Rozpiska Kto wystąpi na gali w Nowym Jorku? Fantasy matchmaking UFC 205

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
Jako, że nie mamy jeszcze oficjalnych pojedynków ogłoszonych na pierwszą galę w NY, pozwolę sobie utworzyć temat, w którym sobie "podyskutujemy" nad potencjalną kartą. Trochę popłynąłem, ale chciałbym żeby UFC poszło "all-in" w tę galę.

Moja propozycja:

Walka wieczoru:

155lbs.: Conor McGregor vs. Eddie Alvarez

Karta walk:

115lbs.: Joanna Jędrzejczyk vs. Karolina Kowalkiewicz
185lbs.: Chris Weidman vs. Luke Rockhold
155lbs.: Nate Diaz vs. Edson Barboza
170lbs.: Robbie Lawler vs. Donald Cerrone

145lbs.: Frankie Edgar vs. Max Holloway
205lbs.: Rashad Evans vs. Tim Kennedy
265lbs.: Mark Hunt vs. Francis Ngannou
205lbs.: Nikita Krylov vs. Antonio Rogerio Nogueira

155lbs.: Al Iaquinta vs. Thiago Alves
135lbs.: Aljamain Sterling vs. Thomas Almeida
115lbs.: Rose Namajunas vs. Carla Esparza

COME ON SON! Nikt mnie nie przebije.
 
Last edited:
Jako, że nie mamy jeszcze oficjalnych pojedynków ogłoszonych na pierwszą galę w NY, pozwolę sobie utworzyć temat, w którym sobie "podyskutujemy" nad potencjalną kartą.

Trochę popłynąłem, ale chciałbym żeby UFC poszło "all-in" w tę galę.

Moja propozycja:

Walka wieczoru:

170lbs.: Conor McGregor vs. Eddie Alvarez

Karta walk:

115lbs.: Joanna Jędrzejczyk vs. Karolina Kowalkiewicz
185lbs.: Chris Weidman vs. Luke Rockhold
155lbs.: Nate Diaz vs. Edson Barboza
170lbs.: Robbie Lawler vs. Donald Cerrone

145lbs.: Frankie Edgar vs. Max Holloway
205lbs.: Rashad Evans vs. Tim Kennedy
265lbs.: Mark Hunt vs. Francis Ngannou
205lbs.: Nikita Krylov vs. Antonio Rogerio Nogueira

155lbs.: Al Iaquinta vs. Thiago Alves
135lbs.: Aljamain Sterling vs. Thomas Almeida
115lbs.: Rose Namajunas vs. Carla Esparza

COME ON SON! Nikt mnie nie przebije.
Za mocna ta twoja rozpiska. Nie przesadzajmy z tym Nowym Yorkiem, Tyko MC będzie mocarny, ale w Edgara, Evansa i Hunta na UC nie uwierzę
 
Pamiętaj ile starali się o MSG i NY.
Ale pieniążki też są ważne. Policz sobie ile kosztuje wypłata dla MC + UC....
Cytując @Jakub Bijan niezaoszczędzone pieniądze się traci
Imo wystarczyłby sam Conor, który raczej będzie bronić tytułu, bo Danka i szefostwo nie może dac sobie wejśc na głowę
 
conor jest takim przekozakiem, ze jego noga wyzdrowiala w 3 dni i stala sie jeszcze mocniejsza, jak super sayianie po walce, teraz bedzie nokautowal hajkikami
 
Ale pieniążki też są ważne. Policz sobie ile kosztuje wypłata dla MC + UC....
Cytując @Jakub Bijan niezaoszczędzone pieniądze się traci
Imo wystarczyłby sam Conor, który raczej będzie bronić tytułu, bo Danka i szefostwo nie może dac sobie wejśc na głowę
Nie może, ale jaką mają "dźwignię" z Conorem w tym momencie? Żadną. Lesnar OUT, Jones OUT, Ronda OUT. Conor to ich jedyna nadzieja, dogadać się z walką o 2 pasy na raz i OGIEŃ.

