KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ - akcesoria, ciuchy do mma itp.

może mi ktoś powiedzieć dlaczego u nas koszulki np . Dethrone są takie drogie ok 120 zł , jak sprawdzałem na zagranicznych stronach kosztują ok 18 dolarów co w przeliczeniu wynosi 64 zł ? skąd taka różnica cenowa
 
Jest drożej bo są trudno dostępne, 3-4 sklepy mają silver star'a czy dethrone'a i zarabiają na monopolu.
 
http://allegro.pl/spodenki-manto-do-mma-lycra-i2426123874.html gdyby ktoś był zainteresowany to pisać.
 
Swoją drogą należy się Sprostowanie faktycznie zasiałem trochę fermentu aczkolwiek Psychol oddał kase, jak się okazało nie trwalo to tyle z jego winy więc należa mu sie przeprosiny z mojej strony no forum.
 
SPRZEDAM !



Nowe, oryginalne spodenki firmy punishment. Spodenki nieużywane, założone tylko 1 raz, zamówione przez internet z oficjalnej strony. Niestety rozmiar XXL jest na mnie za duży. Spodenki wykonane perfekcyjnie ze świetnego materiału, prezentują się lepiej niż na zdjęciach!



Cena jaka mnie interesuje to 150 zł już z wysyłką.



53a__21489_thumb.jpg
 
szykam spodenek do kickboxingu w stylu tych Cro Copa z szachownicą na nogawce. ma ktoś namiary na takie cudeńko ?
 
Obawiam się, że ciężko ci będzie jak tak szukałem koszulki Rampage`a MMA Elite, i oszukłaem się i dupa zbita :)
 
koszulka od mofo nieuzywana , sprzedaje bo za duza







http://allegro.pl/t-shirt-bad-boy-shogun-mma-i2547103567.html
 
Tak naprawde tam było kilka koszulek sygnowanych nazwiskiem Rampage`a, byle która może być, szukam już takiej ponad rok. A co Cactus masz jakiś dostęp do takich koszlek??
 
Może mi ktoś z was polecić jakiś europejski sklep internetowy w, którym wy robiliście zakupy. Chodzi mi głównie o bezpieczeńswo. Chce kupić rękawice UFC bo w Polsce nawet używanych nie dostane w moim rozmiarze
 
Witam.Panowie okazja!Wyprzedaję reszte towaru -25% taniej od cen sklepowych.Rękawice bokserskie,mma,rashguardy,spodenki do mma i thai-boksu,judogi,karategi.Producenci to głównie manto,professional fighter,masters i spokey.Nie wymieniam wszystkiego bo za dużo pisania.Jak ktoś ma konkretne pytania to piszcie na [email protected]
 
Kupie taki t-shirt:


Jesus-didnt-Tap.jpg



Zartuje :-D


To dla wszystkich, aby nie mysleli, ze nie mam poczucie humoru :)
 
@tomano



A ja właśnie na taką poluję. Królestwo za koszulkę!



Edit:



@down



Unavailable :)
 
Wiecie czy jest jakaś stronka gdzie można taniej kupić koszulki Venuma?
Konkretniej chodzi mi o białą sygnowaną nazwsikiem Machidy.
 
Mam do sprzedania dwa bilety na KSW 20 płyta 1 wejscie a1 rząd 6 miejsca 3,4 wartosć jednego biletu 450 zł ja sprzedam 2x400zł kontakt na maila [email protected] kolega ma wesele więc iść nie mogę
 
Back
Top