Kurs instruktora sportu: Specjalizacja Grappling

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

Kurs instruktorski w grapplingu organizowany przez Polską Federację Sportu Powszechnego we współpracy z Polskim Związkiem Zapaśniczym i Akademią Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Kurs składa się z dwóch części: ogólnej oraz specjalistycznej.

Cel kursu:
Celem kursu jest przygotowanie kadry instruktorskiej do pracy dydaktycznej, wychowawczej i organizacyjnej w sekcjach i klubach sportowych.

Wymagania:
minimum średnie wykształcenie, zaświadczenie lekarskie stwierdzające dobry stan zdrowia

Organizacja kursu:
planowane rozpoczęcie kursu: styczeń 2012 kurs będzie przeprowadzony w formie zjazdów weekendowych (sobota, niedziela) kurs będzie obejmował 250 godzin (część ogólna 100 godzin, część specjalistyczna 150 godzin)

Uwaga
Absolwenci kursu otrzymają państwowe uprawienia instruktora sportu o specjalizacji Grappling w formie książeczki instruktorskiej wydane przez Ministra Sportu.

Zgłoszenia:
Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: [email protected] Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Szczegółowe informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 502-494-625

Kurs instruktora sportu: Specjalizacja Grappling

amen20

Maximum FC
Lightweight
Wszystko świetnie tylko, że nie widzę terminów a to raczej podstawowa informacja…

Anonymous

NoLife FC
Organizacja kursu:
planowane rozpoczęcie kursu: styczeń 2012 kurs będzie przeprowadzony w formie zjazdów weekendowych (sobota, niedziela) kurs będzie obejmował 250 godzin (część ogólna 100 godzin, część specjalistyczna 150 godzin)

L

_Logan_

Guest
Kaczka kurwa styczeń ma 31 dni więc dokładna data rozpoczęcia jest istotna, więc nie świruj z tym cytowaniem. Ciekawi mnie cena takiego kursu.

slivex

Shark Fights
Heavyweight
zjazdy weekendowe, czyli raczej wszystkie weekendy bo w jeden nie da sie zrobic 250 h
icon_smile.gif

amen20

Maximum FC
Lightweight
Wysłałem właśnie maila z zapytaniem, to że w styczniu to mało wnosi, coś takiego trzeba dobrze zaplanować a opcja bardzo ciekawa.

Seven25

KSW
Featherweight
Też bym z chęcią chciał zrobić takie uprawniena, ale mam studia zaoczne kur*asz twoja mać :-). Człowiekowi brak czasu na wszystko, pozostaje poczekać aż skończe studia :(

Anonymous

NoLife FC
Ja bym zrobił pod kątem forum - zawsze można by bardziej profesjonalnie się wypowiadać - bo i wiedza większa:-)

Kalogero

Maximum FC
Bantamweight
Egzekutor-zmartwię Cię,trzeba mieć co najmniej średnie wykształcenie-zonk.Wymagane jest też zaświadczenie o dobrym stanie zdrowia-drugi zonk.Przykro nam,może kiedyś...

egzekutor

Jungle Fight
Bantamweight
Chodzi kolargol o to, że może ktoś sie podszkoli - ja nie musze - mam wszystko co trzeba i to mi sędziują

Kalogero

Maximum FC
Bantamweight
Co ci sędziują?walki ci sędziują?Na play station?

Ale to nie jest kurs sędziowski Egzekutorku,poskładaj porządnie literki,mówiłem:wymagane minimum średnie wykształcenie!:-)