kupony barthez01

barthez01

Bellator
Featherweight
Przepraszam za zaśmiecenie i dodanie nowego tematu bo tamten temat chce żeby poszedł do śmieci i z czystą głową chce inaczej, ale tak jak wspomniałem @99picks że robię ostatnie podejście do bukmacherki i jeśli teraz mi nie wyjdzie to odpuszczam. Będę grał po swojemu, ale inaczej trochę. Wiele daliście mi do pomyślenia i Wasze rady wezmę sobie do serca i do rozsądku. Tamte pare zł co udało mi się wygrać wpłaciłem na swoje konto a na ostatnie podejście z bukmacherką przeznaczam 3000 zł. Trzymajcie kciuki. :beer:
 
Chciałbym dodać że -2000 które jest od 20 czerwca gdzie zacząłem na poważnie gdzie nie wyszło do tego 3000 zł które przeznaczam teraz więc 5000 zł wkładu na które mogę sobie pozwolić w życiu prywatnym aktualnie, ale tak jak wspomniałem drugi i ostatni raz.

POCZĄTKOWY BUDŻET 3000 ZŁ
 
To już nie jest barthez01 - teraz nadciąga barthez 2.0 nowy, ulepszony, bogaty w doświadczenia życiowe.


braveheart GIF

Musisz sobie odpowiedzieć na jedno pytanie: czy stawiasz dla rozrywki czy po to aby zarabiać...

Jeżeli chcesz zarabiać to kilka rad od mnie, większość użytkowników już to pisała, więc wypada tylko powtórzyć:

- skup się na początku na zbudowaniu większej ilości salda do gry, grając w sposób bardziej bezpieczny
- widzę że obstawiasz siatkówkę, koszykówkę, tenis, mma, f1 itd. brakuje jeszcze tylko pinga ponga i badmintona... Wybierz może ze 2 sporty bazowe i na nich się skup
- nie graj takich idiotycznych zakładów typu ile będzie rzutów rożnych w meczu bo to jakbyś grał w ruletę, takie zakłady stawia się jak bukmacher jebnie się ewidentnie z linią
- jak grasz gale mma to wybierz ze dwie, trzy walki a nie obstawiasz całą kartę od dołu do góry bo Ci się "wydaje" że ktoś jest lepszy i powinien wygrać, w ufc były i będą niespodzianki non stop bo tam jest najwyższy poziom sportowy
- jak czujesz że nic nie ma do gry z danej karty to nie graj w ogóle, gale są co tydzień jest z czego wybierać

Saldo początkowe 3000 to bardzo ładna kwota, jak będziesz rozsądnie stawiał to szybko tego nie da się przegrać.

Jak będę miał realne pewniaki od siebie, w które można grubo wejść to Cię oznaczę w innym temacie. Powodzenia.
 
Do tego co napisał @Clemenza08 przypomnę Ci tylko to o czym kiedyś wymieniliśmy kilka postów.
Nie wiem jak teraz ale dla mnie czasami za bardzo kombinowałeś z układaniem AKO gdzie wciskasz typy w stylu ktoś tam wygra, nie wygra w konkretny sposób w pierwszej czy innej rundzie.

Trzymam kciuki.
 
Po dzisiejszej nocce pozostaje oficjalnie tylko przy sportach tych co się najbardziej czuje czyli piłka nożna i MMA reszte odpuszczam nawet widząc value.
 
3.08.21
Olympiakos Pireus - Łudogorec Razgrad X2 @2.33
STAWKA:40 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:93,20 ZŁ
 
3.08
Siatkówka: Polska vs Francja powyżej 185,5 punktów @2.10
STAWKA:30 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:63,00 ZŁ
 
3.08
Siatkówka: Polska vs Francja powyżej 185,5 punktów @2.10
STAWKA:30 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:63,00 ZŁ
DD2674F1-9AFB-47A1-AA12-46314E731F02.jpeg

:mamedwhat:
 
4.08.21
Siatkówka
Włochy K vs Serbia K
TYP: Ponad 170,5 punktów @1.40
+
Piłka ręczna
Szwecja (K) - Korea Południowa (K)
TYP: Powyżej 55,5 bramek @1.40

AKO:@1.96
STAWKA:40 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:78,40 ZŁ
 
13/14.08.21
Lech X2 + Chelsea i powyżej 1,5 bramki w meczu + PSG i powyżej 1,5 bramki w meczu
AKO: @2.59
STAWKA:40 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:103,60 ZŁ
 
Back
Top