Letnie igrzyska olimpijskie Tokio - 23 lipca - 8 sierpnia

DavidMMA

BAMMA
Lightweight
tokio-2021-logo.jpg


Czas na założenie tematu. Igrzyska już wkrótce. Oferta min. w STS czy Fortuna. Pora może na znalezienie jakiś perełek do zagrania. Może jakieś końcowe klasyfikacje czy przedział medalowy. Fortuna ma np. fajne przedziały na złote medale na kraje. Np. USA na złote ma przedział 44,5 :o o: Polska od 1,5 do 5,5. Są już w ofercie mecze z piłki, siatki, koszykówki czy ręcznej.

 
  • Like
Reactions: ;-)
Ile złotych medali przywiezie Polska z Tokio?

Reprezentacja siatkarzy. Polacy trafili do łatwiejszej grupy, którą powinni wygrać. W ćwierćfinale zapewne będzie czekać na nich Rosja/USA, półfinale Francja, a w finale Brazylia (to moje symulacje). Jeśli przejdą ćwierćfinał, który zatrzymywał Polskę w ostatnich czterech turniejach to dalej będzie trzeba powalczyć i każdy wynik jest możliwy.


Rzut młotem - najlepszy w tym sezonie na świecie Fajdek, który jeśli głowa wytrzyma i przejdzie kwalifikacje (nie udało się w Londynie gdzie jechał jako nr 3 i Rio nr 1) powinien powalczyć o złoto. Jest jeszcze Wojtek Nowicki, który w tym sezonie regularnie rzuca powyżej 80 metrów. Jeśli wszystko dobrze się poukłada powinny być dwa medale dla Polski.
U pań jest Włodarczyk, która rzuciła niedawno pod 78 metrów, największe szanse na złoto ma Price ze Stanów, która w tym sezonie rzuciła ponad 80 metrów.

Rzut oszczepem pań - Andrejczyk nr 1 na światowych listach.

I chyba to tyle: podsumowując siatkarze, Fajdek/Nowicki, Andrejczyk. Czwarta szansa na złoto to miejsce, które zostawiam dla jakiejś mniejszej lub większej niespodzianki (może Iga Świątek, może Włodarczyk, a może Marta Walczykiewicz w K-1 na 200m).

Kurs w Fortunie na poniżej 4.5 medali wynosi @1.18, więc nie opłacalne ryzyko.
Trzeba zejść piętro niżej:
poniżej 3.5 @1.75
Powyżej 3.5 @1.95

Idąc dalej zakładam, że z wymienionej dwójki siatkarze/Andrejczyk ktoś nie zdobędzie złota. Ostatecznie mamy jeszcze margines w postaci miejsca na niespodziankę, której może nie będzie. Więc obstawiałbym, że będzie poniżej 3.5. @1.75, bukmacher na literę U wystawił kurs 1.85.

Piszcie kogo pominąłem, o kim zapomniałem żebym mógł ewentualnie skorygować swój typ.
 
Ja wzielem 4 zakłady wszystko z siatki Brazylia wygra grupę
Polska wygra grupę (tutaj jedynie Włochy mogą się postawić)
Brazylijki będą 1 w grupie
Chinki będą w 2
 
Całkowita liczba medali Polaków - 13.5, kurs w fortunie jak dla mnie bardzo fajny 2.15

Oprócz tego zagram też siatkę ze Polacy i Brazylijczycy wygrają swoje grupy, łączne ako 2.73
 
Kto by kiedyś pomyślał kiedyś że największy dzban w dziale bukmacherki będzie tematy na Cohones zakładał ja z Oli biorę na pewno złote medale dla polski under 5 - po 1.35 najprawdopodobniej 2-3 a jak będą 4 to się bardzo zdziwię
 
