzie poniżej 3.5. @1.75, bukmacher na literę U wystawił kurs 1.85.

Piszcie kogo pominąłem, o kim zapomniałem żebym mógł ewentualnie skorygować swój typ.
4
Jeden pewnika, którego obstawiałem tj. rzut młotem mężczyzn. Włodarczyk wróciła z formą na Igrzyska, albo rywalki jej nie dowiozły. Sztafeta mieszana i Tomala w chodzie to dwie niespodzianki.
 
Back
Top