Rozpiska Kto wystąpi na gali w Nowym Jorku? Fantasy matchmaking UFC 205

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Jako, że nie mamy jeszcze oficjalnych pojedynków ogłoszonych na pierwszą galę w NY, pozwolę sobie utworzyć temat, w którym sobie "podyskutujemy" nad potencjalną kartą. Trochę popłynąłem, ale chciałbym żeby UFC poszło "all-in" w tę galę.

Moja propozycja:

Walka wieczoru:

155lbs.: Conor McGregor vs. Eddie Alvarez

Karta walk:

115lbs.: Joanna Jędrzejczyk vs. Karolina Kowalkiewicz
185lbs.: Chris Weidman vs. Luke Rockhold
155lbs.: Nate Diaz vs. Edson Barboza
170lbs.: Robbie Lawler vs. Donald Cerrone

145lbs.: Frankie Edgar vs. Max Holloway
205lbs.: Rashad Evans vs. Tim Kennedy
265lbs.: Mark Hunt vs. Francis Ngannou
205lbs.: Nikita Krylov vs. Antonio Rogerio Nogueira

155lbs.: Al Iaquinta vs. Thiago Alves
135lbs.: Aljamain Sterling vs. Thomas Almeida
115lbs.: Rose Namajunas vs. Carla Esparza

COME ON SON! Nikt mnie nie przebije.

Last edited:

Miszon

Grabarz
Jako, że nie mamy jeszcze oficjalnych pojedynków ogłoszonych na pierwszą galę w NY, pozwolę sobie utworzyć temat, w którym sobie "podyskutujemy" nad potencjalną kartą.

Trochę popłynąłem, ale chciałbym żeby UFC poszło "all-in" w tę galę.

Moja propozycja:

Walka wieczoru:

170lbs.: Conor McGregor vs. Eddie Alvarez

Karta walk:

115lbs.: Joanna Jędrzejczyk vs. Karolina Kowalkiewicz
185lbs.: Chris Weidman vs. Luke Rockhold
170lbs.: Robbie Lawler vs. Donald Cerrone

145lbs.: Frankie Edgar vs. Max Holloway
205lbs.: Rashad Evans vs. Tim Kennedy
265lbs.: Mark Hunt vs. Francis Ngannou
205lbs.: Nikita Krylov vs. Antonio Rogerio Nogueira

155lbs.: Al Iaquinta vs. Thiago Alves
135lbs.: Aljamain Sterling vs. Thomas Almeida
115lbs.: Rose Namajunas vs. Carla Esparza

COME ON SON! Nikt mnie nie przebije.
Za mocna ta twoja rozpiska. Nie przesadzajmy z tym Nowym Yorkiem, Tyko MC będzie mocarny, ale w Edgara, Evansa i Hunta na UC nie uwierzę

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Za mocna ta twoja rozpiska. Nie przesadzajmy z tym Nowym Yorkiem, Tyko MC będzie mocarny, ale w Edgara, Evansa i Hunta na UC nie uwierzę
Pamiętaj ile starali się o MSG i NY.

Miszon

Grabarz
Pamiętaj ile starali się o MSG i NY.
Ale pieniążki też są ważne. Policz sobie ile kosztuje wypłata dla MC + UC....
Cytując @Jakub Bijan niezaoszczędzone pieniądze się traci
Imo wystarczyłby sam Conor, który raczej będzie bronić tytułu, bo Danka i szefostwo nie może dac sobie wejśc na głowę

Gaara

Vale Tudo
Open
conor jest takim przekozakiem, ze jego noga wyzdrowiala w 3 dni i stala sie jeszcze mocniejsza, jak super sayianie po walce, teraz bedzie nokautowal hajkikami

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Ale pieniążki też są ważne. Policz sobie ile kosztuje wypłata dla MC + UC....
Cytując @Jakub Bijan niezaoszczędzone pieniądze się traci
Imo wystarczyłby sam Conor, który raczej będzie bronić tytułu, bo Danka i szefostwo nie może dac sobie wejśc na głowę
Nie może, ale jaką mają "dźwignię" z Conorem w tym momencie? Żadną. Lesnar OUT, Jones OUT, Ronda OUT. Conor to ich jedyna nadzieja, dogadać się z walką o 2 pasy na raz i OGIEŃ.