Nie wiem jak wyglądają kontrakty zawodników, ale dałem tam kilku byłych mistrzów, którzy niekoniecznie muszą zgarniać duże sumy w walkach nie o pas. Conor i Nate wielkie paydays, ale reszta? Do zniesienia. Poza tym jeśli chcemy zrobić legendarną galę, która zapisze się w historii MMA, może i wynikiem PPV, to come on... Musi być grubo.

@Gaara Kavanagh przyznał, że już jest ok - do końca tygodnia się uporają z nogą. Poleciało dużo fałszywego info, że ma cokolwiek złamane - tylko piszczel był problemem.
 
Ja bym tam chciał Alistair Overeem vs. Demetrious Johnson. A co. Mistrz najcięższej kategorii wagowej kontra mistrz najlżejszej.
 
Bez Velasqueza czy Cormiera to będzie kolejna gala w wypizdowie górnym. #takaprawda
 
Nie może, ale jaką mają "dźwignię" z Conorem w tym momencie? Żadną. Lesnar OUT, Jones OUT, Ronda OUT. Conor to ich jedyna nadzieja, dogadać się z walką o 2 pasy na raz i OGIEŃ.
Tu się zgodzę
Nie wiem jak wyglądają kontrakty zawodników, ale dałem tam kilku byłych mistrzów, którzy niekoniecznie muszą zgarniać duże sumy w walkach nie o pas. Conor i Nate wielkie paydays, ale reszta? Do zniesienia. Poza tym jeśli chcemy zrobić legendarną galę, która zapisze się w historii MMA, może i wynikiem PPV, to come on... Musi być grubo.
Hendo nawet nie jest mistrzem a zgarnia coś pod 300k (te 700 k to była rekompenstata za brak walki w Tampa), Majki jak nie był mistrzem też coś pod 250 k zarabiał. Kwestia negocjacji. Podejrzewam że Luke, Krzysiek oraz Nate dobrze negocjowali swoje kontrakty (zwłaszcza Luke i Nate). Aśka zarabia 105 k, Conor pewnie znowu w okolicy miliona.... No come on, Hunt poniżej 100 k nie zejdzie, tak samo Evans i Frankie...
To jest w chuj za dużo
 
Nie może, ale jaką mają "dźwignię" z Conorem w tym momencie? Żadną. Lesnar OUT, Jones OUT, Ronda OUT. Conor to ich jedyna nadzieja, dogadać się z walką o 2 pasy na raz i OGIEŃ.

Nie wiem jak wyglądają kontrakty zawodników, ale dałem tam kilku byłych mistrzów, którzy niekoniecznie muszą zgarniać duże sumy w walkach nie o pas. Conor i Nate wielkie paydays, ale reszta? Do zniesienia. Poza tym jeśli chcemy zrobić legendarną galę, która zapisze się w historii MMA, może i wynikiem PPV, to come on... Musi być grubo.

@Gaara Kavanagh przyznał, że już jest ok - do końca tygodnia się uporają z nogą. Poleciało dużo fałszywego info, że ma cokolwiek złamane - tylko piszczel był problemem.
a to git, ale walka bedzie z aldo
 
jest stary temat fantazy meczmejking, na chuj nowy, zamykam :>
E tam, na taką galę można pacnąć. :)
Tu się zgodzę

Hendo nawet nie jest mistrzem a zgarnia coś pod 300k (te 700 k to była rekompenstata za brak walki w Tampa), Majki jak nie był mistrzem też coś pod 250 k zarabiał. Kwestia negocjacji. Podejrzewam że Luke, Krzysiek oraz Nate dobrze negocjowali swoje kontrakty (zwłaszcza Luke i Nate). Aśka zarabia 105 k, Conor pewnie znowu w okolicy miliona.... No come on, Hunt poniżej 100 k nie zejdzie, tak samo Evans i Frankie...
To jest w chuj za dużo
Może nowy zarząd pójdzie YOLO? Tu jest największa zagadka.

