Le Banner vs. UFC

Antek Emigrant

BAMMA
Flyweight
Mam pytanie z kategorii filozofia. Jak myślicie czy Le Banner byłby w stanie w obecnych czasach nawiązać równorzędną walkę z którymś z najsłabszych zawodników UFC? Podkręlam, nie wygrać, tylko nawiązać wyrównaną walkę. Ja osobiście myślę że jest to całkiem realne ale pewien nie jestem i chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat.
 
Mysle, że śmiało można by go zestawić z (" jednostronnymi ") stójkowiczami: Pat Barry, Joey Beltran. Natomiast słabo to widze, jak miałby walczyć z kimkolwiek, nawet niezbyt silnym fizycznie ale nastawiającym sie na walke w parterze. Jego ostatni rywal - Ishii, który jest od Francuza dużo lżejszy dawał rade go przewracać i miec pozycje dominujacą.
 
"Jego ostatni rywal - Ishii, który jest od Francuza dużo lżejszy dawał rade go przewracać" nie widziałem tej wlaki i nie wiem jak go wywalał ale hm zdajesz sobie sprawę, że Ishii to mistrz olimpijski Judo? Gdzie Judo polega na wywalaniu..
 
No ale bez przesady. Założyciel tematu pytał o zawodników z którymi LeBanner "nawiązałby wyrównaną walkę". Czy na prawdę uważasz, że JLB mógłby nawiązać wyrównaną walkę z Carwinem?
 
W stójce na pewno tak. Jeżeli Carwin polegałby na swoich ciężkich łapach mógłby skończyc na deskach. Kwestia tego z jakim nastawieniem jeden i drugi wyszedłby do klatki/ringu
 
Myślę, że Carwin szybko sprowadziłby LeBannera do parteru i tam kilkoma ciosami skończył walkę.
 
Barry, Beltram, Broughton, Cro Cop(na stronie UFC nadal figuruje jako zawodnik), Hunt, Morecraft, Rothwell.

Myśle że z tymi zawodnikami miał by jakieś szanse.
 
Zdaję się,że Kukul wyczerpał temat. Ararona Rosa myślę,że można by dopisać. Z Markiem Huntem z tego co kojarze to Le Banner przegrał w K-1.
 
Le Banner raz przegrał i dwa razy wygrał z Huntem w K-1. Ich trylogia przeszła do historii tego sportu, a JLB do czasu Schitla był jedynym zawodnikiem, który odprawił Marka przed czasem.
 
<h2 class="topictitle">
Le Banner to wciąż bardzo sprawny sportowiec,mysle ze z typowmi zawodnikami stójkowymi jak najbardziej mógłby wygrać, a z innymi no cuż zawsze walka zaczyna sie w stójce więc jakis cień nadzieji na wygraną by był :]
 
@Orlos



Rosa walczy teraz w LHW więc go nie uwzględniłem.



Hunt który jako zawodnik MMA jest porównywalny do Le Bannera ma w UFC rekord 2-1 więc Le Banner jakieś tam szanse ma.
 
Back
Top