Nie wiem jak wyglądają kontrakty zawodników, ale dałem tam kilku byłych mistrzów, którzy niekoniecznie muszą zgarniać duże sumy w walkach nie o pas. Conor i Nate wielkie paydays, ale reszta? Do zniesienia. Poza tym jeśli chcemy zrobić legendarną galę, która zapisze się w historii MMA, może i wynikiem PPV, to come on... Musi być grubo.

@Gaara Kavanagh przyznał, że już jest ok - do końca tygodnia się uporają z nogą. Poleciało dużo fałszywego info, że ma cokolwiek złamane - tylko piszczel był problemem.

theMat

WSOF
Heavyweight
Ja bym tam chciał Alistair Overeem vs. Demetrious Johnson. A co. Mistrz najcięższej kategorii wagowej kontra mistrz najlżejszej.

D

Deleted member 2903

Guest
Bez Velasqueza czy Cormiera to będzie kolejna gala w wypizdowie górnym. #takaprawda

Miszon

Grabarz
Nie może, ale jaką mają "dźwignię" z Conorem w tym momencie? Żadną. Lesnar OUT, Jones OUT, Ronda OUT. Conor to ich jedyna nadzieja, dogadać się z walką o 2 pasy na raz i OGIEŃ.
Tu się zgodzę
Nie wiem jak wyglądają kontrakty zawodników, ale dałem tam kilku byłych mistrzów, którzy niekoniecznie muszą zgarniać duże sumy w walkach nie o pas. Conor i Nate wielkie paydays, ale reszta? Do zniesienia. Poza tym jeśli chcemy zrobić legendarną galę, która zapisze się w historii MMA, może i wynikiem PPV, to come on... Musi być grubo.
Hendo nawet nie jest mistrzem a zgarnia coś pod 300k (te 700 k to była rekompenstata za brak walki w Tampa), Majki jak nie był mistrzem też coś pod 250 k zarabiał. Kwestia negocjacji. Podejrzewam że Luke, Krzysiek oraz Nate dobrze negocjowali swoje kontrakty (zwłaszcza Luke i Nate). Aśka zarabia 105 k, Conor pewnie znowu w okolicy miliona.... No come on, Hunt poniżej 100 k nie zejdzie, tak samo Evans i Frankie...
To jest w chuj za dużo

Gaara

Vale Tudo
Open

@Gaara Kavanagh przyznał, że już jest ok - do końca tygodnia się uporają z nogą. Poleciało dużo fałszywego info, że ma cokolwiek złamane - tylko piszczel był problemem.
a to git, ale walka bedzie z aldo

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
jest stary temat fantazy meczmejking, na chuj nowy, zamykam :>
E tam, na taką galę można pacnąć. :)
Tu się zgodzę

Hendo nawet nie jest mistrzem a zgarnia coś pod 300k (te 700 k to była rekompenstata za brak walki w Tampa), Majki jak nie był mistrzem też coś pod 250 k zarabiał. Kwestia negocjacji. Podejrzewam że Luke, Krzysiek oraz Nate dobrze negocjowali swoje kontrakty (zwłaszcza Luke i Nate). Aśka zarabia 105 k, Conor pewnie znowu w okolicy miliona.... No come on, Hunt poniżej 100 k nie zejdzie, tak samo Evans i Frankie...
To jest w chuj za dużo
Może nowy zarząd pójdzie YOLO? Tu jest największa zagadka.

@Orest chciałem gdzieś Caina wcisnąć, ale z kim?

