kupony barthez01

14.08.21
Osasuna - Espanyol poniżej 2,5 gola +
Burnley - Brighton poniżej 2,5 gola
AKO:@2.56
STAWKA:40 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:102,40 ZŁ
 
14.08.21
Real X2 + PSG i powyżej 1,5 bramki
AKO:@1.55
STAWKA:300 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:465,00 ZŁ
 
To nie jest zły sposób na granie, tylko nie gra się pilki nożnej.. w mma są często missmatche i tam możesz dać taki hajs i ja np tak robię
Ja nie twierdze ze single są złe ale jak już stawiam single to chciałbym zarobić więcej niż stawiam.
Tak jak postawiłem Pawlaka za 400zl i na czysto mam koło 340zl
 
Ja nie twierdze ze single są złe ale jak już stawiam single to chciałbym zarobić więcej niż stawiam.
Tak jak postawiłem Pawlaka za 400zl i na czysto mam koło 340zl
To więcej nie wygrasz niż postawiłeś xd Ja stawiłem ostatnio gane więcej ciosów znaczących, kolecki ko, krystman wszystko w singlu za większy hajs i wszystko weszło na lajcie i zysk który mnie cieszył, jakoś jak gram duble/triple to gorzej mi idzie :D
 
To więcej nie wygrasz niż postawiłeś xd Ja stawiłem ostatnio gane więcej ciosów znaczących, kolecki ko, krystman wszystko w singlu za większy hajs i wszystko weszło na lajcie i zysk który mnie cieszył, jakoś jak gram duble/triple to gorzej mi idzie :D
A sorry złe ująłem :) ale 340zl to i tak 85% stawki a nie 55% xD
 
21/22.08.21
Inter + Chelsea X2 + Dortmund X2
AKO:@1.87
STAWKA:150 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:280,50 ZŁ
 
20/22.08.21
Real X2 + PSG + Manchester United X2
AKO:@1.71
STAWKA:150 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:256,50 ZŁ
 
To nie jest zły sposób na granie, tylko nie gra się pilki nożnej.. w mma są często missmatche i tam możesz dać taki hajs i ja np tak robię
Dokładnie, to jest błędne myślenie gościa który operuje małymi stawkami i ma zgubne podejście że zawsze musi być conajmniej podwojenie stawki. Gdyby grał za większe pieniądze to wiedziałby że nawet kurs 1.60 jest spoko przelicznikiem.
 
Last edited:
15.08.21
Pogoń vs Zagłębie poniżej 3,5 gola + Barcelona 1X + Śląsk strzeli gola/TAK
AKO:@1.80
STAWKA:150 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:270 ZŁ
 
15.08.21
Barcelona 1X + Zagłębie poniżej 1,5 gola + Sevilla vs Vallecano powyżej 1,5 bramki
AKO:@2.13
STAWKA:150 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:319,50 ZŁ
 
Benfica vs PSV(PSV handicap 0:1) + Ferreira vs Tottehnam 02 + Radomiak vs Warta (Warta handicap 0:1) + Cracovia vs Jagiellonia(Jagiellonia handicap 0:1)
AKO:@2.05 Fortuna
STAWKA:400 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:721,60 ZŁ
 
Ostro poszedłeś małolat :applause:To jest właśnie styl gry który może przynieść ci hajs, tylko nie podkręcaj się za bardzo bo to że wygrałeś w ten weekend nie oznacza że następny będzie tak owocny. Ostrożnie.
 
Ostro poszedłeś małolat :applause:To jest właśnie styl gry który może przynieść ci hajs, tylko nie podkręcaj się za bardzo bo to że wygrałeś w ten weekend nie oznacza że następny będzie tak owocny. Ostrożnie.
Dzięki :) Mam nadzieje, że w końcu przejrzałem na oczy :)
 
Jeszcze trochę i będę od Ciebie zrzynać kupony :conorsalute:
Ja jestem amatorem w tym, ale uczę się i chce być dobrym typerem. Wiem, że wielokrotnie to powtarzałem, ale teraz już definitywnie odpuszczam wszystkie sporty i stawiam na MMA ewentualnie z piłki będę grał na PSG + Inter + Chelsea + Liverpool + City bo to są drużyny które gubić punktów za dużo nie będą z taką ekipą, tylko nie będę grał tego co weekend bo trzeba wiedzieć kiedy uderzyć. Pozdro ziomki :)
 
Dobra nie spamimy już bo ja na koniec miesiąca chce zrobić podliczenie i kupony podzielić na czerwo i zielono i później się nie doszukam :lol:
 
Back
Top