Koszykówka 3x3, 24.07.2021 04:35
Polska - Łotwa Polska @3.00 Fortuna

Za wysoki kurs, wszędzie jest 2.60 i niżej. Mecz otwarcia nowej dyscypliny olimpijskiej w męskim wydaniu i bardzo ważny mecz w kontekście dalszej rywalizacji dla obu drużyn. Dla Łotwy, która obok Serbii jest głównym faworytem bukmacherów do zdobycia złota i Polski, która przy dobrej dyspozycji może zakończyć Igrzyska w TOP4. Polacy z Łotwą grali w kwalifikacjach do IO niecałe dwa miesiące temu i po zaciętym spotkaniu wygrali 20:18 zapewniając sobie wyjazd do Tokio. Polska reprezentacja miesiąc temu zagrała w eliminacjach do wrześniowych Mistrzostw Europy gdzie bez większych problemów wygrała z Hiszpanią, Turcją i Chorwacją. To może świadczyć, że są cały czas w formie. Łotysze indywidualnie w rankingu FIBA to sam TOP, ale również w kwalifikacjach do IO tym topem byli, jak i w 2019 na MŚ gdzie z Polakami przegrali w fazie grupowej. Myślę, że warto spróbować, bo takiej dysproporcji jak sugerują kursy nie powinno być na boisku.
 
Koszykówka 3x3, 24.07.2021 04:35
Polska - Łotwa Polska @3.00 Fortuna

Za wysoki kurs, wszędzie jest 2.60 i niżej. Mecz otwarcia nowej dyscypliny olimpijskiej w męskim wydaniu i bardzo ważny mecz w kontekście dalszej rywalizacji dla obu drużyn. Dla Łotwy, która obok Serbii jest głównym faworytem bukmacherów do zdobycia złota i Polski, która przy dobrej dyspozycji może zakończyć Igrzyska w TOP4. Polacy z Łotwą grali w kwalifikacjach do IO niecałe dwa miesiące temu i po zaciętym spotkaniu wygrali 20:18 zapewniając sobie wyjazd do Tokio. Polska reprezentacja miesiąc temu zagrała w eliminacjach do wrześniowych Mistrzostw Europy gdzie bez większych problemów wygrała z Hiszpanią, Turcją i Chorwacją. To może świadczyć, że są cały czas w formie. Łotysze indywidualnie w rankingu FIBA to sam TOP, ale również w kwalifikacjach do IO tym topem byli, jak i w 2019 na MŚ gdzie z Polakami przegrali w fazie grupowej. Myślę, że warto spróbować, bo takiej dysproporcji jak sugerują kursy nie powinno być na boisku.
:sad:

 
Oglądałeś meczyk może ? Jak tak, to jak to wyglądało?

Pierwsze dwie minuty wyglądały dobrze. Później Polacy mieli problemy z defensywą łotyszy, a ci zdążyli odskoczyć z wynikiem. Od połowy meczu frustracja Hicksa. Hicks rzucił 8 punktów, pozostała trójka 7, jeśli nie będą dawać więcej od siebie to bedzie słabo. No i oczywiście mało zbiórek.
Zobaczymy co zagrają z Japonią, czy przekują złość w dobrą grę.
 
Pierwsze dwie minuty wyglądały dobrze. Później Polacy mieli problemy z defensywą łotyszy, a ci zdążyli odskoczyć z wynikiem. Od połowy meczu frustracja Hicksa. Hicks rzucił 8 punktów, pozostała trójka 7, jeśli nie będą dawać więcej od siebie to bedzie słabo. No i oczywiście mało zbiórek.
Zobaczymy co zagrają z Japonią, czy przekują złość w dobrą grę.
Z Japonią fatalna końcówka mega irytująca gra Hicksa
 