Miszon

Grabarz
Może nowy zarząd pójdzie YOLO
Nie mają po co. MSG raczej będzie tym samym co Las Vegas, tylko że na East Coast. Czyli MC mocne, ale UC i EUC raczej będą wenętrzą weryfikacją nowo zatrudnionych zawodników. Nawet w debiucie. Zarząd raczej nie zmieni modelu, który się mocno sprzedaje

nooodles

Maximum FC
Welterweight
Conor chyba mowil, ze wroci w lutym 2017.

Obstawiam Jones vs Johnson, ewentualnie powrót Rondy

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Conor chyba mowil, ze wroci w lutym 2017.

Obstawiam Jones vs Johnson, ewentualnie powrót Rondy
To zawieszenie mu wtedy minie, jeśli lekarz nie "wyczyści" go przed tą datą. Raczej tak będzie.

rash

PRIDE FC
Middleweight
Jakby była taka rozpiska to obejrzał bym od pierwszej walki całą galę. Choć też wolałbym Conora z Aldo. Jeśli tak mu nie pasuje ta piórkowa to niech zrobi jeden ostatni pojedynek z Aldo i potem wakuje pas idąc do lekkiej.

MMAkłowicz

Bellator
Featherweight
Ja niestety nie wierzę,że Conor zawalczy wcześniej niż w grudniu lub styczniu.Proces leczenia nogi i zbijania wagi tak żeby nie odczuł będzie bardzo długi.Nie wyobrażam sobie,że Conor za 3 miesiące będzie latał w 145 - jest to niemożliwe.Zostaje jedynie lekka ale okres przygotowawczy do walki w 155 będzie podobny jak ostatni do pojedynku z Diazem.

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Ja niestety nie wierzę,że Conor zawalczy wcześniej niż w grudniu lub styczniu.Proces leczenia nogi i zbijania wagi tak żeby nie odczuł będzie bardzo długi.Nie wyobrażam sobie,że Conor za 3 miesiące będzie latał w 145 - jest to niemożliwe.Zostaje jedynie lekka ale okres przygotowawczy do walki w 155 będzie podobny jak ostatni do pojedynku z Diazem.
Przewinął mi się również tweet, gdzie John napisał, iż Conor już trenuje, ale nie mogę teraz znaleźć.

PaweLisu

Bellator
Lightweight
Ronda - Cyborg
Conor - Aldo
Jones - Johnson
Jędrzejczyk - Kowalkiewicz
Velasquez - Overeem
Cruz - Johnson
Rockhold - Weidman
Lawler - Diaz

W pizdu na jednej karcie wszystko! Jak się bawić to się bawić!

Klein

Shark Fights
Middleweight
Undercard pewno będzie bez szału i znowu upchają tam Sejdża, ale skupię się na głównej karcie:

Main event:

155lbs.: Eddie Alvarez vs. Conor McGregor (walka o pas)

Main card:

170lbs.: Tyron Woodley vs. Stephen Thompson (walka o pas)
145lbs.: Jose Aldo vs. Max Holloway (walka o tymczasowy pas)
185lbs.: Chris Weidman vs. Ronaldo Souza

A główną walką z prelimsów na FOX Sports 1 byłoby:
185lbs.: Rashad Evans vs Tim Kennedy

MAKE IT HAPPEN, DANA!

Miszon

Grabarz
Undercard pewno będzie bez szału i znowu upchają tam Sejdża, ale skupię się na głównej karcie:

Main event:

155lbs.: Eddie Alvarez vs. Conor McGregor (walka o pas)

Main card:

170lbs.: Tyron Woodley vs. Stephen Thompson (walka o pas)
145lbs.: Jose Aldo vs. Max Holloway (walka o tymczasowy pas)
185lbs.: Chris Weidman vs. Ronaldo Souza

A główną walką z prelimsów na FOX Sports 1 byłoby:
185lbs.: Rashad Evans vs Tim Kennedy

MAKE IT HAPPEN, DANA!
Jeden minus. UFC nie robi więcej niż 2 pięciorundówek. Dana ma w pamięci, jak to się kończyło i jeśli czegoś możemy być pewni, to tego, że nie zobaczymy 3 x 5 rund