"Legendarne" walki only in HD

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Temat nie musi się przyjąć wśród użytkowników. Nie wykluczam, że będę jedynym wrzucającym. Zasada jest prosta, HD i nic niżej. Wiem, że jest podobny temat "Walki UFC na YT - świetna jakość" ale więcej jest tam nieaktywnych walk niż aktywnych. Tutaj będzie inaczej, inny serwis i pojedynki nie tylko z UFC. Aby temat działał sprawnie nie będę wrzucał więcej niż trzech pojedynków w jednym poście. Zasób jest spory dlatego też aktualizacja będzie dokonywana raz dziennie.


PRIDE FC 1 - Rickson Gracie vs. Nobuhiko Takada


PRIDE FC 21 - Don Frye vs. Yoshihiro Takayama


PRIDE FC 10 - Gilbert Yvel vs. Gary Goodridge
"
 
Świetny pomysł. Życzę wytrwałości, z pewnością będę zaglądać regularnie. "Watch Thread" ;)
 
do tego na YT pelea gratis ufc są w HD i tego nie wyjebują, bo official. tylko ten komentarz...
 
VoRaNeK give me more! Łykam PRIDE w każdej ilości. A mam pytanie

ogarnąłbyś ten opening w HD? Byłbym niezmiernie wdzięczny. Sorki za OT.
 
UFC 45 - Matt Hughes vs. Frank Trigg
"

UFC 56 - Georges St-Pierre vs. Sean Sherk
"

UFC 30 - Josh Barnett vs Pedro Rizzo
"
 
Rosyjska wersja facebooka "vk" Nie wiem czy pójdzie na necie z tv, nie miałem z tym doczynienia
 
@Olos Musiałbym głębiej poszperać bo sprawdziwszy zaufane miejsca nie znalazłem tego otwarcia w HD


PRIDE FC 8 - Igor Vovchanchyn vs Francisco Bueno
"


PRIDE: Bushido 8 - Phil Baroni vs. Ryo Chonan
"


Affliction Banned - Fedor Emelianenko vs Tim Sylvia
"
 
Last edited:
@VoRaNeK jakbyś dał rade miałbyś we mnie wiernego sługe ;D. Żeby nie robić OT to przy okazji dzięki za walke Vovchanchyna z Bueno. Moje ulubione KO. Jak to powiedział Josh Barnett o tej akcji: "Cutting tree as it's falling"
 
UFC 39 - B.J. Peen vs Matt Serra
"

UFC 69 - Tim Sylvia vs Randy Couture
"

Dream 9 - Gegard Mousasi vs Mark Hunt
"
 
Last edited:
Strikeforce: Fedor Emelianenko vs Fabricio Werdum
"


UFC 48: Tim Sylvia vs Frank Mir
"


UFC 66: Chuck Liddell vs Tito Ortiz
"
 
Last edited:
Voranek a ty gdzieś kiedyś miałeś trylogie Velasquez vs. Dos Santos w polskim komentarzu i HD weź też to dodaj.
 
Po krótkiej przerwie wracam, czasu mało ale w miarę możliwością będę wrzucał coś ciekawego

UFC 121: Brock Lesnar vs Cain Velasquez


UFC 166: Gilbert Melendez vs Diego Sanchez


UFC 128: Mauricio "Shogun" Rua vs Jon Jones



Voranek a ty gdzieś kiedyś miałeś trylogie Velasquez vs. Dos Santos w polskim komentarzu i HD weź też to dodaj.
Coś mam
 
Jakby było "unlike" to bym się nawet chwili nie zastanawiał - za tą wrzutkę gdzie Shogun dostaje łomot. To było coś okropnego.
 
Jakby było "unlike" to bym się nawet chwili nie zastanawiał - za tą wrzutkę gdzie Shogun dostaje łomot. To było coś okropnego.
Patrzyłem innymi kategoriami, zmiana warty, dominacja, przejęcie pałeczki, najmłodszy mistrz. Poza tym Jones to jeden z moich ulubionych fighterów :D

Wyjątek na prośbe @ninja149


UFC on FOX 1: Cain Velasquez vs Junior Dos Santos I

PL


UFC 155: Junior Dos Santos vs Cain Velasquez II

ENG


PL


UFC 166: Cain Velasquez vs Junior Dos Santos III (wyjątek na prośbe @ninja149 )

ENG


PL
 
UFC 158: Carlos Condit vs Johny Hendricks


UFC 139: Dan Henderson vs Mauricio "Shogun" Rua


UFC 101: Anderson Silva vs Forrest Griffin
 
to były walki... JDS!!! CIGANO! Couture vs. Nogueira, poproszę. Wiem... wiem.. to nie koncert życzeń, ale jeśli można to bardzo chętnie...
 
Vorenk, dziękuję. Świetna sprawa sobie przypomnieć niektóre walki.
 
a może walki Nastuli z Pride?
Gdy znajdę takowe w 720p to jak najbardziej. Na chwile obecną nie mam takich


UFC 92: Quinton Jackson vs Wanderlei Silva III
"


UFC 116: Brock Lesnar vs Shane Carwin
"


UFC 84: Wanderlei Silva vs Keith Jardine
"
 
Back
Top