Ja pierdole co nasi grają w siatke.... -300 zł na nich poszło. Chwilowo myślałem, że zadyszka na 1-1 dlatego live dla mnie myślałem, że to idealna sytuacja patrząc na to jaką mamy kadrę, ale widzę, że zrobiłem dziecinny błąd, ale kto wiedział
 
okiem laika to drzyzga nie pasuje mi do tego kadry, uwazam go za mega przecietnego rozgrywajacego latwego do rozczytania szkoda ze nie mamy na tej pozycji zadnego kozaka. Igrzyska sie dla nas zaczną od ćwierćfinału, bo nie ma możliwości nie awansować z tej grupy, ale gramy bardzo słabo.
osobiście mam pograne kilka taśm, które zamyka złoto Polski w siatkę i do zgarniecia jest blisko 10k, więc mam nadzieje że damy rade w ćwierćfinale i półfinale, a w finale z brazolami zadecyduje dyspozycja dnia, chociaż to tylko nadzieja bo nie ma przesłanek po dzisiejszej dyspozycji.
 
okiem laika to drzyzga nie pasuje mi do tego kadry, uwazam go za mega przecietnego rozgrywajacego latwego do rozczytania szkoda ze nie mamy na tej pozycji zadnego kozaka. Igrzyska sie dla nas zaczną od ćwierćfinału, bo nie ma możliwości nie awansować z tej grupy, ale gramy bardzo słabo.
osobiście mam pograne kilka taśm, które zamyka złoto Polski w siatkę i do zgarniecia jest blisko 10k, więc mam nadzieje że damy rade w ćwierćfinale i półfinale, a w finale z brazolami zadecyduje dyspozycja dnia, chociaż to tylko nadzieja bo nie ma przesłanek po dzisiejszej dyspozycji.
Po tym co dziś grają to życzę Ci duuuuużo szczęścia bracie
 
Z Japonią fatalna końcówka mega irytująca gra Hicksa
Szczęśliwa dogrywka, której nie powinno być. Wygrywać 18-12 i przez przeszło 2 minuty nic nie rzucić? Jutro Serbia i Rosja, z grą taką jak dzisiaj nie mamy podjazdu. Po pierwszym dniu można rzec, że są daleko od tego co pokazywali w kwalifikacjach do IO. Jutro startuje basket 5x5.
 
Szczęśliwa dogrywka, której nie powinno być. Wygrywać 18-12 i przez przeszło 2 minuty nic nie rzucić? Jutro Serbia i Rosja, z grą taką jak dzisiaj nie mamy podjazdu. Po pierwszym dniu można rzec, że są daleko od tego co pokazywali w kwalifikacjach do IO. Jutro startuje basket 5x5.
swoja droga koszykowka 3na3 jest bardzo efektowna do ogladania, W 3 na 3 caly czas sie cos dzieje, trzeba tam miec mocne cardio zeby tyle biegac
 
okiem laika to drzyzga nie pasuje mi do tego kadry, uwazam go za mega przecietnego rozgrywajacego latwego do rozczytania szkoda ze nie mamy na tej pozycji zadnego kozaka. Igrzyska sie dla nas zaczną od ćwierćfinału, bo nie ma możliwości nie awansować z tej grupy, ale gramy bardzo słabo.
osobiście mam pograne kilka taśm, które zamyka złoto Polski w siatkę i do zgarniecia jest blisko 10k, więc mam nadzieje że damy rade w ćwierćfinale i półfinale, a w finale z brazolami zadecyduje dyspozycja dnia, chociaż to tylko nadzieja bo nie ma przesłanek po dzisiejszej dyspozycji.
Ja też jakimś ekspertem siatkarskim nie jestem, ale możliwe, że to dyspozycja dnia. Fabian grał bardzo dobre mistrzostwa świata, a dzisiaj zawodził nawet Leon, który moim zdaniem nie wykorzystał kluczowej akcji w tie breaku. Gramy dalej, głowa do góry.
 
