KUPONY

W Fortunie Hafez 2.16
Chłop ma tragiczną kondycję.
nie oglądałem jego walk ale z tego co widzę ostatnią walkę przewalczył na dystansie 5 rund więc chyba nie jest tak źle tym bardziej że dzisiaj walczy w 3rundówce
 
nie oglądałem jego walk ale z tego co widzę ostatnią walkę przewalczył na dystansie 5 rund więc chyba nie jest tak źle tym bardziej że dzisiaj walczy w 3rundówce
Jest tragicznie. Oglądałem jego walki i w MMA i w grapplingu. Jeśli nie obali - a Ivy to zapaśnik (w dodatku ma lepsze warunki fizyczne), to na moje oko to przegra.
 
Fremd +
Shainis +
Alday -
Hafez +
Willeford +
Pantoja zwrot

ale udało się pyknąć coś takiego :)

totalbet.jpg
 
:neildegrassewhoa:
I zebys tego nie odebrał jako atak smyku tylko zwracam uwagę ze cos tu sie kupy nie trzyma.
Zagrałem najpewniejsze walki na głównym kuponie z waszych opinii za 200 zł a ten za 40 zł jest podobny tylko z moimi typami, które analizowałem wczoraj i nie chce żeby poszło to na marne, mój czas. Chce sprawdzić swoją analizę też. I nie biorę jako atak, spoko ;)


ps. z typów samych co podał Evo to nawet podwojenia bym nie miał a tsarukyan czy de fries uważam, że wejdzie tym bardziej, że tu się to też przewijało.
 
Izydorki na jutro.

tenis0702022-4.jpg
Potapowa ujebała, ale na drugim izydorku została profesjonalnie ominięta.


:Duke3d:

Jeszcze jeden fajny kupon był jednak nie spodziewałem się, że Del Potro po kontuzji będzie aż takim wrakiem.


Trzeba czekać do przyszłego tygodnia na Dubai i Doha bo tutaj to już nic do gry nie będzie.
 
Potapowa ujebała, ale na drugim izydorku została profesjonalnie ominięta.


:Duke3d:

Jeszcze jeden fajny kupon był jednak nie spodziewałem się, że Del Potro po kontuzji będzie aż takim wrakiem.


Trzeba czekać do przyszłego tygodnia na Dubai i Doha bo tutaj to już nic do gry nie będzie.
Panie, to są izydorki! :boystop:
 

Attachments

  • IMG_20220210_103629.jpg
    IMG_20220210_103629.jpg
    136.9 KB · Views: 47
Bo było stawiane wczoraj z nudów, zaraz przed meczami. Na dzisiaj tak, na moje oko powinno wejść... ale to penis, wchodzi kiedy chce , więc głowy nie daję, zwłaszcza u bab :jjsmile:
No Sakkari w pizdę jak nic, jutro będzie stawiane tylko jeszcze kursy na Mertens podbijecie :lesnarhappy:
 
Inter może namieszać jedynie, ale powinno wejść gładko ;)
Liverpool ich zje.Interowi po pierwszym meczu u siebie już psycha siądzie.

P.S, ja jeszcze dodałbym awans Bragi z Sheriffem w LE.Bylo @1.45, ale kurs ciągle leci w dół jest teraz @1.27 na fortunie. Powodem jest to że odeszło 7 zawodnikow, którzy grali pierwsze skrzypce w podbojach ligi Mistrzów ;)),dodatkowo 2 ważnych zawieszonych ;) A jeśli byloby malo to nowe transfery Tiraspolu nie zostały zarejestrowane do gry w lidze Europy
 
Liverpool ich zje.Interowi po pierwszym meczu u siebie już psycha siądzie.

P.S, ja jeszcze dodałbym awans Bragi z Sheriffem w LE.Bylo @1.45, ale kurs ciągle leci w dół jest teraz @1.27 na fortunie. Powodem jest to że odeszło 7 zawodnikow, którzy grali pierwsze skrzypce w podbojach ligi Mistrzów ;)),dodatkowo 2 ważnych zawieszonych ;) A jeśli byloby malo to nowe transfery Tiraspolu nie zostały zarejestrowane do gry w lidze Europy
Tak, też to widziałem i pogram na drugim kuponie. Za granicą jest teraz około 1.35 na Bragę. P.S. zdaję się że najlepszy napastnik Sheriffa Castaneda podpisał właśnie kontrakt z Wartą Poznań :)
 
Back
Top