Kupię bilety na KSW 21!

tak patrze na obrazek hali z porownaniem cen biletow miedzy galami co wrzucil Painkiller i z tego co widze to miejsca, ktore by mnie z plyty interesowaly kosztowaly wtedy 150zł więc teraz pewnie beda po ok. 300. . . cos czuje, ze gale przed tv obejrze xD
 
Do kogo należy konto tumano? Wcześniej gimbaza - wczoraj 2 lata w związku bez sexu - dziś już browary i 1 rząd na trybunach Torwaru.Wrażenie mam takie jakby tumano był starym wyjadaczem w kwestii mma.
 
Al tomano nie tumano. Sam jestem ciekawy kogo to konto, bo już gdzieś pisali że to kaczka.Jestem zdziwiony tym że tak szybko bilety sprzedali, mimo takiej podwyżki.
 
Al, o co Ci konkretnie chodzi z ta gimbaza? Co do browarow, zwiazku, obecnosci na galach mma i wstrzemiezliwosci, pisalem na forum, a Ty mnie od mlodocianych przezywasz
 
Pisałeś, że chodzisz do szkoły i wcześniej w jakimś wątku było coś o gimbazie. Dobra niech będzie, że teraz awansowałeś do liceum. Tylko to, że uczęszczasz teraz do liceum to już nie jesteś młodocianym? To ile Ty masz lat...
 
Jakiej szkoly??? Chyba mnie z kim mylisz. Mam, a raczej mialem Poloneza, zlamalem stope, troche plywalem na morzu, ale gimbazaaa? Boj sie (nie wymawiaj imienia Pana ....swego nadaremno)
 
Tomano za dużo prowokujesz na tym forum, a to kojarzy mi się tylko z jednym użytkownikiem...Tematy typu "Walu$ kontuzjowany?" albo "Uwolnij w sobie trola" pokazują, że szukasz jakiejś spiny między userami albo chcesz zaistanieć.Do tego za często przypominasz w innych tematach, że jesteś gorliwym katolikiem. Dodać wczorajszy celibat i masz to czego chciałeś.Jeżeli żyjesz w celibacie to po co założyłeś temat "seks przed walką"?
 
Al -- olej gościa i nie czytaj go i nie odpisuj, bo gościu ma ewidentie coś nie halo pod deklem, a tak tylko go prowokujesz do dalszego bezsenswonego pisania.
 
Ja na płytę się postaram kupić jak będą po 200-300pln. Postaram się dowiedziec kiedy będą to dam Wam znać. Na całe szczeście będę miał zaproszenie na after-party więc zdam doożo szerszą relację niż zrobiliby to redaktorzy no chyba, że któryś Mi zagrozi trójkątnym duszeniem klapą od kibla to sorry...:-)
 
Al, wez przestan z laski swojej. Z jakim znowu uzytkownikiem?


Sprawdz sobie, czy Walus po walce nie mowil nic o kontuzji,seks malzenski przed walka jak najbardziej tak (5 dni przerwy).


Co do uwolnij w sobie trola, tu przyznam, ze zaszalalem.


Przepraszam z OT , ale mnie pietnujecie.
 
Uwaga!!! Informacja dla wszystkich, którzy chcą być na Torwarze i oglądać galę KSW21: W najbliższy poniedziałek (15 października) o godzinie 8:00 ruszy sprzedaż ostatniej puli biletów. Będą to bilety na płytę koło ringu i będzie ich bardzo niewiele.
 
Back
Top