@Orest chciałem gdzieś Caina wcisnąć, ale z kim?
 
Może nowy zarząd pójdzie YOLO
Nie mają po co. MSG raczej będzie tym samym co Las Vegas, tylko że na East Coast. Czyli MC mocne, ale UC i EUC raczej będą wenętrzą weryfikacją nowo zatrudnionych zawodników. Nawet w debiucie. Zarząd raczej nie zmieni modelu, który się mocno sprzedaje
 
Conor chyba mowil, ze wroci w lutym 2017.

Obstawiam Jones vs Johnson, ewentualnie powrót Rondy
 
Jakby była taka rozpiska to obejrzał bym od pierwszej walki całą galę. Choć też wolałbym Conora z Aldo. Jeśli tak mu nie pasuje ta piórkowa to niech zrobi jeden ostatni pojedynek z Aldo i potem wakuje pas idąc do lekkiej.
 
Ja niestety nie wierzę,że Conor zawalczy wcześniej niż w grudniu lub styczniu.Proces leczenia nogi i zbijania wagi tak żeby nie odczuł będzie bardzo długi.Nie wyobrażam sobie,że Conor za 3 miesiące będzie latał w 145 - jest to niemożliwe.Zostaje jedynie lekka ale okres przygotowawczy do walki w 155 będzie podobny jak ostatni do pojedynku z Diazem.
 
Ja niestety nie wierzę,że Conor zawalczy wcześniej niż w grudniu lub styczniu.Proces leczenia nogi i zbijania wagi tak żeby nie odczuł będzie bardzo długi.Nie wyobrażam sobie,że Conor za 3 miesiące będzie latał w 145 - jest to niemożliwe.Zostaje jedynie lekka ale okres przygotowawczy do walki w 155 będzie podobny jak ostatni do pojedynku z Diazem.

Przewinął mi się również tweet, gdzie John napisał, iż Conor już trenuje, ale nie mogę teraz znaleźć.




 
Ronda - Cyborg
Conor - Aldo
Jones - Johnson
Jędrzejczyk - Kowalkiewicz
Velasquez - Overeem
Cruz - Johnson
Rockhold - Weidman
Lawler - Diaz

W pizdu na jednej karcie wszystko! Jak się bawić to się bawić!
 
Undercard pewno będzie bez szału i znowu upchają tam Sejdża, ale skupię się na głównej karcie:

Main event:


155lbs.: Eddie Alvarez vs. Conor McGregor (walka o pas)

Main card:

170lbs.: Tyron Woodley vs. Stephen Thompson (walka o pas)
145lbs.: Jose Aldo vs. Max Holloway (walka o tymczasowy pas)
185lbs.: Chris Weidman vs. Ronaldo Souza
155lbs.: Nate Diaz vs. Edson Barboza

A główną walką z prelimsów na FOX Sports 1 byłoby:
185lbs.: Rashad Evans vs Tim Kennedy

MAKE IT HAPPEN, DANA!
 
Undercard pewno będzie bez szału i znowu upchają tam Sejdża, ale skupię się na głównej karcie:

Main event:


155lbs.: Eddie Alvarez vs. Conor McGregor (walka o pas)

Main card:

170lbs.: Tyron Woodley vs. Stephen Thompson (walka o pas)
145lbs.: Jose Aldo vs. Max Holloway (walka o tymczasowy pas)
185lbs.: Chris Weidman vs. Ronaldo Souza
155lbs.: Nate Diaz vs. Edson Barboza

A główną walką z prelimsów na FOX Sports 1 byłoby:
185lbs.: Rashad Evans vs Tim Kennedy

MAKE IT HAPPEN, DANA!
Jeden minus. UFC nie robi więcej niż 2 pięciorundówek. Dana ma w pamięci, jak to się kończyło i jeśli czegoś możemy być pewni, to tego, że nie zobaczymy 3 x 5 rund
 
Back
Top