Ktos chetny do testowania nowej gry mma?

http://dufia.ayz.pl/lionspride/pl/start/seefight/index.php?id=140- Tym razem sędziowie nie mnie oszukali...
 
tak, to nowa opcja i gdzies mi sie tam wkradl blad, poszukam i poprawie na nastepny raz







aha, swoja droga skrypt dodawania wieku nie dziala do konca dobrze, Tar stoczyl ponad 20 walk a ma ciagle ledwo 21 lat xD
 
walka Faber vs Borek powinna jednego wyrzucic na pierwsze







ale tam jeszcze Garfield miesza :D
 
pogralem jeszcze troche i sobie daruje narazie, imo bilans jest zle zrobiony



-w parterze myla sie opcje czy jest sie z dolu czy z gory



- mimo iz jestem z gory czy z boku i chce jak kolwiek zaatakowac kolanem czy cos to i tak zawsze trace pozycje



- parterowcy obalaja stojkowiczy jak dzieci, nawet jak trzymam dystans lewym prostym, to nagle typek nurkuje i leze



- gdy jestem z dolu to mam opcje tylko obrona glowy, albo skrecenie, ni jak idzie probowac zlapac gardy



- klinczowania na ponad 10 walk wyszlo mi 2 i czy to chcialem kopnac na korpus czy cokolwiek innego to albo przeciwnik rozrywal, albo mnie obalal



no i z przebiegu walki i jej opcji parterowcy maja zdecydowanie lapiej niz uderzacze ;p
 
ciegle jest sporo bledow, ale bedzie tylko lepiej!


dzieki za zglaszanie, wszystkeigo nie jestem w stanie sam wylapac
 
Przed chwilą miałem taką sytuację: Kolejny cios spada na jego głowę! Trafia niskim kopnięciem!



(???)
 
czemu jak mam 95 dzwignia na rekę, a ziomek poddaje mnie skretowka caly czas ? ;)
 
moze masz mala kontrole w parterze, sama technika nic nie daje jesli nie masz nawet okazji jej wyprobowac
 
bosik5



tak to dziala, nie kazdego pokonasz, jesli jest lepszy w parterze(kontrola) masz male szanse zeby go wykonczyc
 
Garfield wygrywa taktycznie :D Ciekawe co zrobisz jak wyladujesz na plecach? :D
 
powoli ludzie sie rozchodza, bedziemy przerywac testy, ale niedlugo wracam z poprawionymi bledami i nowymi opcjami!
 
btw. nie wiem czy cos takiego jest w grze, ale teraz wpadlo mi do glowy



moze daloby sie dac jakis % przypadkowosci? np. jakis lucky punch w wykonaniu slabego uderzacza, albo ko noga z dolu jak bodaj mamed jakiegos typa jak w sengoku walczyl, czy udane obalenie parterowca przez uderzacza xD
 
Back
Top