Status
Not open for further replies.

Masta

Vale Tudo
Open
Nasz forumowy przyjaciel @michi972 staję na rozdrożu życiowych dróg. Każdy krok może być w przepaść.

Znany z wątpliwej wiary we własne możliwości, pocieszny jak Kazimierz Marcinkiewicz i konik na biegunach razem wzięci, jednocześnie nierealny jak baśniowy jednorożec Michiicyferki podejdzie (za to też trzymamy kciuki, bo chuj wie) prawdopodobnie nie jeden raz, do egzaminu dojrzałości (tak Michi nie ma 9 lat, zatkało kakao?). W ramach motywacji proponujemy zrzutkę. Ale nie na dmuchaną pielęgniarkę, sztucznego cycka, Starogardzką czy cukrową watę, a na spełnienie marzenia każdego nieskalanego grzechem i nie tylko grzechem młodzieńca.

DZIWECZKA.

Każdy może dołożyć cegiełkę do jego sukcesu oraz wspomóc kobiety ciężko dupą pracujące.

Over 70% to jest już ciężko
Sam rzucił propozycja. Może jakieś inne propozycje co do kurtyzan i procentów? 99%? Dwie zezowate prostytutki i karzeł? Grube baby siadające na twarzy? itp itd


PS hejterzy palcie wrotki
PS nie Michi, hajsu nie będzie, nie rób z siebie biedaka-cebulaka, idź do wujka
 
taktyczny, przed zamknięciem
"Matura to największa szmata. Mihi"
EDIT: Kurwa te tagi haha Masta KRULI :mamed:
 
Co do marmuzel to nie mam nic przeciwko tylko do końca nie wiem czy to dobry pomysł aby go w ten sposób rozdziewiczyć.

Pierwsze primo : Kto będzie stał w jego narożniku ?
 
Nie lafirynda.Jak już mówiłem Ned Stark w tym temacie
Jasne, pierdolić poprawność polityczną! To zwykłe *urwy som!!

giphy.gif
 
Matura to jest banał, chyba że się zdaje jakieś rozszerzenia, to wtedy nie wiem - nie byłem aż tak ambitny.


Z Polskiego rozszerzenie jest łatwiejsze bo nie ma czegos takiego jak klucz odpowiedzi. Odpowiadasz wlasnym zdaniem, i nie musisz sie w jakies gotowe formulki jakie ma egzaminator wstrzelac.
 
Dlatego właśnie nie zdradzam nic ze swojego prywatnego życia w internecie :joe:
 
@michi972 skoro nie chcesz nazywać rzeczy po imieniu to wybierz sobie jakąś Panią z Twojego miasta,najlepiej wrzuć w tym temacie link do jej profilu i coś ogarniemy.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top