Kurs instruktora sportu: Specjalizacja Grappling

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks


Kurs instruktorski w grapplingu organizowany przez Polską Federację Sportu Powszechnego we współpracy z Polskim Związkiem Zapaśniczym i Akademią Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Kurs składa się z dwóch części: ogólnej oraz specjalistycznej.

Cel kursu:
Celem kursu jest przygotowanie kadry instruktorskiej do pracy dydaktycznej, wychowawczej i organizacyjnej w sekcjach i klubach sportowych.

Wymagania:
minimum średnie wykształcenie, zaświadczenie lekarskie stwierdzające dobry stan zdrowia

Organizacja kursu:
planowane rozpoczęcie kursu: styczeń 2012 kurs będzie przeprowadzony w formie zjazdów weekendowych (sobota, niedziela) kurs będzie obejmował 250 godzin (część ogólna 100 godzin, część specjalistyczna 150 godzin)

Uwaga
Absolwenci kursu otrzymają państwowe uprawienia instruktora sportu o specjalizacji Grappling w formie książeczki instruktorskiej wydane przez Ministra Sportu.

Zgłoszenia:
Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: [email protected] Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Szczegółowe informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 502-494-625

Kurs instruktora sportu: Specjalizacja Grappling
 
Wszystko świetnie tylko, że nie widzę terminów a to raczej podstawowa informacja…
 
Organizacja kursu:
planowane rozpoczęcie kursu: styczeń 2012 kurs będzie przeprowadzony w formie zjazdów weekendowych (sobota, niedziela) kurs będzie obejmował 250 godzin (część ogólna 100 godzin, część specjalistyczna 150 godzin)
 
Kaczka kurwa styczeń ma 31 dni więc dokładna data rozpoczęcia jest istotna, więc nie świruj z tym cytowaniem. Ciekawi mnie cena takiego kursu.
 
zjazdy weekendowe, czyli raczej wszystkie weekendy bo w jeden nie da sie zrobic 250 h
icon_smile.gif
 
Wysłałem właśnie maila z zapytaniem, to że w styczniu to mało wnosi, coś takiego trzeba dobrze zaplanować a opcja bardzo ciekawa.
 
Też bym z chęcią chciał zrobić takie uprawniena, ale mam studia zaoczne kur*asz twoja mać :-). Człowiekowi brak czasu na wszystko, pozostaje poczekać aż skończe studia :(
 
Ja bym zrobił pod kątem forum - zawsze można by bardziej profesjonalnie się wypowiadać - bo i wiedza większa:-)
 
Egzekutor-zmartwię Cię,trzeba mieć co najmniej średnie wykształcenie-zonk.Wymagane jest też zaświadczenie o dobrym stanie zdrowia-drugi zonk.Przykro nam,może kiedyś...
 
Chodzi kolargol o to, że może ktoś sie podszkoli - ja nie musze - mam wszystko co trzeba i to mi sędziują
 
Co ci sędziują?walki ci sędziują?Na play station?



Ale to nie jest kurs sędziowski Egzekutorku,poskładaj porządnie literki,mówiłem:wymagane minimum średnie wykształcenie!:-)
 
Back
Top