KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ - akcesoria, ciuchy do mma itp.

Może Bad Boya byłu tylko napisy :-). Czasami tak bywa, że nawet coś oryginalnego trafi się lipnej jakości.
 
właśnie dlatego tak ostrożnie podchodze do kupna rzeczy z emblematami MMA przez net



kupiłem jakis czas temu t shirt UFC, z metkami w rozmiarze XL



okazało się, że amerykańskie XL to u nas XXL lub XXXL, do tego materiał jak z węża strażackiego, szorstkie to, chujowo skrojone - badziewie jedym słowem
 
Witam , mam na sprzedaż buty do biegania Nike Free Run 2+ takie jak tutaj http://www.runnersclub.pl/product-pol-12337-buty-do-biegania-meskie-NIKE-FREE-RUN-2-SHIELD.html. Każdy zainteresowany tematem myślę zna te buty .



Buty sa nowe , nigdy nieużywane . Rozmiar 44 . Cena 300zł + koszty wysyłki .



Zapraszam na gg 3220519



pozdrawiam :)
 
Witam,

poszła dziś koszulka Fedora, także pozostała już tylko 1 sztuka (rozmiar L) !

Po za tym pozostały już tylko :

2 x bad boy rash guard długi (L)
2 x bad boy rash guard krótki (L)
2 x spodenki Bad Boy białe (1 x L, 1 x XL)
1 x bluza Bad Boy (M)

Zapraszam do zakupu !
 
Witam, zamienię spodenki Hayabusa Mizuchi 2 razy użyte na treningu (M) na spodenki firmy Bad Boy też najlepiej rozmiar M. Spodenki mega jakości i świetnie się prezentują na zawodniku. Zainteresowanych proszę o kontakt :)
 
Wiecie czy da rade gdzieś kupic koszulke z TUF'a GSP?



Mam na mysli na przodzie napis







The Ultimate Fighter







z tyłu TEAM GSP ?
 
Tutaj masz taką normalną:



http://www.mmaoverload.com/products/TapouT-Ultimate-Fighter-12-Team-GSP-Tshirt.html



A tu wersję bez rękawków (z e-baya, jakaś licytacja):



http://www.ebay.com/itm/Tapout-Ultimate-Fighter-Team-GSP-Jersey-/170804019281?pt=US_Mens_Athleticwear&hash=item27c4b68051



W Polsce oczywiście nigdzie nie kupisz.
 
mam na sprzedanie bluze Manto taka jak w tym linku







http://allegro.pl/manto-bluza-z-kolnierzem-logo-cage-czarna-wys-0-i2190448962.html







rozmiar XXL, mialem ja na sobie moze MAX 10 razy, jak kupilem byla troche za duza a potem jeszcze schudlem sporo i jest za duza i wisi caly czas w szafie, stan bluzy - jak nowa







Cena: 150zl, jak cos pisac na maila kiler113 małpa gmail kropka com
 
Witam:)



Zamierzam zakupic worek treningowy, mam nawet na oku kilka modeli. Szczególnie jeden szczególnie przykuwa moje zainteresowanie, zdaje się łączyć dość niską cenę z w miarę dobrą jakością.



http://allegro.pl/worek-treningowy-150-45-bokserski-uchwyt-torpeda-i2201042946.html



Chciałbym zaczerpnąć opinii kogos bardziej doświadczonego, byc może ktos posiada taki sam? Dodam że nie mam zbyt dużego doświadczenia jeżeli chodzi o boks, i ma on słuzyc jako materiał do treningu/nauki (na początek)



Moje wątpliwości budzi materiał z jakiego jest wykonany, wiadomo skróra byłaby najodpowiedniejsza.



będę wdzięczny za każdą pomoc
 
Na początek to najlepiej iść do jakiegoś klubu i tam trenować, a nie kupować worek i uderzać źle technicznie, potem jest trudno się oduczyć nawyków. ;)
 
J/W



Idź do klubu, tam się normalnie nauczysz uderzać i zakładam, że jakiś ogarnięty trener / starszy klubowicz też Ci doradzi w wyborze worka.
 
Z tym, że nie wszędzie są kluby:) A połączenie obowiązków+zarobków+dalekich dojazdów+opłaty w klubie może być nie za dobre, dla kogoś,kto jest początkujący i łatwo może się zniechęcić.
 
Osobiscie odradzam mam a raczej miałem taki sam i pozrywały mi sie paski na których przyłaczony był łańcuch.
 
jezeli masz za duzo energii to mozesz napieprzac w worek, jak chcesz sie czegos nauczyc to tylko klub
 
Z tym, że nie wszędzie są kluby:) A połączenie obowiązków+zarobków+dalekich dojazdów+opłaty w klubie może być nie za dobre, dla kogoś,kto jest początkujący i łatwo może się zniechęcić.


właśnie w tym sens, wiem że samemu raczej nie naucze się poprawnie wyprowadzac ciosu, ale jakby to powiedzieć nie wiaże swej przyszłości ze sportami walki :) byłem na paru lekcjach + mam znajomych którzy trenuja. Więc mysle że to mi wystarczy. Oczywiście bardzo dziękuje za wszystkie rady i sugestie, ale chodziło mi bardziej o opinie dotyczące samego worka.



Ps. Jeżeli miałbym zacząć trenowac jakis SW na poważnie to chyba raczej zdecydowałbym sie na KB albo mma.



Pozdro







Edit: wiem że zły dzaił ale kozystajac z okazji xD Lepiej bić w rekawicach czy bez? Bo słyszałem najróżniejsze opinie na ten temat. Od absurdalnych typu "bij bez rekawic to kosci Ci stwardnieja" :D do ostrzeżeń o powybijanych nadgarstkach. Z góry dzięki
 
Mi się wydaję, że worek to wchodzi tylko w grę jeżeli chcesz uzupełnić sobie treningi boksu, KB, MT.



Generalnie najlepiej w dużych rękawicach bić. Mort ponoć napieprza w 16oz. ;)
 
Worek nic nie da, poza tym że to jakaś aktywnośc fizyczna. Sam pukałem w worek jakiś czas, teraz robiąc stójke w klubie wiem jaka głupote zrobiłem. Jesli nie myslisz poważniej o SW to zakup jakiś woreczek i pukaj go:-) lepsze to niż TV.
 
Worek jest bardzo przydatny jak sie czegos nauczysz w klubie to mozesz na nim cwiczyc. Posty typu worek jest nie potrzebny wsadzcie sobie w d**e.
 
Po co ta ironia?? Napisałem do czego będzie mi potrzebny. Doceniam wasze rady ale momentami staje sie to juz irytujące, ile razy mam powtarzać że na moje możliwości (czasowe, finansowe i inne) wystarczą mi warunki o jakich wspomniałem wyżej (kilku trenujących znajomych + krótki czas treningów w klubie).



W skrócie: Prosiłem o opinie na temat worka (tylko)



Bez urazy PEACE :)
 
W brazylii ;) Była już kiedyś na ten temat dyskusja tylko, że ktoś chciał te lycry :)
 
Back
Top