Ja pierdole co nasi grają w siatke.... -300 zł na nich poszło. Chwilowo myślałem, że zadyszka na 1-1 dlatego live dla mnie myślałem, że to idealna sytuacja patrząc na to jaką mamy kadrę, ale widzę, że zrobiłem dziecinny błąd, ale kto wiedział
Mordeczko grales wygrana Polski po 1.05? Czy inne bardziej skomplikowane zakłady, sety itp?
 
okiem laika to drzyzga nie pasuje mi do tego kadry, uwazam go za mega przecietnego rozgrywajacego latwego do rozczytania szkoda ze nie mamy na tej pozycji zadnego kozaka. Igrzyska sie dla nas zaczną od ćwierćfinału, bo nie ma możliwości nie awansować z tej grupy, ale gramy bardzo słabo.
osobiście mam pograne kilka taśm, które zamyka złoto Polski w siatkę i do zgarniecia jest blisko 10k, więc mam nadzieje że damy rade w ćwierćfinale i półfinale, a w finale z brazolami zadecyduje dyspozycja dnia, chociaż to tylko nadzieja bo nie ma przesłanek po dzisiejszej dyspozycji.
To co dzis pokazaly Stany Zjednoczone mowi tylko ze tam jest mega parcie na medal jak zawsze na IO, mozemy tylko liczyc na to ze sie wystrzelają bo jesli to dzis mialby byc z nimj mecz byłaby to bardzo bolesna porazka.jestem spokojny o chlopakow,rozkreca sie na pewno,lecz 1zdania nie zmienie, mam dziwne wrazenie ze przyjscie Leona do PL zakonczy zdobywanie nam zlotych medali, bo mental druzyny na pewno wzrosl ale to nie jest maszyna, co widac golym okiem ze przyjac tez trzeba umiec i na kozaka w ataku tez sie znajdzie blokujacy czy obronca i ze na lekarstwo tylko Leon.... Poprzednie zwyciestwa to tytaniczna i czysta praca solisnych rzemieslnikow, a dzis sie mowi ze z Leonem to juz nikt nie podskoczy...
 
Koszykówka 3x3, 24.07.2021 11:40
Polska - Rosja Polska +2.5 @1.76 Fortuna
Polska przegrała z Serbią 15:12, ale był to zupełnie inny mecz niż wczorajsze. Polska zaczęła grać zespołowo i w końcu zaczęła zbierać piłki spod kosza. Skuteczność dramatycznie niska 3/21 za 2 punkty i 5/11 za 1 punkt. Bieganie po zbiórki szczególnie w ofensywie i gra przeciw silnej fizycznej Serbii mocno wymęczyła i stąd ta skuteczność. Hicks dziś grał najwięcej czasu i zdobył najmniej punktów, słaby występ. Rosja dziś przegrała z Belgią, podobnie jak Polska problemy ze skutecznością 2/11 za 2 punkty i sporo fauli. Polacy w meczu z Rosją jeśli zagrają zespołowo i poprawią choć trochę skuteczność to zwycięstwo będzie w ich zasięgu.
 
Co się dzieje na tej Oli to porażka , przykładowo przegrana Polski z Iranem..ja leję ciepłym moczem na Tokio , pozdrawiam Panowie
 
Koszykówka 3x3, 24.07.2021 11:40
Polska - Rosja Polska +2.5 @1.76 Fortuna
Polska przegrała z Serbią 15:12, ale był to zupełnie inny mecz niż wczorajsze. Polska zaczęła grać zespołowo i w końcu zaczęła zbierać piłki spod kosza. Skuteczność dramatycznie niska 3/21 za 2 punkty i 5/11 za 1 punkt. Bieganie po zbiórki szczególnie w ofensywie i gra przeciw silnej fizycznej Serbii mocno wymęczyła i stąd ta skuteczność. Hicks dziś grał najwięcej czasu i zdobył najmniej punktów, słaby występ. Rosja dziś przegrała z Belgią, podobnie jak Polska problemy ze skutecznością 2/11 za 2 punkty i sporo fauli. Polacy w meczu z Rosją jeśli zagrają zespołowo i poprawią choć trochę skuteczność to zwycięstwo będzie w ich zasięgu.
21:16
:smile:
 
Back
Top