Kupię bilety na KSW 21!

zoom

UFC
Lightweight
tak patrze na obrazek hali z porownaniem cen biletow miedzy galami co wrzucil Painkiller i z tego co widze to miejsca, ktore by mnie z plyty interesowaly kosztowaly wtedy 150zł więc teraz pewnie beda po ok. 300. . . cos czuje, ze gale przed tv obejrze xD
 

Ciosu Bombowiec

Bellator
Lightweight
Do kogo należy konto tumano? Wcześniej gimbaza - wczoraj 2 lata w związku bez sexu - dziś już browary i 1 rząd na trybunach Torwaru.Wrażenie mam takie jakby tumano był starym wyjadaczem w kwestii mma.
 

BoykaMMA

KSW
Middleweight
Al tomano nie tumano. Sam jestem ciekawy kogo to konto, bo już gdzieś pisali że to kaczka.Jestem zdziwiony tym że tak szybko bilety sprzedali, mimo takiej podwyżki.
 

tomano

Brutaal
Light Heavyweight
Al, o co Ci konkretnie chodzi z ta gimbaza? Co do browarow, zwiazku, obecnosci na galach mma i wstrzemiezliwosci, pisalem na forum, a Ty mnie od mlodocianych przezywasz
 

Ciosu Bombowiec

Bellator
Lightweight
Pisałeś, że chodzisz do szkoły i wcześniej w jakimś wątku było coś o gimbazie. Dobra niech będzie, że teraz awansowałeś do liceum. Tylko to, że uczęszczasz teraz do liceum to już nie jesteś młodocianym? To ile Ty masz lat...
 

tomano

Brutaal
Light Heavyweight
Jakiej szkoly??? Chyba mnie z kim mylisz. Mam, a raczej mialem Poloneza, zlamalem stope, troche plywalem na morzu, ale gimbazaaa? Boj sie (nie wymawiaj imienia Pana ....swego nadaremno)
 

Ciosu Bombowiec

Bellator
Lightweight
Tomano za dużo prowokujesz na tym forum, a to kojarzy mi się tylko z jednym użytkownikiem...Tematy typu "Walu$ kontuzjowany?" albo "Uwolnij w sobie trola" pokazują, że szukasz jakiejś spiny między userami albo chcesz zaistanieć.Do tego za często przypominasz w innych tematach, że jesteś gorliwym katolikiem. Dodać wczorajszy celibat i masz to czego chciałeś.Jeżeli żyjesz w celibacie to po co założyłeś temat "seks przed walką"?
 

Mojso

KSW
Heavyweight
Al -- olej gościa i nie czytaj go i nie odpisuj, bo gościu ma ewidentie coś nie halo pod deklem, a tak tylko go prowokujesz do dalszego bezsenswonego pisania.
 
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
Ja na płytę się postaram kupić jak będą po 200-300pln. Postaram się dowiedziec kiedy będą to dam Wam znać. Na całe szczeście będę miał zaproszenie na after-party więc zdam doożo szerszą relację niż zrobiliby to redaktorzy no chyba, że któryś Mi zagrozi trójkątnym duszeniem klapą od kibla to sorry...:-)
 

tomano

Brutaal
Light Heavyweight
Al, wez przestan z laski swojej. Z jakim znowu uzytkownikiem?


Sprawdz sobie, czy Walus po walce nie mowil nic o kontuzji,seks malzenski przed walka jak najbardziej tak (5 dni przerwy).


Co do uwolnij w sobie trola, tu przyznam, ze zaszalalem.


Przepraszam z OT , ale mnie pietnujecie.
 

Yagiel

UFC
Lightweight
Uwaga!!! Informacja dla wszystkich, którzy chcą być na Torwarze i oglądać galę KSW21: W najbliższy poniedziałek (15 października) o godzinie 8:00 ruszy sprzedaż ostatniej puli biletów. Będą to bilety na płytę koło ringu i będzie ich bardzo niewiele.
 
Top