Status
Not open for further replies.
Nie dzięki, serio odmawiam xD.Nie gustuję w kurwach, tylko w normalnych xD
\

\To ja znam konduktorke nifomanke która co drugiego faceta zaczepia tekstem "ciekawa jestem jaki jestes w łóżku. Jestem wiecznie wyposzczona". Zajebista laska. Może byc? Puszczalska ale nie kurwa bo hajsu nie bierze.
 
Michi kurwa, szanuj chłopaków że cie lubią i chcą zmotywować. Mnie nikt tak nie chciał na maturę zachęcić :boystop:
Szanować, to ja szanuję bardzo.Jednakże wolę się wykazać czystym skillem, a ten temat taki zryty trochę xD

Ps.Najbardziej to mnie zmotywowały te kursy
 
Michi, ziomeczki prawilnie chcą pomóc, a Ty robisz szpagat u całej administracji. Makowca z naczelnikiem pod celą też wpierdalałeś? :/

A całą akcję szanuję, uwolnienie Krakena pozytywnie wpływa na zdolność intelektualną, podobno amerykańscy naukowcy prowadzą szeroko zakrojone badania :DC:
 
Michi, ziomeczki prawilnie chcą pomóc, a Ty robisz szpagat u całej administracji. Makowca z naczelnikiem pod celą też wpierdalałeś? :/

A całą akcję szanuję, uwolnienie Krakena pozytywnie wpływa na zdolność intelektualną, podobno amerykańscy naukowcy prowadzą szeroko zakrojone badania :DC:
Ta akcja wsparcia obecnie mi przeszkadza i zmniejsza moje szanse.Chcecie pomóc, stawiajcie na moje zdanie
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top