Ktos chetny do testowania nowej gry mma?

3 ludzi ma ze mną walkę i zero ruchu z ich strony :D Chyba nie pokazuje się że przeciwnik się zgodził na walkę.
 
"warto wejsc w proful przeciwnika i sprawdzic jak walczy, zeby wybrac odpowiedni bonus!"



*profil ;)
 
Tak, poddania za mocne; Poza tym, przeciwnik bardzo łatwo ściąga mojego fightera na siebie a później poddajie. Ściąganie na siebie nie powinno być bardzij skuteczną techniką niż obalanie.
 
Odświerzam, tak jak wspominałem, obawiam się, że nie zawsze pokazują się akceptacje wyzwania.
 
Powinny być opcje co chce się bronić .... ja nurkuje i dostaje wysokie kopniecie....
 
tutaj blad, obrona przed obaleniami pomaga tylko i wylacznie w momencie kiedy rzeczywiscie przeciwnik obala z dystansu/poldystansu
 
Ja mam tak, że muszę kilka razy wybierać bonus na rundę oraz sposób rozpoczęcia walki.
 
za pozno, po pierwszej akcji zostaje poddany...tak jak w innych walkach, gdy bylem na ziemii...za szybko chyba... nie da sie bronic poddan
 
Do tego mam też tak, że walka się rozpoczęła już, wybieram trójkąt nogami i nagle od początku muszę wybierać ten bonus.
 
przegrywacie z Werdumem bo idziecie do parteru, on nic nie umie w stojce, zrobcie sobie kontrole klinczu i bedzie po nim ;)
 
mam kontrole klinczu...nic nie daje; on sie przewraca na plecy ze mna i wystarczy...a poddan nie da sie bronic...przeciez nie mozna pakowac wszystkich punktow w obrone poddan, bo jak sie rozwijac wtedy?
 
Back
Top